KOSC Futsal Recr.

Bovenste rij v.l.n.r.:
Jeroen Aarnink, Johan Engbers, Henri Koop, Leo Scholten Linde, Walter Peters.

Onderste rij v.l.n.r.: 
Willy Hesselink, Peter Breed, Peter Brunninkhuis, Robert ter Horst, Henry Haarhuis

Niet aanwezig op de foto:
Herman Bossink, Steven Luttikhuis, Henk Krop, Rob Spit, Ronnie Brokelman, Hans Olde Monnikhof

# Team G W GL V P DPV DPT
Geen competitie gevonden
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
15-06-2018 KOSC 35+2 MVV '29 35+1 -
15-06-2018 TVC '28 35+2 KOSC 35+2 1-0
15-06-2018 KOSC 35+2 De Tukkers 35+2 -
11-06-2018 KOSC JO19-1 UD W. JO19-1 -
09-06-2018 JVC Dedemsvaart JO13-7 KOSC JO13-3 3-2
06-06-2018 KOSC JO9-2 Tubantia JO9-4 -
04-06-2018 avc Heracles JO8-2 KOSC JO8-1 -
03-06-2018 Borne 3 KOSC 4 0-0
03-06-2018 KOSC 6 Stevo 8 7-1
03-06-2018 UD W. 7 KOSC 7 2-6
02-06-2018 FC Berghuizen MO15-2 KOSC MO15-1 2-1
02-06-2018 Avanti W. JO19-3 KOSC JO19-3 0-6
02-06-2018 KOSC JO19-1 SVVN JO19-1 -
02-06-2018 UD W. JO13-1 KOSC JO13-1 3-4
02-06-2018 Borne JO13-1 KOSC JO13-2 4-0
02-06-2018 Luctor Et Emergo JO11-3 KOSC JO11-2 7-3
02-06-2018 KOSC JO13-3 SDOL JO13-2 1-3
02-06-2018 KOSC JO9-3M Excelsior '31 JO9-4M -
02-06-2018 KOSC JO9-1 Sportlust Glanerbrug JO9-1 4-10
02-06-2018 UD W. JO8-1 KOSC JO8-2 -
02-06-2018 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-16 3-4
02-06-2018 KOSC JO11-3 Achilles '12 JO11-4 7-5
01-06-2018 PH 35+2 KOSC 35+1 5-1
01-06-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 1-2
01-06-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 1-1
01-06-2018 KOSC 5 Langeveen 2 1-7
31-05-2018 UD W. 7 KOSC 8 -
31-05-2018 KOSC JO11-1 KOSC JO11-2 -
31-05-2018 KOSC JO11-3 KOSC JO11-4 -
30-05-2018 Kloosterhaar JO11-2 KOSC JO11-2 3-8
30-05-2018 KOSC JO13-2 Luctor Et Emergo JO13-2 3-2
30-05-2018 SDC '12 JO13-6 KOSC JO13-3 0-6
30-05-2018 De Tubanters 1897 JO8-3 KOSC JO8-1 -
28-05-2018 KOSC 1 avc Heracles 1 4-5
27-05-2018 FC Suryoye-Mediterraneo 1 KOSC 1 5-3
27-05-2018 Victoria '28 2 KOSC 2 0-5
27-05-2018 MVV '29 7 KOSC 6 1-15
27-05-2018 Vasse 2 KOSC 3 3-6
27-05-2018 SV De Lutte 6 KOSC 7 0-7
26-05-2018 Oldenzaal JO19-1 KOSC JO19-1 2-1
26-05-2018 KOSC JO19-3 Sparta E. JO19-2 1-4
26-05-2018 ATC '65 JO19-6 KOSC JO19-2 8-5
26-05-2018 KOSC VR1 Oranje Nassau VR1 5-1
26-05-2018 SC Enschede 2 KOSC 2 1-2
26-05-2018 KOSC JO17-2 DTC '07 JO17-1 1-1
26-05-2018 KOSC JO17-1 Losser JO17-1 0-2
26-05-2018 KOSC JO17-3 NEO JO17-6 3-5
26-05-2018 Rood Zwart JO15-1 KOSC JO15-1 1-5
26-05-2018 KOSC MO15-1 BWO MO15-2 9-0
26-05-2018 DOS '37 JO15-3 KOSC JO15-3 1-5
26-05-2018 KOSC JO8-2 FC Berghuizen JO8-3 -
26-05-2018 KOSC JO15-2 De Esch JO15-2 4-0
26-05-2018 KOSC JO9-3M BWO JO9-8M -
26-05-2018 LSV JO11-3G KOSC JO11-4 9-1
26-05-2018 KOSC JO11-2 PH JO11-4 2-11
26-05-2018 KOSC JO11-1 LSV JO11-1 6-4
26-05-2018 KOSC JO9-1 Delden JO9-2 -
26-05-2018 KOSC JO9-2 SDC '12 JO9-4 -
26-05-2018 Rigtersbleek JO8-3 KOSC JO8-1 -
26-05-2018 Excelsior '31 JO13-9 KOSC JO13-3 4-2
26-05-2018 ATC '65 JO11-11 KOSC JO11-3 7-1
25-05-2018 KOSC 35+2 De Tukkers 35+2 1-1
25-05-2018 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 1-1
25-05-2018 TVC '28 35+2 KOSC 35+2 4-0
24-05-2018 SDC '12 6 KOSC 6 -
24-05-2018 Stevo 5 KOSC 4 4-2
23-05-2018 KOSC MO15-1 ST: Emos/Achilles E. MO15-2 11-0
23-05-2018 Enter Vooruit JO9-1G KOSC JO9-1 -
23-05-2018 Vogido JO9-9 KOSC JO9-2 -
23-05-2018 BWO JO9-8M KOSC JO9-3M -
22-05-2018 KOSC JO19-3 Vogido JO19-3 6-1
20-05-2018 KOSC 1 Juventa '12 1 2-2
20-05-2018 KOSC 2 Achilles '12 3 1-4
20-05-2018 KOSC 5 Manderveen 2 1-1
20-05-2018 KOSC 7 UD W. 7 4-0
20-05-2018 KOSC 6 MVV '29 9 5-1
20-05-2018 Losser 3 KOSC 3 4-2
19-05-2018 KOSC 2 SDC '12 6 1-1
19-05-2018 KOSC JO19-2 Oranje Nassau JO19-3 3-0
19-05-2018 Losser JO19-2 KOSC JO19-3 4-3
19-05-2018 KOSC JO19-1 DSVD JO19-1 4-3
19-05-2018 RKSV Bornerbroek JO17-1 KOSC JO17-3 3-1
19-05-2018 DTC '07 JO15-1 KOSC JO15-2 9-1
19-05-2018 Rigtersbleek JO17-1 KOSC JO17-1 2-0
19-05-2018 Quick '20 JO17-7 KOSC JO17-2 1-2
19-05-2018 NEO MO15-2 KOSC MO15-1 0-5
19-05-2018 KOSC JO15-1 Sportclub Overdinkel JO15-1 4-1
19-05-2018 KOSC JO15-3 Oranje Nassau JO15-7 5-3
19-05-2018 ENC '09 VR1 KOSC VR1 1-4
19-05-2018 NEO JO13-4 KOSC JO13-2 1-2
19-05-2018 Sparta E. JO11-3 KOSC JO11-1 5-3
19-05-2018 Wilhelminaschool JO9-4M KOSC JO9-3M -
19-05-2018 KOSC JO8-1 RSC JO8-2 -
19-05-2018 SV De Lutte JO9-2 KOSC JO9-2 -
19-05-2018 Oranje Nassau JO11-3 KOSC JO11-2 10-3
19-05-2018 KOSC JO11-4 De Tubanters 1897 JO11-7 4-10
19-05-2018 Borne JO8-3G KOSC JO8-2 -
19-05-2018 KOSC JO11-3 Vogido JO11-4 3-2
19-05-2018 NEO JO9-2 KOSC JO9-1 -
18-05-2018 KOSC 8 SV De Lutte 6 0-3
17-05-2018 KOSC 5 DTC '07 3 2-3
17-05-2018 KOSC JO19-1 Vogido JO19-2 8-3
16-05-2018 KOSC 3 Vasse 2 2-0
15-05-2018 Oranje Nassau VR1 KOSC VR1 6-1
15-05-2018 KOSC JO17-3 DETO JO17-4 1-11
14-05-2018 Zalvo '89 4 KOSC 1 10-3
13-05-2018 NEO 1 KOSC 1 7-0
13-05-2018 KOSC 7 Vasse 4 7-0
13-05-2018 KOSC 2 Vogido 2 1-2
13-05-2018 KOSC 5 TVC '28 8 5-1
13-05-2018 De Tubanters 1897 3 KOSC 3 2-7
