KOSC JO11-3

Bovenste rij v.l.n.r. :
Mark Rikkink, Raymond Bosch, Bas Veldboer (leiders)

Middelste rij v.l.n.r. :
Tijn Morsink, Mees Broer, Tijn Veldboer, Timo Beukers, Jay Dukker

Onderste rij v.l.n.r. :
Daan Leusink, Hidde Brunnikhuis, Gijs Rikkink, Twan Kemperink, Jidde  Bosch.

Niet aanwezig op de foto :
Marc Groen, Wim Blokhuis (trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Sparta E. JO11-10 10 8 1 1 25 43 15
2 ATC '65 JO11-4 10 7 1 2 22 71 17
3 Oldenzaal JO11-1G 10 6 1 3 19 34 24
4 Tubantia JO11-4 10 5 1 4 16 41 28
5 KOSC JO11-3 10 2 0 8 6 26 82
6 Sportclub Overdinkel JO11-4 10 0 0 10 0 13 62
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
18-05-2019 KOSC JO11-3 Oldenzaal JO11-1G 4-7
11-05-2019 Tubantia JO11-4 KOSC JO11-3 9-2
04-05-2019 KOSC JO11-3 ATC '65 JO11-4 2-13
13-04-2019 Sparta E. JO11-10 KOSC JO11-3 11-3
06-04-2019 KOSC JO11-3 Sportclub Overdinkel JO11-4 4-2
23-03-2019 Oldenzaal JO11-1G KOSC JO11-3 6-4
16-03-2019 KOSC JO11-3 Tubantia JO11-4 2-7
09-03-2019 ATC '65 JO11-4 KOSC JO11-3 15-2
16-02-2019 KOSC JO11-3 Sparta E. JO11-10 0-10
09-02-2019 Sportclub Overdinkel JO11-4 KOSC JO11-3 2-3
02-02-2019 KOSC JO11-3 KOSC JO9-1 -
08-12-2018 KOSC JO11-3 Avanti W. JO11-4 5-12
01-12-2018 Tubantia JO11-3 KOSC JO11-3 20-0
24-11-2018 KOSC JO11-3 RSC JO11-2 1-14
17-11-2018 Quick '20 JO11-7 KOSC JO11-3 14-2
10-11-2018 KOSC JO11-3 Achilles'12 JO11-4G 2-16
03-11-2018 KOSC JO11-3 ATC '65 JO11-4 4-7
27-10-2018 FC Berghuizen JO11-2 KOSC JO11-3 6-5
13-10-2018 KOSC JO11-3 Sportclub Overdinkel JO11-3 3-3
06-10-2018 LSV JO11-4 KOSC JO11-3 16-0
29-09-2018 ST: EMOS/Achilles E. JO11-4 KOSC JO11-3 15-2
22-09-2018 KOSC JO11-3 Sparta E. JO11-8 0-19
18-09-2018 KOSC JO11-3 Bergentheim JO11-2 0-17
08-09-2018 KOSC JO11-3 DOS '37 JO11-2G 4-9
01-09-2018 VMC JO11-2G KOSC JO11-3 10-3
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 DOS '37 JO11-2G 3 3 0 0 9 21 9
2 Bergentheim JO11-2 3 1 1 1 4 24 10
3 VMC JO11-2G 3 1 1 1 4 18 15
4 KOSC JO11-3 3 0 0 3 0 7 36