KOSC JO19-3

Bovenste rij v.l.n.r.:
Jurgen Baasdam (trainer), Stijn Borggreve, Tjerk Baasdam, Teun van Wanrooy, Sverre Rorink, Twan Schulte, Rens Leussink, Jaap Rikmanspoel, Gijs Hesselink, Norbert Hesselink (leider)

Onderste rij v.l.n.r.:
Luka Lammers, Jop Verschuren, Chiel  Bekhuis, Jurre ter Horst, Ruben Sleiderink, Detlef Rorink

Niet aanwezig op de foto:
Jeroen Oude Rengerink

# Team G W GL V P DPV DPT
1 ATC '65 JO19-7 11 10 0 1 30 48 17
2 Losser JO19-2 11 8 1 2 25 58 25
3 Sparta E. JO19-2 11 7 0 4 21 71 30
4 KOSC JO19-3 11 7 0 4 21 57 32
5 De Esch JO19-2 11 6 0 5 18 33 26
6 SDC '12 JO19-4 9 5 1 3 16 48 27
7 Vogido JO19-3 9 5 0 4 15 36 22
8 Oldenzaal JO19-2 10 4 2 4 14 37 37
9 Quick '20 JO19-8 11 4 0 7 12 25 67
10 AJC '96 JO19-1 10 3 0 7 9 24 43
11 Avanti W. JO19-3 11 2 0 9 6 24 54
12 UD W. JO19-2G 11 0 0 11 0 19 100
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
02-06-2018 Avanti W. JO19-3 KOSC JO19-3 0-6
26-05-2018 KOSC JO19-3 Sparta E. JO19-2 1-4
22-05-2018 KOSC JO19-3 Vogido JO19-3 6-1
19-05-2018 Losser JO19-2 KOSC JO19-3 4-3
05-05-2018 De Esch JO19-2 KOSC JO19-3 1-3
28-04-2018 KOSC JO19-3 SDC '12 JO19-4 3-9
21-04-2018 ATC '65 JO19-7 KOSC JO19-3 7-5
16-04-2018 KOSC JO19-3 Oldenzaal JO19-2 7-1
14-04-2018 UD W. JO19-2G KOSC JO19-3 3-9
24-03-2018 KOSC JO19-3 Quick '20 JO19-8 6-0
10-03-2018 KOSC JO19-3 AJC '96 JO19-1 8-2
03-02-2018 KOSC JO19-3 Stevo JO19-2 -
27-01-2018 Quick '20 JO19-8 KOSC JO19-3 -
16-12-2017 KOSC JO19-3 DSVD JO19-2 2-6
09-12-2017 KOSC JO19-3 ATC '65 JO19-7 -
02-12-2017 UD W. JO19-2 KOSC JO19-3 4-4
25-11-2017 KOSC JO19-3 Quick '20 JO19-6 3-9
18-11-2017 Bon Boys JO19-3 KOSC JO19-3 3-0
11-11-2017 KOSC JO19-3 Quick '20 JO19-7 -
28-10-2017 KOSC JO19-3 Achilles '12 JO19-3 1-2
21-10-2017 Quick '20 JO19-6 KOSC JO19-3 6-1
14-10-2017 Wilhelminaschool JO19-3G KOSC JO19-3 4-1
07-10-2017 KOSC JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 -
30-09-2017 RSC JO19-2 KOSC JO19-3 10-1
16-09-2017 GVV Eilermark JO19-1 KOSC JO19-3 4-3
02-09-2017 KOSC JO19-3 Losser JO19-2 2-7
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Quick '20 JO19-6 10 9 1 0 28 69 23
2 RSC JO19-2 9 7 0 2 21 54 16
3 Achilles '12 JO19-3 8 5 1 2 16 30 20
4 ATC '65 JO19-7 10 5 1 4 16 32 22
5 Wilhelminaschool JO19-3G 9 5 0 4 15 21 23
6 Quick '20 JO19-7 7 4 0 3 12 21 19
7 Bon Boys JO19-3 9 4 0 5 12 19 30
8 Rood Zwart JO19-2 9 2 1 6 7 24 42
9 Excelsior '31 JO19-5 5 2 0 3 6 14 17
10 DSVD JO19-2 6 2 0 4 6 13 20
11 KOSC JO19-3 7 0 1 6 1 12 38
12 UD W. JO19-2G 7 0 1 6 1 17 56