13-05-2018 RSC 5 KOSC 8 3-0
13-05-2018 FC Suryoye-Mediterraneo 4 KOSC 4 4-1
13-05-2018 KOSC 6 TVC '28 11 2-4
12-05-2018 SDC '12 JO19-2 KOSC JO19-1 3-3
12-05-2018 KOSC VR1 PH VR1 6-1
12-05-2018 Victoria '28 2 KOSC 2 2-1
12-05-2018 KOSC JO17-2 SV De Lutte JO17-2 8-1
12-05-2018 TVC '28 MO15-2 KOSC MO15-1 0-4
12-05-2018 Achilles '12 JO17-1 KOSC JO17-1 1-3
12-05-2018 KOSC JO19-2 Zenderen Vooruit JO19-1 6-3
12-05-2018 KOSC JO17-3 DOS '37 JO17-3 3-3
12-05-2018 KOSC JO15-3 MVV '29 JO15-4 4-4
12-05-2018 Quick '20 JO15-5 KOSC JO15-1 1-5
12-05-2018 SDC '12 JO13-1 KOSC JO13-1 2-1
12-05-2018 De Zweef JO13-4G KOSC JO13-3 1-2
12-05-2018 KOSC JO13-2 Tubantia JO13-2 1-10
12-05-2018 KOSC JO8-1 Reutum JO8-2G -
12-05-2018 Sparta E. JO11-11 KOSC JO11-4 7-4
12-05-2018 KOSC JO9-3M FC Berghuizen JO9-3M -
12-05-2018 KOSC JO15-2 TVC'28 JO15-3G 2-4
12-05-2018 KOSC JO11-1 EMOS JO11-1G 2-7
12-05-2018 KOSC JO11-3 De Tubanters 1897 JO11-3 1-10
12-05-2018 KOSC JO9-1 De Tubanters 1897 JO9-2 -
11-05-2018 De Tukkers 35+1 KOSC 35+1 4-3
11-05-2018 KOSC 35+1 PH 35+2 0-3
11-05-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 0-3
10-05-2018 KOSC 7 KOSC 8 4-3
09-05-2018 KOSC 5 DSVD 3 2-2
08-05-2018 SDC '12 7 KOSC 2 zat. 0-3
07-05-2018 KOSC JO8-2 NEO JO8-4 -
06-05-2018 DSVD 1 KOSC 1 0-0
06-05-2018 KOSC 4 BWO 4 2-1
06-05-2018 KOSC 3 FC Berghuizen 2 1-3
06-05-2018 KOSC 8 Vasse 4 3-0
06-05-2018 EMOS 5 KOSC 7 2-2
06-05-2018 Fleringen 3 KOSC 6 3-4
06-05-2018 Stevo 3 KOSC 2 2-1
06-05-2018 TVC '28 6 KOSC 5 6-0
05-05-2018 KOSC 2 zat. Juliana '32 5 1-3
05-05-2018 De Esch JO19-2 KOSC JO19-3 1-3
05-05-2018 KOSC JO8-2 De Tubanters 1897 JO8-5 -
05-05-2018 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-5 -
03-05-2018 Tubantia 6 KOSC 5 3-1
03-05-2018 KOSC 8 EMOS 5 1-1
03-05-2018 KOSC 7 SV De Lutte 6 2-2
02-05-2018 DTC '07 2 KOSC 4 1-1
30-04-2018 KOSC 1 Zaal UD W. 1 7-3
29-04-2018 KOSC 1 Saasveldia 1 1-2
29-04-2018 KOSC 7 SDC '12 5 7-1
29-04-2018 KOSC 4 avc Heracles 2 0-2
29-04-2018 KOSC 5 Saasveldia 6 1-6
29-04-2018 SDC '12 6 KOSC 6 -
29-04-2018 KOSC 8 RSC 6 6-1
28-04-2018 KOSC 2 zat. Victoria '28 2 3-4
28-04-2018 KOSC JO17-1 DSVD JO17-1 1-1
28-04-2018 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 KOSC JO19-1 1-5
28-04-2018 De Tukkers JO19-2 KOSC JO19-2 0-2
28-04-2018 KOSC JO19-3 SDC '12 JO19-4 3-9
28-04-2018 Almelo JO15-2 KOSC JO15-3 6-0
28-04-2018 ATC '65 VR1 KOSC VR1 4-4
28-04-2018 Oldenzaal JO17-1 KOSC JO17-2 4-3
28-04-2018 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-6 3-1
28-04-2018 Luctor Et Emergo JO9-2 KOSC JO9-1 4-5
28-04-2018 KOSC JO9-3M ATC '65 JO9-9M -
28-04-2018 KOSC JO8-1 SDC '12 JO8-1 -
28-04-2018 Quick '20 JO11-8 KOSC JO11-3 14-0
28-04-2018 Tubantia JO8-3 KOSC JO8-2 -
28-04-2018 DOS '37 JO13-3G KOSC JO13-3 0-0
28-04-2018 KOSC JO11-2 La Première JO11-1 8-4
28-04-2018 BWO JO9-6 KOSC JO9-2 -
26-04-2018 KOSC 8 UD W. 7 4-2
26-04-2018 KOSC 7 RSC 6 4-1
26-04-2018 ATC '65 JO17-6 KOSC JO17-3 10-0
26-04-2018 KOSC 6 MVV '29 7 2-2
26-04-2018 Excelsior '31 11 KOSC 1 Zaal -
26-04-2018 Rigtersbleek JO15-1 KOSC JO15-1 3-3
25-04-2018 Excelsior '31 MO15-1 KOSC MO15-1 1-0
25-04-2018 KOSC JO13-1 Quick '20 JO13-2G 2-1
24-04-2018 DES VR1 KOSC VR1 1-2
24-04-2018 De Esch JO11-2 KOSC JO11-1 4-4
23-04-2018 KOSC 2 Zaal DZVV/Fabri.nl 8 7-4
22-04-2018 KOSC 1 De Tukkers 1 0-4
22-04-2018 KOSC 4 UD W. 3 1-3
22-04-2018 UD W. 8 KOSC 6 6-1
22-04-2018 Quick '20 3 KOSC 2 5-3
22-04-2018 KOSC 8 Losser 6 1-0
22-04-2018 KOSC 3 Oldenzaal 3 1-4
22-04-2018 SDC '12 5 KOSC 7 1-5
22-04-2018 Stevo 7 KOSC 5 4-5
21-04-2018 FC Eibergen VR1 KOSC VR1 1-5
21-04-2018 KOSC 2 zat. BWO 3 4-2
21-04-2018 RSC JO19-2 KOSC JO19-2 2-4
21-04-2018 KOSC JO19-1 Vogido JO19-2 -
21-04-2018 KOSC JO17-1 ATC '65 JO17-2 2-3
21-04-2018 ATC '65 JO19-7 KOSC JO19-3 7-5
21-04-2018 KOSC JO15-1 Achilles '12 JO15-1 1-4
21-04-2018 Stevo JO15-4G KOSC JO15-3 2-1
21-04-2018 Vogido JO17-3 KOSC JO17-2 1-4
21-04-2018 Fleringen JO15-1 KOSC JO15-2 1-0
21-04-2018 KOSC JO13-1 SV De Lutte JO13-1 3-1
21-04-2018 KOSC MO15-1 Oranje Nassau MO15-2 5-0
21-04-2018 Achilles '12 JO13-3 KOSC JO13-2 1-1
21-04-2018 KOSC JO13-3 Bergentheim JO13-3 7-0
21-04-2018 Avanti W. JO11-1 KOSC JO11-1 3-2
21-04-2018 BWO JO11-4 KOSC JO11-3 13-3
21-04-2018 DSVD JO8-1 KOSC JO8-1 -
21-04-2018 Excelsior '31 JO9-4M KOSC JO9-3M -
21-04-2018 Achilles '12 JO9-4 KOSC JO9-2 -
21-04-2018 TVC '28 JO9-2 KOSC JO9-1 -
21-04-2018 KOSC JO11-4 Wilhelminaschool JO11-5G 8-0
21-04-2018 KOSC JO11-2 avc Heracles JO11-2 1-7
21-04-2018 De Esch JO8-3 KOSC JO8-2 -
20-04-2018 KOSC 35+2 TVC '28 35+2 0-1
20-04-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 1-6
20-04-2018 De Tukkers 35+1 KOSC 35+1 1-2
20-04-2018 De Tukkers 35+2 KOSC 35+2 1-2
20-04-2018 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 0-0
20-04-2018 KOSC 35+1 PH 35+2 1-2
19-04-2018 KOSC 5 Stevo 7 4-0
19-04-2018 KOSC 4 FC Suryoye-Mediterraneo 4 3-0
18-04-2018 KOSC 8 KOSC 7 1-3
18-04-2018 PH JO17-4 KOSC JO17-3 3-3
18-04-2018 KOSC JO13-2 Rood Zwart JO13-2 2-1
18-04-2018 Luctor Et Emergo MO15-1 KOSC MO15-1 2-5
