Wedstrijdprogramma
30-03-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
Excelsior '31 MO15-1 | KOSC MO15-1 | 09:45 | D. (Maura) Voortman | |||
KOSC JO15-1 | 1 | avc Heracles JO15-2 | 3 | 11:00 | veld 1 | J.H.G. (Jos) Oortman |
01-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 7 | 1 | MVV '29 7 | 3 | 09:00 | veld 1 | P. (Peter) Breed |
RSC 7 | KOSC 4 | 10:45 |
02-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 2 | 2 | Bentelo 2 | 4 | 20:00 | veld 3 KG |
03-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 1 | 2 | ABS 1 | 4 | 20:00 | veld 3 KG | A. (Alfons) Kamphuis |
05-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 35+1 | De Tukkers 35+3 | 19:30 | veld 1 B | |||
KOSC 35+2 | De Tukkers 35+2 | 19:30 | veld 4 A - Traingsveld B | |||
RSC 45+1 | KOSC 45+1 | 19:30 | ||||
Stevo VR18+1 | KOSC VR18+1 | 19:30 | ||||
KOSC VR30+1 | TVC '28 VR30+1 | 19:45 | veld 1 B | |||
Reutum 35+1 | KOSC 35+3 | 19:45 | ||||
KOSC 35+1 | MVV '29 35+1 | 20:00 | veld 1 B | |||
ATC '65 45+1 | KOSC 45+1 | 20:00 | ||||
Voorwaarts V. VR18+1 | KOSC VR18+1 | 20:00 | ||||
SDC '12 35+5 | KOSC 35+2 | 20:00 | ||||
ABS 4 | KOSC 3 | 20:00 | ||||
KOSC 35+3 | SDC '12 35+6 | 20:15 | veld 3 KG A | |||
KOSC 45+1 | Juliana '32 45+1 | 20:30 | veld 1 B | |||
KOSC VR18+1 | BZSV de Blauwwitters VR18+1 | 20:30 | veld 1 B | |||
KOSC 35+2 | SDC '12 35+1 | 20:30 | veld 4 B | |||
TVC '28 35+1 | KOSC 35+1 | 20:30 | ||||
Kloosterhaar VR30+1 | KOSC VR30+1 | 20:45 | ||||
KOSC VR30+1 | UD W. VR30+1 | 21:15 | veld 1 B | |||
Fleringen 35+1 | KOSC 35+3 | 21:15 | ||||
TVC '28 35+2 | KOSC 35+2 | 21:30 | ||||
KOSC 35+3 | SDC '12 35+3 | 21:45 | veld 3 KG A | |||
Reutum VR30+1 | KOSC VR30+1 | 21:45 |
06-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC JO8-3 | UD W. JO8-2 | 09:00 | veld 5 A2 | |||
KOSC JO8-1 | VMC JO8-2 | 09:00 | veld 2 A1 | |||
KOSC JO9-1JM | SDC '12 JO9-4 | 09:00 | veld 5 A1 | |||
KOSC MO15-1 | Excelsior '31 MO15-1 | 10:00 | veld 1 | G. (Gerke) Hagedoorn | ||
KOSC JO11-1 | De Esch JO11-1 | 10:00 | veld 3 KG A | Afgeschermd | ||
KOSC JO10-2JM | DTC '07 JO10-1 | 10:00 | veld 2 A1 | |||
KOSC JO11-2JM | UD W. JO11-1 | 10:00 | veld 5 A | Afgeschermd | ||
De Esch JO9-4 | KOSC JO9-2JM | 10:00 | ||||
TVC '28 MO8-1 | KOSC JO8-2 | 10:00 | ||||
Luctor Et Emergo JO10-2 | KOSC JO10-1 | 10:00 | ||||
KOSC JO13-2 | Excelsior '31 JO13-8 | 11:00 | veld 2 | Afgeschermd | ||
S.V. Losser JO15-6 | KOSC JO15-2 | 11:00 | ||||
KOSC JO13-1 | Sparta E. JO13-1 | 11:30 | veld 1 | W.G.B. (Willem) Brons | ||
Achilles '12 JO19-1 | KOSC JO19-1 | 12:00 | F. (Fayza) Kano-Tarah | |||
Sparta E. 7 | 3 | KOSC 3 zat | 6 | 12:30 | ||
Enter JO15-1 | 5 | KOSC JO15-1 | 6 | 12:45 | ||
KOSC JO19-2 | Sparta E. JO19-3 | 14:30 | veld 2 | T.G.H. (Thijs) Hulskotte | ||
BWO 4 | KOSC 2 zat | 15:45 |
07-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 7 | 6 | Fleringen 3 | 7 | 09:00 | veld 3 KG | Afgeschermd |
KOSC 6 | 1 | TVC '28 9 | 3 | 10:00 | veld 2 | Afgeschermd |
KOSC 5 | 5 | KOSC 4 | 7 | 11:00 | veld 1 | P. (Peter) Breed |
KOSC 2 | 2 | SDC '12 2 | 4 | 11:00 | veld 3 KG | A. (Anton) Tafas |
