KOSC 2

Bovenste rij v.l.n.r.: Erik Stokman (trainer), Rutger Damink, Remco Blokhuis, Wout Morsink, Jelme Weierink, Rense Luft, Diederik Nijhuis, Arno de Krosse (assistent-scheidsrechter)

Onderste rij v.l.n.r.:  Mike Hesselink, Ivo Rouwers, Derk Breed, Cliff Roetenberg, Ralph Muller, Lars Telgenhof Oude Koehorst, Rick Engbers, Wessel Vrerink, Jelle Keupink

Niet aanwezig op de foto: Ewoud Hagedoorn (leider), Dirk Hemmer (leider), Marlon Sanchez, Stijn Bruns, Jan Jaap Braad en Stefan Bonke

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Achilles '12 3 21 15 4 2 49 81 34
2 Vogido 2 21 12 5 4 41 51 35
3 Stevo 3 21 10 4 7 34 39 44
4 ATC '65 2 20 11 0 9 33 55 40
5 SDC '12 2 21 10 2 9 32 44 45
6 Avanti W. 2 21 10 1 10 31 55 52
7 KOSC 2 21 8 6 7 30 40 34
8 Saasveldia 2 21 8 5 8 29 53 45
9 EMOS 2 21 7 4 10 25 40 44
10 Quick '20 3 21 6 6 9 24 35 39
11 Victoria '28 2 20 4 1 15 13 30 77
12 UD W. 2 21 2 6 13 12 21 55
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-05-2018 KOSC 2 Achilles '12 3 1-4
13-05-2018 KOSC 2 Vogido 2 1-2
06-05-2018 Stevo 3 KOSC 2 2-1
22-04-2018 Quick '20 3 KOSC 2 5-3
15-04-2018 KOSC 2 EMOS 2 1-1
08-04-2018 UD W. 2 KOSC 2 1-2
25-03-2018 KOSC 2 ATC '65 2 1-0
18-03-2018 KOSC 2 Avanti W. 2 2-1
11-03-2018 Saasveldia 2 KOSC 2 2-1
25-02-2018 KOSC 2 Victoria '28 2 7-1
18-02-2018 KOSC 2 SDC '12 2 1-2
03-02-2018 O.N. 2 KOSC 2 -
28-01-2018 KOSC 2 R.S.C. 2 -
03-12-2017 Achilles '12 3 KOSC 2 3-3
26-11-2017 ATC '65 2 KOSC 2 2-0
19-11-2017 KOSC 2 Quick '20 3 0-0
12-11-2017 Vogido 2 KOSC 2 2-2
05-11-2017 KOSC 2 Saasveldia 2 3-2
29-10-2017 Avanti W. 2 KOSC 2 1-4
15-10-2017 KOSC 2 Stevo 3 4-1
08-10-2017 SDC '12 2 KOSC 2 1-1
01-10-2017 KOSC 2 UD W. 2 1-1
24-09-2017 EMOS 2 KOSC 2 0-1
17-09-2017 KOSC 2 Losser 2 0-2
10-09-2017 KOSC 2 Stevo 3 3-2
03-09-2017 SDC '12 3 KOSC 2 1-4
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
27-05-2018 Victoria '28 2 - KOSC 2 - 11:00 - M. Elia
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Losser 2 3 3 0 0 9 7 3
2 KOSC 2 3 2 0 1 6 7 5
3 Stevo 3 3 0 1 2 1 5 7
4 SDC '12 3 3 0 1 2 1 3 7