18-04-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-2 4-0
16-04-2018 KOSC 2 Excelsior '31 9 6-7
16-04-2018 Excelsior '31 10 KOSC 1 4-2
16-04-2018 KOSC JO19-3 Oldenzaal JO19-2 7-1
16-04-2018 Saasveldia MO15-1 KOSC MO15-1 0-4
15-04-2018 KOSC 1 Barbaros 1 0-6
15-04-2018 KOSC 5 Sportlust Vroomshoop 3 2-0
15-04-2018 KOSC 2 EMOS 2 1-1
15-04-2018 KOSC 4 ATC '65 3 7-1
15-04-2018 DSVD 5 KOSC 8 1-1
15-04-2018 Losser 6 KOSC 7 1-1
15-04-2018 Barbaros 4 KOSC 3 2-4
15-04-2018 KOSC 6 Vasse 3 0-2
14-04-2018 Quick '20 7 KOSC 2 7-2
14-04-2018 NEO JO19-3 KOSC JO19-2 2-7
14-04-2018 KOSC VR1 Quick '20 VR1 4-1
14-04-2018 KOSC JO19-1 UD W. JO19-1 4-1
14-04-2018 UD W. JO19-2G KOSC JO19-3 3-9
14-04-2018 KOSC JO17-3 Enter Vooruit JO17-3 4-3
14-04-2018 KOSC JO15-1 WVV '34 JO15-1 3-2
14-04-2018 KOSC JO17-1 Rood Zwart JO17-1 1-1
14-04-2018 NEO JO15-4 KOSC JO15-2 3-2
14-04-2018 KOSC JO15-3 De Tukkers JO15-3 2-3
14-04-2018 DSVD JO13-1 KOSC JO13-1 1-4
14-04-2018 KOSC JO17-2 De Tukkers JO17-2 5-0
14-04-2018 Colmschate '33 JO13-5 KOSC JO13-3 1-3
14-04-2018 KOSC JO13-2 TVC '28 JO13-2 4-1
14-04-2018 KOSC JO8-2 Oranje Nassau JO8-3 -
14-04-2018 SV De Lutte JO9-1 KOSC JO9-1 -
14-04-2018 De Tubanters 1897 JO11-1 KOSC JO11-1 3-1
14-04-2018 FC Berghuizen JO11-1 KOSC JO11-3 15-2
14-04-2018 KOSC JO11-4 Losser JO11-6 1-4
14-04-2018 KOSC JO11-2 ASV '57 JO11-1 3-2
14-04-2018 KOSC JO9-2 Hengelo JO9-2 -
14-04-2018 Avanti W. JO8-2 KOSC JO8-1 -
14-04-2018 ATC '65 JO9-9M KOSC JO9-3M -
12-04-2018 DTC '07 3 KOSC 5 2-4
12-04-2018 KOSC 3 De Tubanters 1897 3 7-2
12-04-2018 KOSC 4 NEO 4 1-2
12-04-2018 Vasse 4 KOSC 7 0-1
11-04-2018 BWO JO9-9M KOSC JO9-3M -
11-04-2018 Achilles '12 JO11-8 KOSC JO11-4 5-1
11-04-2018 KOSC JO15-3 NEO JO15-6 11-1
09-04-2018 KOSC 1 DZVV/Fabri.nl 8 6-2
09-04-2018 KOSC JO15-2 SDC '12 JO15-2 1-3
08-04-2018 GVV Eilermark 1 KOSC 1 2-0
08-04-2018 UD W. 2 KOSC 2 1-2
08-04-2018 Saasveldia 6 KOSC 5 3-2
08-04-2018 KOSC 3 Stevo 4 4-0
08-04-2018 KOSC 7 DSVD 5 0-0
08-04-2018 avc Heracles 2 KOSC 4 4-3
08-04-2018 Luctor Et Emergo 4 KOSC 6 1-4
08-04-2018 KOSC 8 SDC '12 5 4-0
07-04-2018 KOSC 2 ATC '65 4 6-2
07-04-2018 RSC JO15-1 KOSC JO15-1 3-1
07-04-2018 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
07-04-2018 KOSC JO19-2 Fleringen JO19-1 3-3
07-04-2018 ATC '65 JO17-7 KOSC JO17-2 1-3
07-04-2018 RSC JO17-1 KOSC JO17-1 2-1
07-04-2018 TVC '28 JO15-4 KOSC JO15-3 1-6
07-04-2018 DETO VR1 KOSC VR1 4-3
07-04-2018 KOSC MO15-1 avc Heracles MO15-2 8-0
07-04-2018 KOSC JO13-1 TVC'28 JO13-1G 2-1
07-04-2018 KOSC JO8-2 Tubantia JO8-2 -
07-04-2018 KOSC JO15-2 PH JO15-3 2-0
07-04-2018 KOSC JO9-3M FC Berghuizen JO9-2M -
07-04-2018 KOSC JO13-3 MVV '29 J013-4G 4-1
07-04-2018 MVV '29 JO11-3 KOSC JO11-2 7-4
07-04-2018 KOSC JO8-1 Avanti W. JO8-4 -
07-04-2018 ATC '65 JO13-5 KOSC JO13-2 6-2
07-04-2018 DSVD JO11-2G KOSC JO11-4 6-3
07-04-2018 KOSC JO11-1 Victoria '28 JO11-1 0-3
07-04-2018 KOSC JO11-3 Losser JO11-2 5-9
07-04-2018 KOSC JO9-1 Reutum JO9-1 -
07-04-2018 De Esch JO9-5 KOSC JO9-2 -
06-04-2018 KOSC 35+2 TVC '28 35+2 0-2
06-04-2018 TVC '28 35+1 KOSC 35+1 0-1
06-04-2018 KOSC 35+1 PH 35+2 0-3
06-04-2018 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 -
06-04-2018 De Tukkers 35+2 KOSC 35+2 0-2
06-04-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 6-1
05-04-2018 Zalvo '89 4 KOSC 2 7-3
31-03-2018 AZSV VR2 KOSC VR1 4-1
31-03-2018 KOSC 1 SC Enschede 1 3-0
31-03-2018 KOSC 2 zat. SC Enschede 2 7-2
31-03-2018 Keijenburgse Boys MO15-1 KOSC MO15-1 0-0
31-03-2018 Quick '20 JO15-8 KOSC JO15-2 1-1
31-03-2018 SDC '12 JO13-3 KOSC JO13-2 2-1
31-03-2018 TVC '28 JO8-1 KOSC JO8-1 -
31-03-2018 Reunie JO17-1 KOSC JO17-1 2-1
31-03-2018 KOSC JO13-3 Stevo JO13-3 3-1
31-03-2018 Fleringen JO11-1 KOSC JO11-2 10-0
31-03-2018 FC Berghuizen JO9-2M KOSC JO9-3M -
31-03-2018 BWO JO8-2 KOSC JO8-2 -
26-03-2018 KOSC 2 Zaal avc Heracles 1 5-3
25-03-2018 Oldenzaal 1 KOSC 1 3-0
25-03-2018 RSC 6 KOSC 8 0-0
25-03-2018 KOSC 5 De Tukkers 5 3-3
25-03-2018 KOSC 4 Borne 3 3-2
25-03-2018 KOSC 2 ATC '65 2 1-0
25-03-2018 RSC 5 KOSC 7 3-3
25-03-2018 Reutum 2 KOSC 3 1-1
25-03-2018 KOSC 6 SDC '12 6 15-1
24-03-2018 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
24-03-2018 KOSC VR1 Vogido VR2 0-2
24-03-2018 KOSC JO17-1 FC Trias JO17-1 0-1
24-03-2018 KOSC JO19-3 Quick '20 JO19-8 6-0
24-03-2018 Juliana '32 5 KOSC 2 zat. 3-2
24-03-2018 Achilles '12 JO19-2 KOSC JO19-2 5-3
24-03-2018 SVO Twickel MO15-1 KOSC MO15-1 1-2
24-03-2018 KOSC JO17-3 MVV '29 JO17-3 3-3
24-03-2018 KOSC JO17-2 SDC '12 JO17-2 2-3
24-03-2018 LSV JO13-1 KOSC JO13-1 3-5
24-03-2018 KOSC JO9-3M BWO JO9-9M -
24-03-2018 Lemelerveld JO13-3 KOSC JO13-3 3-0
24-03-2018 KOSC JO13-2 FC Berghuizen JO13-3 7-2
24-03-2018 ATC '65 JO15-2 KOSC JO15-1 1-3
24-03-2018 KOSC JO15-2 Reutum JO15-1 4-0
24-03-2018 KOSC JO8-2 DSVD JO8-2 -
24-03-2018 KOSC JO8-1 Quick '20 JO8-2 -
24-03-2018 Victoria '28 JO11-4 KOSC JO11-4 4-4
24-03-2018 SDC '12 JO11-3 KOSC JO11-3 6-1
24-03-2018 KOSC JO11-2 De Tukkers JO11-2 5-3