RSC 6 | KOSC 3 | 12:30 | ||||
Holten 1 | KOSC 1 | 14:00 | W. (Jan) Langendonk |
08-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 2 | Excelsior '31 11 | 20:00 | Schalm de (Ootmarsum) veld 1 |
11-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 3 | 1 | SV De Lutte 4 | 3 | 18:30 | veld 2 | D. (Damir) Sehovic |
S.V. Vasse 1 | 2 - scholte op reimer | KOSC 1 | 4 - koopman assurantien | 19:30 |
13-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
Quick '20 JO11-4JM | KOSC JO11-2JM | 08:30 | ||||
Quick '20 JO10-6 | KOSC JO10-2JM | 08:30 | ||||
KOSC JO9-2JM | Quick '20 JO9-5 | 09:00 | veld 5 A1 | |||
KOSC JO8-2 | FC Berghuizen MO8-2 | 09:00 | veld 5 A2 | |||
VMC JO8-2 | KOSC JO8-3 | 09:00 | ||||
SV De Lutte JO9-2 | KOSC JO9-1JM | 09:00 | ||||
FC Berghuizen JO8-2 | KOSC JO8-1 | 09:00 | ||||
avc Heracles JO13-1 | KOSC JO13-1 | 09:45 | ||||
KOSC MO15-1 | Gramsbergen MO15-1 | 10:00 | veld 1 | Afgeschermd | ||
KOSC JO10-1 | De Tukkers JO10-1 | 10:00 | veld 5 A1 | |||
Tubantia JO13-3 | KOSC JO13-2 | 10:00 | ||||
ATC '65 JO11-2 | KOSC JO11-1 | 10:15 | ||||
KOSC JO15-1 | Reutum JO15-1 | 11:00 | veld 2 | D.M.G. (Dani) Leussink | ||
Wilhelminaschool JO15-3 | KOSC JO15-2 | 11:00 | ||||
SVZW JO17-1 | KOSC JO17-1 | 13:50 | ||||
FC Berghuizen JO19-2 | KOSC JO19-2 | 14:30 | ||||
KOSC 3 zat | Tubantia 7 | 15:00 | veld 1 | |||
KOSC 2 zat | Vogido 2 | 15:00 | veld 2 | D. (Dick) Veldhuis | ||
KOSC JO19-1 | FC Berghuizen JO19-1 | 15:00 | veld 3 KG |
14-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 4 | 5 | De Tukkers 3 | 7 | 10:00 | veld 2 | M. (Martijn) ten Kate |
v.v. Twenthe 2 | KOSC 2 | 10:00 | ||||
SDC '12 9 | KOSC 6 | 10:45 | ||||
RSC 7 | KOSC 5 | 10:45 | ||||
MVV '29 7 | KOSC 7 | 10:45 | ||||
KOSC 3 | 1 | RSC 5 | 3 | 11:00 | veld 1 | |
KOSC 1 | 2 | Borne 1 | 4 | 14:00 | veld 1 |
15-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 2 | DZVV 4 | 20:00 | Schalm de (Ootmarsum) veld 1 |
18-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 6 | 5 | S.V. Vasse 4 | 7 | 20:00 | veld 3 KG | D. (Damir) Sehovic |
19-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 35+2 | SDC '12 35+5 | 19:30 | hoofdveld B | |||
TVC '28 35+1 | KOSC 35+1 | 19:30 | ||||
BZSV de Blauwwitters VR18+1 | KOSC VR18+1 | 19:30 | ||||
Juliana '32 45+1 | KOSC 45+1 | 19:30 | ||||
Fleringen 35+1 | KOSC 35+3 | 19:30 | ||||
SDC '12 35+6 | KOSC 35+3 | 19:30 | ||||
KOSC 35+3 | Reutum 35+1 | 19:45 | veld 5 A | |||
KOSC 35+3 | SDC '12 35+3 | 19:45 | veld 2 A | |||
Reutum VR30+1 | KOSC VR30+1 | 19:45 | ||||
KOSC 35+1 | De Tukkers 35+3 | 20:00 | veld 1 A - Hoofdveld A Kunstgras | |||
Stevo VR18+1 | KOSC VR18+1 | 20:00 | ||||
RSC 45+1 | KOSC 45+1 | 20:00 | ||||
KOSC VR30+1 | UD W. VR30+1 | 20:15 | veld 1 A | |||
KOSC 45+1 | ATC '65 45+1 | 20:30 | veld 1 B | |||
MVV '29 35+1 | KOSC 35+1 | 20:30 | ||||
De Tukkers 35+2 | KOSC 35+2 | 20:30 | ||||
KOSC 35+2 | TVC '28 35+2 | 21:00 | hoofdveld B | |||
TVC '28 VR30+1 | KOSC VR30+1 | 21:15 | ||||
SDC '12 35+1 | KOSC 35+2 | 21:30 | ||||
KOSC VR30+1 | Kloosterhaar VR30+1 | 21:45 | veld 1 A |
