KOSC 2

Bovenste rij v.l.n.r.:
Wessel Vrerink, Jelle Keupink, Wout Morsink, Jelmer Weierink, Ivo Rouwers, Thijs Hulskotte.

Middelste rij v.l.n.r.:
Arno de Krosse (assistent-scheidsrechter), Ewoud Hagedoorn (teammanager), Rick Engbers, Remco Blokhuis, Derk Breed, Rense Luft, Dirk Hemmer (verzorger).

Onderste rij v.l.n.r.:
Cliff Roetenberg, Mike Hesselink, Bas Lammerink, Gilbert van den Heuvel (hoofdtrainer), Lars Telgenhof, Jan-Jaap Braad.

Niet aanwezig op de foto:
Marlon Sanchez, Rutger Damink, Nick Hagedoorn

# Team G W GL V P DPV DPT
1 ATC '65 2 25 16 3 6 51 87 43
2 SDC '12 2 25 15 5 5 50 65 40
3 W.V.V.'34 2 25 13 5 7 44 44 29
4 Achilles '12 3 25 13 5 7 44 65 57
5 Saasveldia 2 25 12 4 9 40 51 43
6 TVC '28 3 25 10 7 8 37 52 42
7 UDI 2 25 10 6 9 36 42 40
8 Stevo 3 25 10 5 10 35 30 39
9 KOSC 2 25 8 6 11 30 51 48
10 MVV '29 2 25 8 6 11 30 42 53
11 DSVD 2 25 7 6 12 27 31 54
12 Tubantia 2 25 7 5 13 26 46 58
13 Vogido 2 25 7 3 15 24 36 52
14 EMOS 2 25 5 2 18 17 28 72
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
19-05-2019 KOSC 2 Achilles '12 3 2-3
12-05-2019 Vogido 2 KOSC 2 2-0
05-05-2019 KOSC 2 Stevo 3 4-0
28-04-2019 KOSC 2 Tubantia 2 3-0
22-04-2019 KOSC 2 UDI 2 5-1
14-04-2019 Saasveldia 2 KOSC 2 2-1
07-04-2019 KOSC 2 DSVD 2 6-0
31-03-2019 TVC '28 3 KOSC 2 1-5
24-03-2019 Tubantia 2 KOSC 2 2-2
17-03-2019 KOSC 2 ATC '65 2 1-6
10-03-2019 EMOS 2 KOSC 2 1-2
28-02-2019 O.N. Almelo 2 KOSC 2 -
24-02-2019 DSVD 2 KOSC 2 2-2
17-02-2019 KOSC 2 SDC '12 2 1-3
10-02-2019 WVV '34 2 KOSC 2 0-0
13-01-2019 SDC '12 2 KOSC 2 -
08-01-2019 UD Weerselo KOSC 2 -
09-12-2018 KOSC 2 Saasveldia 2 1-2
02-12-2018 UDI 2 KOSC 2 4-0
25-11-2018 KOSC 2 Vogido 2 0-1
18-11-2018 Stevo 3 KOSC 2 1-3
04-11-2018 KOSC 2 TVC '28 3 0-0
28-10-2018 ATC '65 2 KOSC 2 6-1
21-10-2018 KOSC 2 EMOS 2 6-0
14-10-2018 KOSC 2 MVV '29 2 0-0
07-10-2018 Achilles '12 3 KOSC 2 4-3
30-09-2018 SDC '12 2 KOSC 2 2-2
23-09-2018 KOSC 2 WVV '34 2 1-5
16-09-2018 De Tukkers 2 KOSC 2 4-0
09-09-2018 RSC 2 KOSC 2 2-5
02-09-2018 KOSC 2 TVC '28 2 0-1
25-08-2018 O.N. Almelo 2 KOSC 2 -
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
26-05-2019 MVV '29 2 - KOSC 2 - 10:45 - E. Tamer
# Team G W GL V P DPV DPT
1 TVC '28 2 3 3 0 0 9 7 1
2 De Tukkers 2 3 2 0 1 6 6 4
3 KOSC 2 3 1 0 2 3 5 7
4 RSC 2 3 0 0 3 0 4 10