24-03-2018 KOSC JO9-2 Sparta E. JO9-11 -
24-03-2018 KOSC JO9-1 avc Heracles JO9-2 -
24-03-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-3 5-3
19-03-2018 KOSC 2 Zaal Excelsior '31 10 8-0
18-03-2018 KOSC 1 Avanti W. 1 1-2
18-03-2018 Vosta 3 KOSC 3 2-3
18-03-2018 KOSC 2 Avanti W. 2 2-1
18-03-2018 KOSC 7 Saasveldia 7 0-2
17-03-2018 KOSC 2 zat. Sparta E. 6 2-3
17-03-2018 KOSC JO17-2 RSC JO17-2G 2-1
17-03-2018 KOSC JO19-1 Sportclub Overdinkel JO19-1 4-0
17-03-2018 KOSC JO15-1 LSV JO15-1 3-3
17-03-2018 MVV '29 JO15-2 KOSC JO15-2 3-5
17-03-2018 Oranje Nassau JO17-7 KOSC JO17-3 1-7
17-03-2018 KOSC JO19-2 Quick '20 JO19-6 2-1
17-03-2018 DOS '37 JO17-1 KOSC JO17-1 4-2
17-03-2018 NEO JO13-3 KOSC JO13-1 2-0
16-03-2018 Saasveldia 7 KOSC 8 3-2
12-03-2018 avc Heracles 1 KOSC 1 Zaal 7-3
12-03-2018 KOSC 2 Zaal UD W. 1 3-7
11-03-2018 Reutum 1 KOSC 1 0-1
11-03-2018 RSC 6 KOSC 7 0-4
11-03-2018 De Tukkers 6 KOSC 6 3-5
11-03-2018 Saasveldia 2 KOSC 2 2-1
11-03-2018 KOSC 4 Saasveldia 4 2-1
11-03-2018 Langeveen 2 KOSC 5 5-2
10-03-2018 NEO JO17-4 KOSC JO17-2 0-6
10-03-2018 KOSC VR1 Drienerlo VR1 1-1
10-03-2018 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 0-0
10-03-2018 KOSC JO19-3 AJC '96 JO19-1 8-2
10-03-2018 KOSC JO17-1 Sportlust Glanerbrug JO17-1 2-2
10-03-2018 VMC JO19-1 KOSC JO19-2 2-1
10-03-2018 KOSC JO17-3 TVC '28 JO17-4 3-2
10-03-2018 Heracles avc JO15-4G KOSC JO15-3 0-3
10-03-2018 Hengelo JO15-1 KOSC JO15-1 1-4
10-03-2018 Drienerlo 4 KOSC 2 zat. 1-17
10-03-2018 KOSC MO15-1 Achilles '12 MO15-1D 6-4
10-03-2018 KOSC JO13-1 FC Berghuizen JO13-1G 3-4
10-03-2018 KOSC JO8-1 De Esch JO8-1 -
10-03-2018 KOSC JO13-2 BWO JO13-4 1-1
10-03-2018 KOSC JO13-3 HHC Hardenberg JO13-7 1-1
10-03-2018 KOSC JO8-2 SV De Lutte JO8-2 -
10-03-2018 KOSC JO15-2 Stevo JO15-2 2-1
10-03-2018 KOSC JO9-3M Wilhelminaschool JO9-4M -
10-03-2018 SDC '12 JO11-10 KOSC JO11-4 7-3
10-03-2018 AJC '96 JO11-1 KOSC JO11-3 7-4
10-03-2018 KOSC JO9-1 Tubantia JO9-1 -
10-03-2018 KOSC JO11-1 WVV '34 JO11-1G 4-4
10-03-2018 KOSC JO9-2 Quick '20 JO9-13 -
10-03-2018 KOSC JO11-2 TVC '28 JO11-2 4-4
05-03-2018 KOSC 1 Zaal KOSC 2 4-8
26-02-2018 KOSC 2 Zaal FC Eibergen 2 4-7
25-02-2018 KOSC 1 FC Suryoye-Mediterraneo 1 0-3
25-02-2018 KOSC 2 Victoria '28 2 7-1
25-02-2018 KOSC 5 MVV '29 5 2-2
24-02-2018 KOSC JO15-1 SV De Lutte JO15-1 4-4
24-02-2018 KOSC MO15-1 DETO MO15-2 3-0
24-02-2018 KOSC JO11-2 Achilles 12 JO11-4. -
22-02-2018 Excelsior '31 14 KOSC 2 Zaal 2-3
19-02-2018 KOSC 1 Zaal FC Eibergen 2 2-5
18-02-2018 KOSC 1 Losser 1 2-1
18-02-2018 NEO 4 KOSC 4 4-1
18-02-2018 KOSC 2 SDC '12 2 1-2
18-02-2018 Saasveldia 3 KOSC 3 0-5
18-02-2018 KOSC 6 Reutum 3 0-2
17-02-2018 KOSC 2 zat. Sparta E. 7 4-1
17-02-2018 KOSC VR1 DES VR1 5-1
17-02-2018 KOSC JO19-1 Avanti W. JO19-1 1-3
17-02-2018 KOSC JO17-2 Losser JO17-3 6-2
17-02-2018 KOSC JO19-2 Borne JO19-1 4-2
17-02-2018 KOSC JO15-3 SDC '12 JO15-6 2-1
17-02-2018 KOSC JO15-1 Bon Boys JO15-1 1-5
17-02-2018 Reutum JO13-2G KOSC JO13-2 3-1
17-02-2018 Rigtersbleek JO11-1 KOSC JO11-1 0-6
17-02-2018 Sportlust Glanerbrug JO13-1 KOSC JO13-1 2-1
17-02-2018 DOS '37 JO13-3G KOSC JO13-3 -
17-02-2018 RKSV Bornerbroek JO8-1G KOSC JO8-2 -
17-02-2018 De Tukkers JO8-3 KOSC JO8-1 -
17-02-2018 KOSC JO11-4 BSC Unisson JO11-3 4-10
17-02-2018 KOSC JO11-3 DTC '07 JO11-1 2-9
17-02-2018 KOSC JO9-2 Juliana '32 JO9-1 -
17-02-2018 De Tukkers JO9-1 KOSC JO9-1 -
17-02-2018 FC Berghuizen JO9-3M KOSC JO9-3M -
10-02-2018 Achilles 12 JO11-4 KOSC JO11-2 -
08-02-2018 KOSC 3 Buurse 2 0-1
07-02-2018 KOSC 5 PH 3 2-1
05-02-2018 KOSC 2 Zaal DZVV/Fabri.nl 4 13-0
04-02-2018 KOSC 3 Reutum 2 2-1
03-02-2018 KOSC JO19-3 Stevo JO19-2 -
03-02-2018 KOSC JO17-1 Stevo JO17-1 -
03-02-2018 DTC '07 JO17-1 KOSC JO17-3 -
03-02-2018 KOSC JO17-2 Stevo JO17-2 -
03-02-2018 O.N. 2 KOSC 2 -
03-02-2018 De Esch JO19-1 KOSC JO19-1 -
03-02-2018 KOSC JO13-1 SDC '12 JO13-1 -
03-02-2018 Quick '20 JO15-8 KOSC JO15-3 -
03-02-2018 Den Ham M015-1 KOSC MO15-1 -
03-02-2018 Stevo JO11-1 KOSC JO11-1 -
03-02-2018 Stevo JO11-2 KOSC JO11-2 -
03-02-2018 KOSC JO15-2 DTC '07 JO15-1 -
03-02-2018 KOSC JO11-3 Stevo JO11-3 -
03-02-2018 KOSC JO11-4 Stevo JO10-2 -
03-02-2018 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-5 5-4
03-02-2018 Wilhelminaschool JO8-1 KOSC JO8-2 -
02-02-2018 Stevo JO15-1 KOSC JO15-1 -
29-01-2018 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 KOSC 1 Zaal 5-8
28-01-2018 Barbaros 1 KOSC 1 3-0
28-01-2018 KOSC 2 R.S.C. 2 -
27-01-2018 KOSC JO19-2 DETO JO19-2 -
27-01-2018 Quick '20 VR1 KOSC VR1 1-8
27-01-2018 Quick '20 JO19-8 KOSC JO19-3 -
27-01-2018 MVV '29 JO19-1 KOSC JO19-1 -
27-01-2018 Delden JO15-1 KOSC JO15-3 -
27-01-2018 KOSC JO17-3 Eilermark JO17-1 -
27-01-2018 Quick '20 JO17-4 KOSC JO17-2 -
27-01-2018 Wilhelminaschool JO17-1 KOSC JO17-1 -
27-01-2018 DETO JO15-3 KOSC JO15-2 -
27-01-2018 KOSC MO15-1 AVC Heracles MO15-1 -
27-01-2018 KOSC JO13-1 HHC Hardenberg JO13-1 0-6
27-01-2018 SC Enschede JO15-1 KOSC JO15-1 -
27-01-2018 KOSC JO13-3 Quick '20 JO13-8 -
27-01-2018 RSC JO11-3 KOSC JO11-4 -