20-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
NEO JO9-4 | KOSC JO9-2JM | 08:30 | ||||
UD W. JO8-4 | KOSC JO8-2 | 08:45 | ||||
KOSC JO8-3 | De Esch JO8-2 | 09:00 | veld 5 A1 | |||
KOSC JO8-1 | UD W. JO8-2 | 09:00 | veld 5 A2 | |||
RSC JO9-1JM | KOSC JO9-1JM | 09:00 | ||||
KOSC JO11-1 | MVV '29 JO11-1 | 10:00 | veld 2 B | |||
KOSC JO11-2JM | Reutum JO11-1 | 10:00 | veld 2 A | |||
KOSC JO10-1 | MVV'29 JO10-1JM | 10:00 | veld 5 A1 | |||
KOSC JO10-2JM | FC Berghuizen JO10-1 | 10:00 | veld 5 A2 | |||
v.v. Hellendoorn MO15-1 | KOSC MO15-1 | 10:15 | ||||
KOSC JO13-2 | Excelsior '31 JO13-6 | 11:00 | veld 1 | Afgeschermd | ||
KOSC JO13-1 | BSC Unisson JO13-1 | 11:30 | veld 3 KG | W.G.B. (Willem) Brons | ||
KOSC JO15-2 | SDC '12 JO15-4 | 11:30 | veld 2 | Afgeschermd | ||
KOSC JO15-1 | Almelo JO15-1 | 13:00 | veld 1 | J.H.G. (Jos) Oortman | ||
KOSC JO19-2 | ATC '65 JO19-3 | 14:30 | veld 2 | G. (Gerke) Hagedoorn | ||
De Tubanters 1897 JO19-1 | 1 | KOSC JO19-1 | 9 | 14:30 | ||
TVC '28 JO17-1 | KOSC JO17-1 | 14:30 | ||||
Quick '20 12 | KOSC 3 zat | 14:45 | ||||
KOSC 2 zat | Sparta E. 5 | 15:00 | veld 1 | D. (Damir) Sehovic | ||
KOSC VR30+ | PVC Utrecht VR30+ | 15:30 | veld 3 KG A |
21-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 7 | 6 | SDC '12 4 | 7 | 09:00 | veld 2 | Afgeschermd |
NEO 4 | KOSC 3 | 09:00 | ||||
KOSC 2 | 2 | Vogido 2 | 4 | 10:00 | veld 1 | |
SDC '12 3 | KOSC 4 | 10:45 | ||||
KOSC 5 | 1 | Langeveen 2 | 3 | 11:00 | veld 2 | P. (Peter) Breed |
KOSC 6 | 5 | UD W. 9 | 7 | 11:00 | veld 3 KG | L. (Leo) Bossink |
UD W. 1 | KOSC 1 | 14:00 |
22-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 1 | SVVN 1 | 20:00 | Schalm de (Ootmarsum) veld 1 | F.A. (Franc) Geerdink | ||
FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 8 | KOSC 2 | 21:00 | Afgeschermd |
23-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 2 zat | 5 | BWO 4 | 7 | 20:00 | veld 3 KG |
28-04-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
UD W. 2 | KOSC 2 | 11:15 | ||||
KOSC 1 | 2 | Saasveldia 1 | 4 | 14:00 | veld 1 |
04-05-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC MO15-1 | avc Heracles MO15-1 | 10:00 | veld 1 | D.M.G. (Dani) Leussink | ||
Hulzense Boys JO17-1 | KOSC JO17-1 | 10:00 | ||||
KOSC JO13-1 | Quick '20 JO13-2JM | 11:00 | veld 1 | D.M.G. (Dani) Leussink | ||
Achilles '12 JO15-3 | KOSC JO15-2 | 12:00 | ||||
KOSC 3 zat | S.V. Losser 10 | 15:00 | veld 1 | |||
SDC '12 3 | KOSC 2 zat | 16:00 |
05-05-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 3 | 1 | Borne 2 | 3 | 10:00 | veld 1 | M. (Martijn) ten Kate |
KOSC 4 | 7 | Manderveen 2 | 5 | 11:00 | veld 2 | |
UD W. 9 | KOSC 6 | 11:00 | Afgeschermd |
10-05-2024
Thuisploeg | Klk. | Uitploeg | Klk. | Aanvang | Veld | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|---|---|
KOSC 35+3 | Fleringen 35+1 | 19:30 | veld 1 A | |||
MVV '29 35+1 | KOSC 35+1 | 19:30 | ||||
SDC '12 35+1 | KOSC 35+2 | 19:30 | ||||
KOSC 45+1 | ATC '65 45+1 | 19:45 | veld 5 A | |||
KOSC VR18+1 | Voorwaarts V. VR18+1 | 19:45 | veld 1 A | |||
KOSC 35+2 | De Tukkers 35+2 | 20:00 | hoofdveld B |