KOSC JO13-3

Bovenste rij vlnr:
Stijn Steghuis, Tijn Sanderink, Tijmen Kruse, Sepp Niehof, Christian Dijkhof (trainer/leider), Luca Lozekoot, Teun Lentferink, Steijn Broer, Constantijn Dijkhof en Lars Groeneveld

Onderste rij vlnr:
Owen Oude Wesselink, Philip Vissers, Max Holsbeek, Jurre Stevelink en Rens Bonke.

Niet aanwezig op de foto; Tim de Winder (trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Luctor Et Emergo JO13-3 10 10 0 0 30 80 14
2 SDC '12 JO13-3 10 8 1 1 25 65 14
3 UD W. JO13-2G 9 7 0 2 21 41 22
4 Oranje Nassau JO13-4 9 6 1 2 19 60 25
5 DOS '37 JO13-3G 10 5 0 5 15 24 29
6 MVV'29 JO13-3G 10 5 0 5 15 29 51
7 KOSC JO13-3 9 4 0 5 12 25 23
8 BZSV de Blauwwitters JO13-1G 9 4 0 5 12 26 35
9 TVC'28 JO13-3G 9 3 0 6 9 18 40
10 Saasveldia JO13-2G 9 2 1 6 7 23 34
11 Almelo JO13-3 10 1 1 8 4 26 56
12 Stevo JO13-3 10 0 0 10 0 5 79
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
18-05-2019 Almelo JO13-3 KOSC JO13-3 1-11
11-05-2019 KOSC JO13-3 Oranje Nassau JO13-4 0-3
04-05-2019 DOS '37 JO13-3G KOSC JO13-3 5-4
13-04-2019 KOSC JO13-3 Saasveldia JO13-2G 2-1
06-04-2019 SDC '12 JO13-3 KOSC JO13-3 4-2
30-03-2019 NEO JO13-6 KOSC JO13-3 5-3
23-03-2019 KOSC JO13-3 BZSV de Blauwwitters JO13-1G 2-3
16-03-2019 UD W. JO13-2G KOSC JO13-3 6-0
09-03-2019 KOSC JO13-3 MVV'29 JO13-3G 2-0
16-02-2019 Stevo JO13-3 KOSC JO13-3 0-2
02-02-2019 Stevo JO13-3 KOSC JO13-3 Afgelast
08-12-2018 KOSC JO13-3 SV De Lutte JO13-2 Afgelast
01-12-2018 UD W. JO13-2G KOSC JO13-3 1-2
24-11-2018 KOSC JO13-3 Avanti W. JO13-3 0-0
17-11-2018 KOSC JO13-3 Sparta E. JO13-6 2-7
10-11-2018 Losser JO13-3 KOSC JO13-3 2-9
03-11-2018 KOSC JO13-3 FC Berghuizen JO13-2 9-1
27-10-2018 SDC '12 JO13-5 KOSC JO13-3 0-10
20-10-2018 KOSC JO13-3 De Tukkers JO13-2 3-1
13-10-2018 KOSC JO13-3 Sparta E. JO13-7 1-2
06-10-2018 RSC JO13-2 KOSC JO13-3 6-1
22-09-2018 KOSC JO13-3 Sportclub Overdinkel JO13-2 1-3
15-09-2018 Stevo JO13-3 KOSC JO13-3 1-9
11-09-2018 Gramsbergen JO13-3G KOSC JO13-3 0-6
08-09-2018 KOSC JO13-3 Vroomshoopse Boys JO13-4G 3-7
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
25-05-2019 KOSC JO13-3 6 Luctor Et Emergo JO13-3 8 10:15 2 Ties ter Horst
01-06-2019 KOSC JO13-3 1 TVC'28 JO13-3G 3 10:15 1 Ties ter Horst
# Team G W GL V P DPV DPT
1 KOSC JO13-3 3 2 0 1 6 18 8
2 Vroomshoopse Boys JO13-4G 3 2 0 1 6 12 13
3 Gramsbergen JO13-3G 2 1 0 1 3 10 7
4 Stevo JO13-3 2 0 0 2 0 1 13