27-01-2018 SC Enschede JO11-1 KOSC JO11-1 -
27-01-2018 KOSC JO11-2 LSV JO11-2 -
27-01-2018 AVC Heracles JO9-2 KOSC JO9-1 -
24-01-2018 KOSC 3 Drienelo 2 -
22-01-2018 KOSC 1 Zaal Excelsior '31 14 0-11
20-01-2018 KOSC 1 Zenderen Vooruit 1 -
20-01-2018 KOSC JO19-1 PH JO19-1 -
20-01-2018 KOSC JO17-1 RSC JO17-1 -
20-01-2018 Quick '20 JO15-4 KOSC JO15-2 4-3
20-01-2018 KOSC JO15-1 LSV JO15-1 -
20-01-2018 Luctor et Emergo JO13-1 KOSC JO13-1 -
20-01-2018 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-6 -
20-01-2018 Quick '20 JO11-7 KOSC JO11-2 -
20-01-2018 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-3 -
20-01-2018 KOSC JO11-1 SDC '12 JO11-2 -
15-01-2018 UD W. 1 KOSC 2 Zaal 6-6
15-01-2018 DZVV/Fabri.nl 4 KOSC 1 Zaal 2-4
14-01-2018 KOSC 1 ATC '65 1 3-2
08-01-2018 Excelsior '31 10 KOSC 2 Zaal 6-6
08-01-2018 KOSC 1 Zaal Zalvo '89 4 2-8
17-12-2017 Juventa '12 1 KOSC 1 2-5
17-12-2017 SV De Lutte 6 KOSC 8 3-3
17-12-2017 KOSC 3 Almelo 2 4-2
17-12-2017 MVV '29 5 KOSC 7 5-1
17-12-2017 Saasveldia 4 KOSC 4 5-1
17-12-2017 KOSC 5 NEO 5 5-2
16-12-2017 KOSC VR1 ENC '09 VR1 4-3
16-12-2017 KOSC JO19-1 Achilles '12 JO19-1 0-3
16-12-2017 KOSC JO19-3 DSVD JO19-2 2-6
16-12-2017 Achilles E 3 KOSC 2 zat. 6-2
16-12-2017 KOSC JO17-3 SDC '12 JO17-4 2-6
16-12-2017 De Esch JO15-3 KOSC JO15-3 0-5
16-12-2017 Oranje Nassau JO17-5 KOSC JO17-2 0-0
16-12-2017 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-13 0-14
16-12-2017 KOSC JO9-3M FC Berghuizen JO9-2M -
16-12-2017 De Esch JO11-2 KOSC JO11-1 4-3
13-12-2017 Avanti W. MO15-2 KOSC MO15-1 1-6
09-12-2017 RSC JO15-1 KOSC JO15-1 -
09-12-2017 KOSC JO19-1 Luctor Et Emergo JO19-1 -
09-12-2017 De Esch JO19-2 KOSC JO19-2 -
09-12-2017 VMC JO17-1 KOSC JO17-2 -
09-12-2017 SV De Lutte JO17-2 KOSC JO17-3 -
09-12-2017 KOSC JO17-1 SV De Lutte JO17-1 -
09-12-2017 KOSC JO13-1 Luctor Et Emergo JO13-1 -
09-12-2017 KOSC JO19-3 ATC '65 JO19-7 -
09-12-2017 Avanti W. JO13-6 KOSC JO13-3 -
09-12-2017 De Esch JO13-2 KOSC JO13-2 -
09-12-2017 TVC '28 JO8-1 KOSC JO8-1 -
09-12-2017 KOSC JO15-2 NEO JO15-4 -
09-12-2017 KOSC JO8-2 Reutum JO8-1G -
09-12-2017 KOSC MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1 -
09-12-2017 SDC '12 JO15-3 KOSC JO15-3 -
09-12-2017 NEO JO11-6 KOSC JO11-3 -
09-12-2017 KOSC JO11-2 NEO JO11-4 -
09-12-2017 KOSC JO9-2 RSC JO9-1 -
09-12-2017 KOSC JO11-4 De Tubanters 1897 JO11-4 -
09-12-2017 DSVD JO11-1 KOSC JO11-1 -
04-12-2017 UD W. 1 KOSC 1 Zaal 2-5
04-12-2017 Excelsior '31 9 KOSC 2 Zaal 9-5
03-12-2017 De Tukkers 1 KOSC 1 4-0
03-12-2017 KOSC 3 Losser 3 2-1
03-12-2017 MVV '29 9 KOSC 6 1-0
03-12-2017 Achilles '12 3 KOSC 2 3-3
03-12-2017 Manderveen 2 KOSC 5 1-3
03-12-2017 KOSC 4 Stevo 5 1-6
02-12-2017 SDC '12 6 KOSC 2 zat. 5-3
02-12-2017 De Esch JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
02-12-2017 KOSC VR1 FC Eibergen VR1 4-0
02-12-2017 KOSC JO17-2 Saasveldia JO17-1 2-2
02-12-2017 KOSC JO19-2 Borne JO19-1 2-4
02-12-2017 UD W. JO19-2 KOSC JO19-3 4-4
02-12-2017 KOSC JO15-1 Achilles '12 JO15-1 0-4
02-12-2017 KOSC JO17-3 Quick '20 JO17-7 0-6
02-12-2017 De Tubanters 1897 JO17-1 KOSC JO17-1 0-3
02-12-2017 KOSC JO15-3 ATC '65 JO15-6 0-8
02-12-2017 TVC '28 JO8-2 KOSC JO8-2 -
02-12-2017 Wilhelminaschool JO15-2 KOSC JO15-2 2-3
02-12-2017 KOSC JO8-1 De Tukkers JO8-1 -
02-12-2017 KOSC JO13-2 TVC '28 JO13-2 1-1
02-12-2017 KOSC JO13-3 UD W. JO13-3 0-3
02-12-2017 TVC'28 JO13-1G KOSC JO13-1 1-2
02-12-2017 Oldenzaal JO11-1G KOSC JO11-2 1-2
02-12-2017 SDC '12 JO11-8 KOSC JO11-4 9-2
02-12-2017 KOSC JO11-3 VMC JO11-1 1-7
02-12-2017 DTC '07 JO9-1 KOSC JO9-1 2-9
02-12-2017 KOSC JO11-1 RSC JO11-1 11-1
02-12-2017 BWO JO9-8M KOSC JO9-3M -
02-12-2017 Achilles '12 JO9-4 KOSC JO9-2 -
02-12-2017 Bon Boys MO15-2 KOSC MO15-1 -
27-11-2017 KOSC 1 Zaal Excelsior '31 10 9-4
26-11-2017 KOSC 1 NEO 1 0-2
26-11-2017 ATC '65 2 KOSC 2 2-0
26-11-2017 KOSC 7 RSC 5 2-1
26-11-2017 De Tukkers 5 KOSC 5 4-0
25-11-2017 PH VR1 KOSC VR1 2-5
25-11-2017 Oldenzaal JO19-2 KOSC JO19-2 2-7
25-11-2017 KOSC JO17-1 Quick '20 JO17-2 2-1
25-11-2017 DSVD JO17-2 KOSC JO17-3 -
25-11-2017 KOSC JO19-3 Quick '20 JO19-6 3-9
25-11-2017 Hengelo JO15-1 KOSC JO15-1 4-2
25-11-2017 KOSC JO13-1 Juventa '12 JO13-1G 5-2
25-11-2017 KOSC MO15-1 SDC '12 MO15-2 -
25-11-2017 Avanti W. JO13-5 KOSC JO13-3 -
25-11-2017 BZSV JO17-1 KOSC JO17-2 -
25-11-2017 Fleringen JO13-1 KOSC JO13-2 5-1
25-11-2017 UD W. JO11-2G KOSC JO11-3 3-1
25-11-2017 KOSC JO15-2 UD W. JO15-2 3-2
25-11-2017 KOSC JO8-2 HHC Hardenberg JO8-4 -
25-11-2017 Tubantia JO11-2 KOSC JO11-1 1-5
25-11-2017 BSC Unisson JO8-1 KOSC JO8-1 -
25-11-2017 KOSC JO9-2 Voorwaarts V. JO9-3 -
25-11-2017 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-5 4-5
25-11-2017 KOSC JO11-4 RSC JO11-2 2-14
25-11-2017 KOSC JO11-2 Quick '20 JO11-6 6-3
25-11-2017 Wilhelminaschool JO9-4M KOSC JO9-3M -
20-11-2017 DZVV/Fabri.nl 8 KOSC 1 Zaal 7-9
20-11-2017 KOSC 2 Zaal Excelsior '31 11 2-8
19-11-2017 SC Enschede 1 KOSC 1 2-2
19-11-2017 KOSC 2 Quick '20 3 0-0
19-11-2017 Losser 6 KOSC 8 2-1
