KOSC 4

Bovenste rij v.l.n.r.:
Niek van Kuilenburg, Bram Beld, Bart Lohuis, Rob Reinalda (leider), Jupp oude Luttikhuis

Middelste rij v.l.n.r.:
Mark Schroder, Jurre ter Horst, Bart Veelers, Rob Herbrink,  Sverre Rorink, , Rainier Veldboer, Roy Nieuwe Weme

Onderste rij v.l.n.r.:
Twan Schulte, Stan Veldhuis, Jorni Krop, Wisse Sanderink, Koos Bossink, Ruben Sleiderink.

Niet aanwezig op foto:
Hidde Reinalda, Joost Steinmeijer, Ruud Vennegoor, Tom Raatgerink, Mohammed Alsalah, Bram Wortelboer

# Team G W GL V P DPV DPT
1 KOSC 4 22 17 3 2 54 99 26
2 RSC 4 22 15 3 4 48 86 35
3 De Tukkers 4 22 13 3 6 42 49 34
4 Langeveen 2 22 12 5 5 41 60 40
5 SDC '12 4 22 11 2 9 35 52 55
6 TVC '28 9 22 10 4 8 34 56 56
7 Manderveen 2 22 10 3 9 33 56 43
8 UD W. 4 22 8 3 11 27 55 92
9 DTC '07 3 22 7 3 12 24 38 43
10 Stevo 7 22 5 1 16 16 41 70
11 UD W. 6 22 2 7 13 13 30 59
12 Saasveldia 5 22 2 3 17 9 28 97
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
26-05-2019 DTC '07 3 KOSC 4 0-2
19-05-2019 KOSC 4 Stevo 7 5-0
12-05-2019 Saasveldia 5 KOSC 4 1-6
05-05-2019 KOSC 4 De Tukkers 4 3-0
02-05-2019 KOSC 4 UD W. 4 7-1
28-04-2019 KOSC 4 TVC '28 9 7-1
14-04-2019 Manderveen 2 KOSC 4 1-1
07-04-2019 KOSC 4 SDC '12 4 6-0
31-03-2019 KOSC 4 Langeveen 2 3-3
24-03-2019 TVC '28 9 KOSC 4 2-5
10-03-2019 Langeveen 2 KOSC 4 1-3
17-02-2019 RSC 4 KOSC 4 1-3
10-02-2019 KOSC 4 UD W. 6 9-1
16-12-2018 KOSC 4 DSVD 4 1-5
09-12-2018 KOSC 4 Manderveen 2 4-0
02-12-2018 SDC '12 4 KOSC 4 3-2
25-11-2018 KOSC 4 TVC '28 9 -
18-11-2018 UD W. 4 KOSC 4 4-2
04-11-2018 KOSC 4 Saasveldia 5 9-1
28-10-2018 De Tukkers 4 KOSC 4 2-4
21-10-2018 RSC 6 KOSC 4 2-3
14-10-2018 KOSC 4 DTC '07 3 3-0
07-10-2018 Stevo 7 KOSC 4 0-6
30-09-2018 KOSC 4 RSC 4 7-2
23-09-2018 UD W. 6 KOSC 4 2-2
16-09-2018 RSC 8 KOSC 4 3-5
09-09-2018 KOSC 4 SDC '12 6 18-1
02-09-2018 UD W. 7 KOSC 4 0-4
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 KOSC 4 3 3 0 0 9 27 4
2 UD W. 7 3 1 0 2 3 4 6
3 RSC 8 3 1 0 2 3 6 9
4 SDC '12 6 3 1 0 2 3 4 22