KOSC 2

Bovenste rij v.l.n.r.: Erik Stokman (trainer), Rutger Damink, Remco Blokhuis, Wout Morsink, Jelme Weierink, Rense Luft, Diederik Nijhuis, Arno de Krosse (assistent-scheidsrechter)

Onderste rij v.l.n.r.:  Mike Hesselink, Ivo Rouwers, Derk Breed, Cliff Roetenberg, Ralph Muller, Lars Telgenhof Oude Koehorst, Rick Engbers, Wessel Vrerink, Jelle Keupink

Niet aanwezig op de foto: Ewoud Hagedoorn (leider), Dirk Hemmer (leider), Marlon Sanchez, Stijn Bruns, Jan Jaap Braad en Stefan Bonke

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Achilles '12 3 22 15 4 3 49 83 37
2 Vogido 2 22 12 5 5 41 52 37
3 ATC '65 2 22 13 0 9 39 61 43
4 Stevo 3 22 11 4 7 37 41 45
5 SDC '12 2 22 11 2 9 35 45 45
6 Avanti W. 2 22 11 1 10 34 63 52
7 KOSC 2 22 9 6 7 33 45 34
8 Saasveldia 2 22 9 5 8 32 60 48
9 EMOS 2 22 7 4 11 25 40 45
10 Quick '20 3 22 6 6 10 24 35 47
11 Victoria '28 2 22 4 1 17 13 31 85
12 UD W. 2 22 2 6 14 12 24 62
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-05-2018 Victoria '28 2 KOSC 2 0-5
20-05-2018 KOSC 2 Achilles '12 3 1-4
13-05-2018 KOSC 2 Vogido 2 1-2
06-05-2018 Stevo 3 KOSC 2 2-1
22-04-2018 Quick '20 3 KOSC 2 5-3
15-04-2018 KOSC 2 EMOS 2 1-1
08-04-2018 UD W. 2 KOSC 2 1-2
25-03-2018 KOSC 2 ATC '65 2 1-0
18-03-2018 KOSC 2 Avanti W. 2 2-1
11-03-2018 Saasveldia 2 KOSC 2 2-1
25-02-2018 KOSC 2 Victoria '28 2 7-1
18-02-2018 KOSC 2 SDC '12 2 1-2
03-02-2018 O.N. 2 KOSC 2 -
28-01-2018 KOSC 2 R.S.C. 2 -
03-12-2017 Achilles '12 3 KOSC 2 3-3
26-11-2017 ATC '65 2 KOSC 2 2-0
19-11-2017 KOSC 2 Quick '20 3 0-0
12-11-2017 Vogido 2 KOSC 2 2-2
05-11-2017 KOSC 2 Saasveldia 2 3-2
29-10-2017 Avanti W. 2 KOSC 2 1-4
15-10-2017 KOSC 2 Stevo 3 4-1
08-10-2017 SDC '12 2 KOSC 2 1-1
01-10-2017 KOSC 2 UD W. 2 1-1
24-09-2017 EMOS 2 KOSC 2 0-1
17-09-2017 KOSC 2 Losser 2 0-2
10-09-2017 KOSC 2 Stevo 3 3-2
03-09-2017 SDC '12 3 KOSC 2 1-4
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Losser 2 3 3 0 0 9 7 3
2 KOSC 2 3 2 0 1 6 7 5
3 Stevo 3 3 0 1 2 1 5 7
4 SDC '12 3 3 0 1 2 1 3 7