19-11-2017 UD W. 3 KOSC 4 2-1
19-11-2017 Oldenzaal 3 KOSC 3 2-1
19-11-2017 KOSC 6 UD W. 8 3-3
18-11-2017 KOSC JO19-2 VMC JO19-1 2-2
18-11-2017 BWO 3 KOSC 2 zat. 2-2
18-11-2017 KOSC JO19-1 BWO JO19-1 4-1
18-11-2017 Bon Boys JO19-3 KOSC JO19-3 3-0
18-11-2017 Rigtersbleek JO15-1 KOSC JO15-1 1-0
18-11-2017 KOSC JO17-3 RSC JO17-2G 0-14
18-11-2017 RSC JO17-1 KOSC JO17-1 0-2
18-11-2017 Hengelo MO15-1 KOSC MO15-1 0-5
18-11-2017 KOSC JO17-2 Achilles '12 JO17-2 1-8
18-11-2017 ATC '65 JO15-4 KOSC JO15-2 2-1
18-11-2017 avc Heracles JO13-1 KOSC JO13-1 3-0
18-11-2017 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-5 0-0
18-11-2017 KOSC JO13-3 SDC '12 JO13-5 1-3
18-11-2017 KOSC JO9-3M Kloosterhaar JO9-2 -
18-11-2017 KOSC JO8-1 De Lutte JO8-1 -
18-11-2017 BWO JO11-4 KOSC JO11-4 24-0
18-11-2017 Losser JO9-3 KOSC JO9-1 1-5
18-11-2017 KOSC JO11-3 De Tukkers JO11-2 0-3
18-11-2017 Langeveen JO8-1G KOSC JO8-2 -
18-11-2017 DTC '07 JO9-2 KOSC JO9-2 -
18-11-2017 Achilles '12 JO11-3 KOSC JO11-2 4-7
17-11-2017 KOSC 35+2 KOSC 35+1 2-4
17-11-2017 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 -
17-11-2017 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 3-2
17-11-2017 TVC '28 35+1 KOSC 35+2 4-0
17-11-2017 MVV '29 35+1 KOSC 35+1 2-3
16-11-2017 KOSC 7 TVV 3 4-3
15-11-2017 KOSC 5 ST: Losser/AJC '96 7 5-3
13-11-2017 FC Eibergen 2 KOSC 2 Zaal 8-2
13-11-2017 KOSC 1 Zaal Excelsior '31 9 5-5
12-11-2017 KOSC 8 RSC 5 0-1
12-11-2017 TVC '28 8 KOSC 5 0-4
12-11-2017 Vogido 2 KOSC 2 2-2
12-11-2017 TVC '28 11 KOSC 6 0-4
11-11-2017 Fleringen JO17-1 KOSC JO17-2 14-0
11-11-2017 KOSC JO19-3 Quick '20 JO19-7 -
11-11-2017 Oranje Nassau JO19-3 KOSC JO19-2 6-2
11-11-2017 KOSC JO17-1 Sportclub Overdinkel JO17-1 2-0
11-11-2017 De Tukkers JO19-1 KOSC JO19-1 1-0
11-11-2017 Tubantia JO17-4 KOSC JO17-3 7-5
11-11-2017 KOSC JO15-1 Sportclub Overdinkel JO15-1 5-7
11-11-2017 De Tubanters 1897 JO15-3 KOSC JO15-3 1-0
11-11-2017 Drienerlo VR1 KOSC VR1 2-0
11-11-2017 KOSC JO13-1 SVZW JO13-1 1-1
11-11-2017 DTC '07 JO13-1 KOSC JO13-2 0-0
11-11-2017 SDC '12 JO13-4 KOSC JO13-3 3-0
11-11-2017 KOSC JO8-2 JVC Dedemsvaart JO8-2 -
11-11-2017 KOSC MO15-1 SVO Twickel MO15-1 4-0
11-11-2017 KOSC JO9-2 Sparta E. JO9-8 -
11-11-2017 SDC '12 JO11-4 KOSC JO11-3 11-1
11-11-2017 KOSC JO9-1 DSVD JO9-1G 15-6
11-11-2017 KOSC JO11-2 Losser JO11-3 1-6
11-11-2017 KOSC JO11-4 Sparta E. JO11-6 0-20
11-11-2017 FC Berghuizen JO9-3M KOSC JO9-3M -
11-11-2017 De Esch JO8-1 KOSC JO8-1 -
11-11-2017 Quick '20 JO11-4 KOSC JO11-1 2-8
06-11-2017 KOSC 2 Zaal KOSC 1 10-2
05-11-2017 KOSC 1 Reutum 1 2-5
05-11-2017 KOSC 8 Saasveldia 7 0-3
05-11-2017 KOSC 2 Saasveldia 2 3-2
05-11-2017 KOSC 6 De Tukkers 6 2-2
04-11-2017 BWO JO17-2 KOSC JO17-2 4-0
04-11-2017 KOSC JO19-1 Oldenzaal JO19-1 1-4
04-11-2017 KOSC JO17-1 Vogido JO17-1 3-1
04-11-2017 Barbaros JO15-1 KOSC JO15-3 7-2
04-11-2017 DTC '07 JO17-2 KOSC JO17-3 1-5
04-11-2017 KOSC JO19-2 Zenderen Vooruit JO19-1 1-1
04-11-2017 De Tukkers JO13-3 KOSC JO13-3 6-1
04-11-2017 KOSC JO13-1 MVV '29 JO13-1 1-5
04-11-2017 KOSC MO15-1 NEO MO15-2 7-0
04-11-2017 Quick '20 JO15-2 KOSC JO15-1 4-0
04-11-2017 KOSC JO15-2 De Esch JO15-2 6-1
04-11-2017 KOSC JO9-3M Enter JO9-4M -
04-11-2017 KOSC JO8-2 VMC JO8-1 -
04-11-2017 Quick '20 JO13-4 KOSC JO13-2 4-2
04-11-2017 TVC '28 JO11-2 KOSC JO11-3 6-1
04-11-2017 KOSC JO11-2 ATC '65 JO11-5 2-11
04-11-2017 KOSC JO11-4 Juliana '32 JO11-1 0-16
04-11-2017 KOSC JO9-1 Stevo JO9-1 9-2
04-11-2017 ATC '65 JO11-4 KOSC JO11-1 0-7
04-11-2017 Tubantia JO8-1 KOSC JO8-1 -
01-11-2017 De Tubanters 1897 JO15-2 KOSC JO15-2 7-1
01-11-2017 KOSC JO11-1 De Esch JO11-2 1-3
30-10-2017 KOSC 1 Zaal Excelsior '31 11 5-1
30-10-2017 FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 KOSC 2 Zaal 4-3
29-10-2017 Avanti W. 1 KOSC 1 0-0
29-10-2017 Avanti W. 2 KOSC 2 1-4
29-10-2017 KOSC 4 DTC '07 2 1-2
29-10-2017 KOSC 3 Vosta 3 3-2
29-10-2017 Stevo 8 KOSC 6 0-6
29-10-2017 EMOS 5 KOSC 8 4-1
29-10-2017 DSVD 3 KOSC 5 3-3
29-10-2017 Saasveldia 7 KOSC 7 1-2
28-10-2017 NEO JO19-1 KOSC JO19-1 5-1
28-10-2017 KOSC VR1 AZSV VR2 0-4
28-10-2017 Avanti W. JO17-1 KOSC JO17-1 0-5
28-10-2017 De Tukkers JO19-2 KOSC JO19-2 1-6
28-10-2017 KOSC JO19-3 Achilles '12 JO19-3 1-2
28-10-2017 KOSC JO15-1 De Tubanters 1897 JO15-1 2-5
28-10-2017 KOSC JO17-3 Sparta E. JO17-5 4-4
28-10-2017 KOSC JO17-2 De Esch JO17-2 2-0
28-10-2017 Sparta E. 6 KOSC 2 zat. 3-1
28-10-2017 KOSC JO15-3 BWO JO15-4 0-10
28-10-2017 Saasveldia MO15-1 KOSC MO15-1 1-4
28-10-2017 DOS '37 JO13-1G KOSC JO13-1 1-4
28-10-2017 KOSC JO13-2 Reutum JO13-1G 4-2
28-10-2017 KOSC JO13-3 MVV '29 J013-4G 4-1
28-10-2017 KOSC JO8-1 RSC JO8-1 -
28-10-2017 Saasveldia JO9-1M KOSC JO9-3M -
28-10-2017 Tukkers De JO8-2G KOSC JO8-2 -
28-10-2017 KOSC JO11-3 Quick '20 JO11-7 4-6
28-10-2017 ATC '65 JO9-3 KOSC JO9-1 3-6
28-10-2017 Achilles '12 JO11-5 KOSC JO11-4 12-5
28-10-2017 BWO JO9-3 KOSC JO9-2 -
25-10-2017 KOSC JO17-1 Sparta E. JO17-2 8-2
23-10-2017 FC Eibergen 2 KOSC 1 Zaal 7-6
23-10-2017 KOSC 2 Zaal Excelsior '31 14 4-2
