KOSC 7

Bovenste rij v.l.n.r.:
Loes Hemme (ass. scheidsrechter), Jesse Bonke, Diederik Lohuis, Cas van Kuilenburg, Jurgen Kleine Schaars, Arjen Hulskotte, Robbert Bolscher, Jesse Quaink, Bjorn Vrielink, Anne Hemme (verzorgster).

Onderste rij v.l.n.r.:
Jan Bolscher (leider), Bart van Koersveld, Mick Hesselink, Bram Luft, Teun Hemme, Bart Weghorst, Robert-Jan Tel (leider).

Niet aanwezig op de foto:
Niels Hakkenes, Teun Groeneveld, Sam Willeijns, Remco Schulte.

# Team G W GL V P DPV DPT
1 EMOS 5 22 16 5 1 53 85 21
2 KOSC 7 22 16 5 1 53 71 24
3 Saasveldia 7 22 14 1 7 43 73 39
4 SV De Lutte 6 22 11 4 7 37 84 53
5 RSC 5 22 10 3 9 33 58 42
6 RSC 6 22 9 3 10 30 52 58
7 Losser 6 22 9 2 11 29 40 42
8 DSVD 5 22 7 6 9 27 42 48
9 KOSC 8 21 7 5 9 26 44 36
10 UD W. 7 21 5 4 12 19 25 57
11 Vasse 4 22 3 4 15 13 27 75
12 SDC '12 5 22 1 4 17 7 23 129
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
03-06-2018 UD W. 7 KOSC 7 2-6
27-05-2018 SV De Lutte 6 KOSC 7 0-7
20-05-2018 KOSC 7 UD W. 7 4-0
13-05-2018 KOSC 7 Vasse 4 7-0
10-05-2018 KOSC 7 KOSC 8 4-3
06-05-2018 EMOS 5 KOSC 7 2-2
03-05-2018 KOSC 7 SV De Lutte 6 2-2
29-04-2018 KOSC 7 SDC '12 5 7-1
26-04-2018 KOSC 7 RSC 6 4-1
22-04-2018 SDC '12 5 KOSC 7 1-5
15-04-2018 Losser 6 KOSC 7 1-1
12-04-2018 Vasse 4 KOSC 7 0-1
08-04-2018 KOSC 7 DSVD 5 0-0
25-03-2018 RSC 5 KOSC 7 3-3
18-03-2018 KOSC 7 Saasveldia 7 0-2
11-03-2018 RSC 6 KOSC 7 0-4
17-12-2017 MVV '29 5 KOSC 7 5-1
26-11-2017 KOSC 7 RSC 5 2-1
16-11-2017 KOSC 7 TVV 3 4-3
29-10-2017 Saasveldia 7 KOSC 7 1-2
15-10-2017 KOSC 7 EMOS 5 3-2
01-10-2017 DSVD 5 KOSC 7 1-3
24-09-2017 KOSC 7 Losser 6 1-0
17-09-2017 RSC 8 KOSC 7 0-1
10-09-2017 KOSC 7 SDC '12 4 1-1
03-09-2017 DTC '07 3 KOSC 7 2-3
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Losser 5 1 1 0 0 3 9 0
2 Markelo 4 1 1 0 0 3 9 0
3 Tubantia 6 1 1 0 0 3 10 3
4 UD W. 4 1 1 0 0 3 9 2
5 DSVD 4 1 1 0 0 3 8 2
6 VIOD 8 1 1 0 0 3 6 0
7 UD W. 5 1 1 0 0 3 8 4
8 Enter 11 1 1 0 0 3 6 2
9 Rood Zwart 5 1 1 0 0 3 4 1
10 FC Winterswijk 9 1 1 0 0 3 4 1
11 FC Winterswijk 8 1 1 0 0 3 4 1
12 RKZVC 4 1 1 0 0 3 9 7
13 KOSC 5 1 1 0 0 3 5 3
14 Concordia-W 7 1 1 0 0 3 4 2
15 EFC PW 1885 2 1 1 0 0 3 6 5
16 VIOD 9 1 1 0 0 3 6 5
17 KOSC 7 1 1 0 0 3 4 3
18 Pax 7 1 1 0 0 3 4 3
19 PH 3 1 1 0 0 3 3 2
20 Rietmolen 6 1 1 0 0 3 3 2
21 Concordia-W 6 1 1 0 0 3 2 1
22 NEO 5 1 1 0 0 3 2 1
23 De Tukkers 4 1 1 0 0 3 2 1
24 TVC '28 7 1 1 0 0 3 2 1
25 Zelhem 2 1 1 0 0 3 2 1
26 HSC'21 5 1 1 0 0 3 1 0
27 Markelo 6 1 1 0 0 3 2 2
28 Longa '30 11 1 1 0 0 3 2 2
29 Manderveen 2 1 1 0 0 3 2 2
30 MVV '29 5 1 1 0 0 3 2 2
31 EFC PW 1885 5 1 1 0 0 3 2 2
32 La Première 3 0 0 0 0 0 0 0
33 TVC '28 8 0 0 0 0 0 0 0
34 v.v. Twenthe 3 1 0 0 1 0 2 2
35 Dinxperlo 3 1 0 0 1 0 2 2
36 RKSV VE1 1 0 0 1 0 2 2
37 Zenderen Vooruit 3 1 0 0 1 0 2 2
38 Enter 5 1 0 0 1 0 2 2
39 Sportclub Overdinkel 4 1 0 0 1 0 5 6
40 VIOS B. 4 1 0 0 1 0 5 6
41 Grol 8 1 0 0 1 0 3 4
42 TVV 3 1 0 0 1 0 3 4
43 HSC '21 7 1 0 0 1 0 2 3
44 La Première 5 1 0 0 1 0 2 3
45 Concordia-W 9 1 0 0 1 0 1 2
46 KSV 3 1 0 0 1 0 1 2
47 Langeveen 2 1 0 0 1 0 1 2
48 Luctor Et Emergo 3 1 0 0 1 0 1 2
49 RSC 7 1 0 0 1 0 1 2
50 Almelo 3 1 0 0 1 0 0 1
51 VVL 3 1 0 0 1 0 7 9
52 ST: Losser/AJC '96 7 1 0 0 1 0 3 5
53 Gendringen 4 1 0 0 1 0 2 4
54 Bon Boys 9 1 0 0 1 0 1 4
55 GWVV 4 1 0 0 1 0 1 4
56 Silvolde 4 1 0 0 1 0 1 4
57 BWO 5 1 0 0 1 0 4 8
58 Bon Boys 6 1 0 0 1 0 2 6
59 TVO 4 1 0 0 1 0 2 8
60 Zelhem 4 1 0 0 1 0 0 6
61 Rood Zwart 6 1 0 0 1 0 3 10
62 Zuid Eschmarke 2 1 0 0 1 0 2 9
63 BSC Unisson 5 1 0 0 1 0 0 9
64 Noordijk 2 1 0 0 1 0 0 9