KOSC JO11-4

Bovenste rij v.l.n.r.:
Julian Groeneveld, Willem Brons (trainer), Joep Looman, Gijs Rikkink, Mark Groen, Frank Groeneveld (leider), Hugo Wolbers

Onderste rij v.l.n.r.:
Bart Beekvelt, Hidde Brunninkhuis, Guus de Veen, Mees Broer

Niet aanwezig op de foto:
Jidde Bosch, Luca Loozekoot, Rob Looman (leider), Thijs Hulskotte (trainer), Stan Zeevat (trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 De Tubanters 1897 JO11-7 6 6 0 0 18 47 11
2 Losser JO11-6 6 4 1 1 13 22 12
3 Achilles '12 JO11-8 7 4 1 2 13 20 19
4 SDC '12 JO11-10 4 3 0 1 9 20 17
5 Quick '20 JO11-16 6 3 0 3 9 26 19
6 LSV JO11-3G 6 3 0 3 9 22 19
7 Sparta E. JO11-11 6 3 0 3 9 24 25
8 DSVD JO11-2G 6 3 0 3 9 28 31
9 Victoria '28 JO11-4 5 2 1 2 7 20 25
10 KOSC JO11-4 7 1 1 5 4 24 36
11 BSC Unisson JO11-3 5 1 0 4 3 17 24
12 Wilhelminaschool JO11-5G 6 0 0 6 0 11 43
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
21-04-2018 KOSC JO11-4 Wilhelminaschool JO11-5G 8-0
14-04-2018 KOSC JO11-4 Losser JO11-6 1-4
11-04-2018 Achilles '12 JO11-8 KOSC JO11-4 5-1
07-04-2018 DSVD JO11-2G KOSC JO11-4 6-3
24-03-2018 Victoria '28 JO11-4 KOSC JO11-4 4-4
17-03-2018 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-16 -
10-03-2018 SDC '12 JO11-10 KOSC JO11-4 7-3
17-02-2018 KOSC JO11-4 BSC Unisson JO11-3 4-10
03-02-2018 KOSC JO11-4 Stevo JO10-2 -
27-01-2018 RSC JO11-3 KOSC JO11-4 -
16-12-2017 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-13 0-14
09-12-2017 KOSC JO11-4 De Tubanters 1897 JO11-4 -
02-12-2017 SDC '12 JO11-8 KOSC JO11-4 9-2
25-11-2017 KOSC JO11-4 RSC JO11-2 2-14
18-11-2017 BWO JO11-4 KOSC JO11-4 24-0
11-11-2017 KOSC JO11-4 Sparta E. JO11-6 0-20
04-11-2017 KOSC JO11-4 Juliana '32 JO11-1 0-16
28-10-2017 Achilles '12 JO11-5 KOSC JO11-4 12-5
14-10-2017 ATC '65 JO11-11 KOSC JO11-4 19-0
07-10-2017 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-11 1-12
30-09-2017 De Esch JO11-4 KOSC JO11-4 25-0
23-09-2017 KOSC JO11-4 Vogido JO11-4 0-16
16-09-2017 RSC JO11-2 KOSC JO11-4 13-0
09-09-2017 SDC '12 JO11-5 KOSC JO11-4 11-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
12-05-2018 Sparta E. JO11-11 - KOSC JO11-4 - 08:45 -
# Team G W GL V P DPV DPT
1 BWO JO11-4 10 8 2 0 26 105 26
2 Vogido JO11-4 9 7 1 1 22 101 13
3 De Tubanters 1897 JO11-4 9 6 3 0 21 95 29
4 ATC '65 JO11-11 10 7 0 3 21 101 30
5 Sparta E. JO11-6 9 6 1 2 19 70 30
6 De Esch JO11-4 9 5 3 1 18 83 45
7 Rigtersbleek JO11-3 9 5 0 4 15 66 44
8 Juliana '32 JO11-1 10 5 0 5 15 58 41
9 RSC JO11-2 10 5 0 5 15 49 59
10 Quick '20 JO11-11 9 3 0 6 9 33 63
11 SDC '12 JO11-8 10 3 0 7 9 29 106
12 Achilles '12 JO11-5 10 2 0 8 6 42 92
13 Quick '20 JO11-13 11 1 0 10 3 36 119
14 KOSC JO11-4 11 0 0 11 0 10 181