22-10-2017 KOSC 1 Oldenzaal 1 3-4
22-10-2017 KOSC 5 Reutum 3 8-1
22-10-2017 Stevo 4 KOSC 3 3-2
21-10-2017 KOSC 2 zat. Drienerlo 4 2-2
21-10-2017 Quick '20 JO19-6 KOSC JO19-3 6-1
21-10-2017 KOSC JO19-2 TVC '28 JO19-2 2-3
21-10-2017 SV de Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 -
21-10-2017 KOSC JO17-3 Quick '20 JO17-8 7-4
21-10-2017 Vogido VR2 KOSC VR1 6-0
21-10-2017 DETO JO17-1 KOSC JO17-1 1-3
21-10-2017 KOSC MO15-1 Bergentheim MO15-1 3-2
21-10-2017 KOSC JO15-3 Juventa '12 JO15-3 3-2
21-10-2017 KOSC JO13-2 Fleringen JO13-1 1-5
21-10-2017 KOSC JO9-3M BWO JO9-8M 5-3
21-10-2017 KOSC JO15-2 PH JO15-2 4-2
21-10-2017 KOSC JO11-2 PH JO11-3 -
20-10-2017 Reutum 3 KOSC 6 1-2
16-10-2017 KOSC 1 Zaal FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 4-4
15-10-2017 KOSC 1 DSVD 1 0-2
15-10-2017 Vasse 4 KOSC 8 0-4
15-10-2017 KOSC 5 TVC '28 6 1-6
15-10-2017 KOSC 7 EMOS 5 3-2
15-10-2017 FC Berghuizen 2 KOSC 3 1-3
15-10-2017 KOSC 2 Stevo 3 4-1
15-10-2017 BWO 4 KOSC 4 4-2
15-10-2017 KOSC 6 Fleringen 3 5-2
14-10-2017 KOSC 2 zat. SDC '12 7 3-2
14-10-2017 KOSC JO17-1 Rigtersbleek JO17-1 2-3
14-10-2017 KOSC JO19-1 Hardenberg '85 JO19-1 2-4
14-10-2017 De Lutte JO15-1 KOSC JO15-1 3-3
14-10-2017 KOSC VR1 ATC '65 VR1 2-4
14-10-2017 LSV JO15-2 KOSC JO15-3 8-2
14-10-2017 KOSC JO19-2 Quick '20 JO19-4 4-2
14-10-2017 Wilhelminaschool JO19-3G KOSC JO19-3 4-1
14-10-2017 NEO JO17-3 KOSC JO17-2 6-0
14-10-2017 KOSC JO13-1 Stevo JO13-1G 1-0
14-10-2017 MVV '29 JO13-3 KOSC JO13-3 6-1
14-10-2017 SDC '12 JO17-5 KOSC JO17-3 0-3
14-10-2017 KOSC JO9-3M BWO JO9-7M -
14-10-2017 KOSC JO15-2 Borne JO15-1 0-3
14-10-2017 KOSC JO8-2 Stevo JO8-2 -
14-10-2017 Oranje Nassau JO9-3 KOSC JO9-1 1-11
14-10-2017 FC Berghuizen JO13-2M KOSC JO13-2 4-0
14-10-2017 KOSC JO11-3 DTC '07 JO11-1 1-2
14-10-2017 KOSC JO9-2 Quick '20 JO9-9G -
14-10-2017 KOSC JO11-2 Quick '20 JO11-5 2-4
14-10-2017 NEO JO11-3 KOSC JO11-1 1-4
14-10-2017 ATC '65 JO11-11 KOSC JO11-4 19-0
14-10-2017 BWO JO8-1 KOSC JO8-1 -
13-10-2017 KOSC 35+1 MVV '29 35+1 1-3
13-10-2017 TVC '28 35+1 KOSC 35+2 4-0
13-10-2017 KOSC 35+2 KOSC 35+1 0-5
13-10-2017 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 1-2
13-10-2017 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 3-1
09-10-2017 DZVV/Fabri.nl 4 KOSC 2 Zaal 4-3
08-10-2017 Losser 1 KOSC 1 1-1
08-10-2017 KOSC 3 Saasveldia 3 8-1
08-10-2017 SDC '12 2 KOSC 2 1-1
07-10-2017 Saasveldia JO19-1 KOSC JO19-2 3-1
07-10-2017 Losser JO17-1 KOSC JO17-1 4-0
07-10-2017 DSVD JO19-1 KOSC JO19-1 2-3
07-10-2017 KOSC JO17-2 Oranje Nassau JO17-5 5-4
07-10-2017 Sparta E. 7 KOSC 2 zat. 1-4
07-10-2017 KOSC JO19-3 Excelsior '31 JO19-5 -
07-10-2017 KOSC JO15-1 De Esch JO15-1 2-6
07-10-2017 SDC '12 JO15-2 KOSC JO15-2 1-3
07-10-2017 KOSC JO15-3 Quick '20 JO15-7 3-1
07-10-2017 ATC '65 MO15-1 KOSC MO15-1 3-1
07-10-2017 PH JO13-1G KOSC JO13-1 3-0
07-10-2017 KOSC JO13-2 BWO JO13-4 3-0
07-10-2017 KOSC JO13-3 Stevo JO13-3 11-1
07-10-2017 KOSC JO8-1 Losser JO8-2 -
07-10-2017 SDC '12 JO11-3 KOSC JO11-3 9-3
07-10-2017 MVV '29 JO8-1 KOSC JO8-2 -
07-10-2017 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-11 1-12
07-10-2017 KOSC JO9-1 TVC '28 JO9-3 10-1
07-10-2017 KOSC JO11-1 De Tukkers JO11-1 11-1
07-10-2017 Excelsior '31 JO9-3 KOSC JO9-3M -
06-10-2017 TVC '28 35+1 KOSC 35+1 2-0
06-10-2017 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 4-1
06-10-2017 KOSC 35+1 MVV '29 35+1 1-2
06-10-2017 KOSC 35+2 TVC '28 35+1 0-4
06-10-2017 KOSC 35+2 KOSC 35+1 0-3
05-10-2017 KOSC JO11-2 KOSC JO11-3 -
02-10-2017 KOSC 2 Zaal Zalvo '89 4 5-10
01-10-2017 KOSC 1 GVV Eilermark 1 1-2
01-10-2017 SDC '12 5 KOSC 8 1-8
01-10-2017 KOSC 2 UD W. 2 1-1
01-10-2017 DSVD 5 KOSC 7 1-3
01-10-2017 KOSC 6 Luctor Et Emergo 4 0-2
30-09-2017 ATC '65 JO17-4 KOSC JO17-2 11-1
30-09-2017 RSC JO19-2 KOSC JO19-3 10-1
30-09-2017 KOSC JO17-1 Sparta E. JO17-2 1-0
30-09-2017 Achilles '12 MO15-1D KOSC MO15-1 0-7
30-09-2017 ATC '65 4 KOSC 2 zat. 2-4
30-09-2017 BWO JO15-3 KOSC JO15-2 -
30-09-2017 KOSC JO15-1 Losser JO15-1 0-2
30-09-2017 KOSC JO15-3 Losser JO15-3 1-11
30-09-2017 KOSC VR1 DETO VR1 3-4
30-09-2017 UD W. JO13-1 KOSC JO13-1 1-4
30-09-2017 KOSC JO9-3M Vogido JO9-11M -
30-09-2017 KOSC JO8-2 SVV '56 JO8-1 -
30-09-2017 KOSC JO13-2 Saasveldia JO13-1 2-4
30-09-2017 KOSC JO13-3 VMC JO13-2G 0-5
30-09-2017 De Lutte JO11-1 KOSC JO11-1 1-7
30-09-2017 De Esch JO11-4 KOSC JO11-4 25-0
30-09-2017 KOSC JO11-2 BWO JO11-2 0-14
30-09-2017 KOSC JO9-2 NEO JO9-7 -
30-09-2017 KOSC JO11-3 Stevo JO11-2 2-4
30-09-2017 Avanti W. JO8-1 KOSC JO8-1 -
30-09-2017 De Esch JO9-2 KOSC JO9-1 2-2
27-09-2017 KOSC 3 Fleringen 2 6-2
27-09-2017 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 3-3
27-09-2017 BWO MO15-1 KOSC MO15-1 0-8
25-09-2017 Excelsior '31 9 KOSC 1 Zaal 3-4
25-09-2017 KOSC 2 Zaal FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 7 2-3
24-09-2017 Saasveldia 1 KOSC 1 4-1
24-09-2017 KOSC 3 Barbaros 4 11-0
24-09-2017 KOSC 8 DSVD 5 1-1
24-09-2017 KOSC 7 Losser 6 1-0
24-09-2017 ATC '65 3 KOSC 4 0-5
24-09-2017 EMOS 2 KOSC 2 0-1
