KOSC JO17-3

Bovenste rij v.l.n.r.:
Sam Willeijns (trainer), Teun Snoeijink, Boet Hagedoorn, Jasper Roozeboom, Ties ter Horst, Wout Willeijns, Dirk Broekhuis, Justin Geerdink, Jasper Borggreve

Onderste rij v.l.n.r.:
Bram Niehoff, Gijs Poelsma, Ties Smits, Bart Scholte Lubberink, Daan Velthuis, Timo Noppert

Niet aanwezig op de foto:
Walter Niehoff (leider), Wilco Broekhuis (leider)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 MVV '29 JO17-2 3 3 0 0 9 15 4
2 KOSC JO17-3 2 1 1 0 4 10 2
3 Tubantia JO17-3 2 1 1 0 4 4 2
4 Fleringen JO17-2 1 1 0 0 3 3 2
5 UD W. JO17-2G 1 1 0 0 3 2 1
6 Quick '20 JO17-5 2 1 0 1 3 5 3
7 De Tukkers JO17-2 2 1 0 1 3 6 5
8 Rigtersbleek JO17-3 2 1 0 1 3 6 6
9 SV De Lutte JO17-2 0 0 0 0 0 0 0
10 SDC '12 JO17-4 2 0 0 2 0 2 8
11 Sparta E. JO17-5 2 0 0 2 0 1 14
12 DTC '07 JO17-2 3 0 0 3 0 8 15
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
23-03-2019 Fleringen JO17-2 KOSC JO17-3 -
16-03-2019 Rigtersbleek JO17-3 KOSC JO17-3 Afgelast
09-03-2019 KOSC JO17-3 Tubantia JO17-3 1-1
09-02-2019 Sparta E. JO17-5 KOSC JO17-3 1-9
02-02-2019 KOSC JO17-3 Stevo JO17-3 Afgelast
15-12-2018 KOSC JO17-3 Quick '20 JO17-8 3-2
08-12-2018 Losser JO17-5 KOSC JO17-3 2-6
01-12-2018 KOSC JO17-3 RSC JO17-2G 1-4
24-11-2018 Tubantia JO17-5 KOSC JO17-3 1-8
17-11-2018 UD W. JO17-2G KOSC JO17-3 2-2
10-11-2018 KOSC JO17-3 ATC '65 JO17-9 3-1
03-11-2018 SV De Lutte JO17-2 KOSC JO17-3 3-0
20-10-2018 KOSC JO17-3 DTC '07 JO17-2 4-2
13-10-2018 De Esch JO17-3 KOSC JO17-3 0-4
06-10-2018 KOSC JO17-3 SDC '12 JO17-5 6-1
22-09-2018 Fleringen JO17-2 KOSC JO17-3 0-3
15-09-2018 Gramsbergen JO17-3 KOSC JO17-3 0-3
08-09-2018 JVC Dedemsvaart JO17-4 KOSC JO17-3 3-4
01-09-2018 KOSC JO17-3 Langeveen JO17-1 2-5
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Fleringen JO17-2 - KOSC JO17-3 - 17:00 - J.H. van der Kamp
06-04-2019 KOSC JO17-3 6 Quick '20 JO17-5 8 13:00 2 Gerke Hagedoorn
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Langeveen JO17-1 3 3 0 0 9 16 6
2 KOSC JO17-3 3 2 0 1 6 9 8
3 Gramsbergen JO17-3 3 1 0 2 3 5 10
4 JVC Dedemsvaart JO17-4 3 0 0 3 0 5 11