24-09-2017 Vasse 3 KOSC 6 2-2
24-09-2017 Sportlust Vroomshoop 3 KOSC 5 1-6
23-09-2017 KOSC 2 zat. Quick '20 7 2-4
23-09-2017 Fleringen JO19-1 KOSC JO19-2 2-1
23-09-2017 KOSC JO19-1 avc Heracles JO19-1 4-1
23-09-2017 KOSC JO17-2 Quick '20 JO17-5 2-2
23-09-2017 Enter Vooruit VR1 KOSC VR1 4-3
23-09-2017 BWO JO17-4 KOSC JO17-3 4-1
23-09-2017 Sportlust Glanerbrug JO17-1 KOSC JO17-1 3-0
23-09-2017 UD W. JO15-1 KOSC JO15-1 5-1
23-09-2017 KOSC MO15-1 BWO MO15-1 4-0
23-09-2017 KOSC JO13-1 DETO JO13-1 0-4
23-09-2017 Achilles '12 JO15-3 KOSC JO15-3 12-0
23-09-2017 RSC JO13-2 KOSC JO13-2 0-4
23-09-2017 KOSC JO15-2 Achilles '12 JO15-2D 0-2
23-09-2017 KOSC JO8-1 UD W. JO8-1 -
23-09-2017 De Lutte JO9-2 KOSC JO9-2 -
23-09-2017 Saasveldia JO11-1G KOSC JO11-3 12-2
23-09-2017 UD W. JO8-2 KOSC JO8-2 -
23-09-2017 Fleringen JO11-1 KOSC JO11-2 7-0
23-09-2017 KOSC JO11-1 Reutum JO11-1 7-0
23-09-2017 KOSC JO11-4 Vogido JO11-4 0-16
23-09-2017 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-4 8-6
23-09-2017 TVC '28 JO13-3 KOSC JO13-3 2-1
23-09-2017 Avanti W JO9-6M KOSC JO9-3M -
21-09-2017 Excelsior '31 14 KOSC 1 Zaal 3-3
21-09-2017 Reutum JO11-1 KOSC JO11-1 2-8
20-09-2017 KOSC VR1 Gramsbergen VR1 0-1
20-09-2017 DTC '07 JO15-1 (Lattrop) KOSC JO15-2 -
20-09-2017 KOSC JO11-2 ATC '65 JO11-7 -
19-09-2017 Reutum JO8-1G KOSC JO8-1 3-4
19-09-2017 KOSC JO8-2 Reutum JO8-2G 3-12
18-09-2017 avc Heracles 1 KOSC 2 Zaal 4-8
18-09-2017 PH JO19-1 KOSC JO19-1 -
18-09-2017 MVV '29 JO9-1G KOSC JO9-2 18-1
17-09-2017 DTC '07 1 KOSC 1 0-3
17-09-2017 KOSC 2 Losser 2 0-2
17-09-2017 KOSC 8 Vasse 3 2-3
17-09-2017 KOSC 4 Stevo 6 -
17-09-2017 UD W. 3 KOSC 3 0-4
17-09-2017 RSC 8 KOSC 7 0-1
17-09-2017 KOSC 5 Vasse 4 8-1
17-09-2017 RSC 7 KOSC 6 5-3
16-09-2017 Saasveldia JO19-1 KOSC JO19-2 6-1
16-09-2017 Hardenberg '85 VR1 KOSC VR1 6-0
16-09-2017 KOSC 2 zat. ATC '65 6 7-1
16-09-2017 KOSC JO19-1 SDC '12 JO19-1 1-6
16-09-2017 GVV Eilermark JO19-1 KOSC JO19-3 4-3
16-09-2017 KOSC JO15-1 TVC '28 JO15-1 2-5
16-09-2017 Oranje Nassau JO17-1 KOSC JO17-1 6-1
16-09-2017 Juventa '12 JO15-2 KOSC JO15-2 0-1
16-09-2017 KOSC JO13-1 NEO JO13-2 2-0
16-09-2017 MVV '29 JO15-3G KOSC JO15-3 0-4
16-09-2017 DETO JO17-3 KOSC JO17-3 -
16-09-2017 KOSC JO17-2 Bruchterveld JO17-1 4-2
16-09-2017 VMC JO13-2G KOSC JO13-3 1-2
16-09-2017 RSC JO11-2 KOSC JO11-4 13-0
16-09-2017 KOSC JO11-3 Fleringen JO11-1 3-0
16-09-2017 UD W. JO9-3 KOSC JO9-3M 7-3
16-09-2017 KOSC JO11-2 De Esch JO11-2 2-9
16-09-2017 KOSC JO9-1 DTC '07 JO9-1 6-3
15-09-2017 TVC '28 35+1 KOSC 35+1 2-2
15-09-2017 KOSC 35+2 MVV '29 35+1 0-7
15-09-2017 KOSC 35+1 KOSC 35+2 2-0
15-09-2017 KOSC 35+2 TVC '28 35+1 0-8
15-09-2017 MVV '29 35+1 KOSC 35+1 1-2
14-09-2017 SDC '12 JO9-3 KOSC JO9-1 1-24
13-09-2017 KOSC JO8-1 VMC JO8-1 8-2
11-09-2017 DZVV/Fabri.nl 8 KOSC 2 Zaal 4-8
11-09-2017 KOSC 1 Zaal DZVV/Fabri.nl 4 9-5
11-09-2017 KOSC JO15-1 SDC '12 JO15-1 -
10-09-2017 KOSC 2 Stevo 3 3-2
10-09-2017 TVC '28 4 KOSC 4 -
10-09-2017 UD W. 6 KOSC 6 1-4
10-09-2017 Reutum VE1 KOSC 8 3-2
10-09-2017 KOSC 7 SDC '12 4 1-1
09-09-2017 KOSC 1 RSC 1 4-0
09-09-2017 SDC '12 8 KOSC 2 zat. 1-1
09-09-2017 KOSC JO19-1 TVC '28 JO19-1 0-6
09-09-2017 Quick '20 JO19-4 KOSC JO19-2 4-5
09-09-2017 KOSC JO17-2 Stevo JO17-2 3-0
09-09-2017 PH JO17-3 KOSC JO17-3 11-0
09-09-2017 KOSC MO15-1 Juventa '12 MO15-1 4-0
09-09-2017 FC Berghuizen JO13-1G KOSC JO13-1 1-3
09-09-2017 TVC '28 JO8-1 KOSC JO8-1 5-1
09-09-2017 Reutum JO13-1G KOSC JO13-2 1-1
09-09-2017 DOS '37 JO15-1 KOSC JO15-1 0-3
09-09-2017 KOSC JO13-3 SDC '12 JO13-4 0-0
09-09-2017 KOSC JO8-2 TVC '28 JO8-2 12-3
09-09-2017 SDC '12 JO11-5 KOSC JO11-4 11-0
09-09-2017 VMC JO9-1 KOSC JO9-2 17-0
09-09-2017 KOSC JO11-1 DTC '07 JO11-1 21-0
09-09-2017 KOSC JO11-3 VMC JO11-1 0-14
09-09-2017 KOSC JO9-1 Reutum JO9-1 6-1
09-09-2017 Quick '20 JO11-5 KOSC JO11-2 16-3
07-09-2017 Almelo Futsal Combinatie 13 KOSC 2 Zaal 7-6
06-09-2017 Losser JO19-1 KOSC JO19-1 3-1
05-09-2017 Quick '20 2 KOSC 1 5-0
04-09-2017 KOSC 1 Zaal Almelo Futsal Combinatie 8 4-7
03-09-2017 KOSC 4 Vasse 2 2-1
03-09-2017 Oldenzaal 4 KOSC 3 1-1
03-09-2017 KOSC 8 TVC '28 8 0-0
03-09-2017 SDC '12 3 KOSC 2 1-4
03-09-2017 DTC '07 3 KOSC 7 2-3
03-09-2017 KOSC 6 SDC '12 5 5-1
03-09-2017 TVC '28 10 KOSC 5 1-6
02-09-2017 Vogido VR1 KOSC VR1 6-0
02-09-2017 KOSC 2 zat. De Esch 5 8-2
02-09-2017 KOSC JO19-3 Losser JO19-2 2-7
02-09-2017 KOSC JO19-2 Luctor Et Emergo JO19-2 7-1
02-09-2017 KOSC JO15-1 Vroomshoopse Boys JO15-1 6-2
02-09-2017 KOSC JO17-1 Luctor Et Emergo JO17-1 2-3
02-09-2017 ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1d KOSC JO15-3 8-3
02-09-2017 KOSC JO17-3 HHC Hardenberg JO17-5 2-10
02-09-2017 KOSC JO13-1 Losser JO13-1 2-1
02-09-2017 UD W. JO13-3 KOSC JO13-3 1-0
02-09-2017 Voorwaarts V. JO15-1 KOSC JO15-2 4-0
02-09-2017 MVV '69 JO17-1G KOSC JO17-2 3-11
02-09-2017 KOSC JO13-2 DTC '07 JO13-1 2-1
02-09-2017 SDC '12 JO11-2 KOSC JO11-1 2-6
02-09-2017 Sparta E. JO9-12 KOSC JO9-3M -
02-09-2017 TVC '28 JO11-2 KOSC JO11-3 3-3
02-09-2017 KOSC JO9-2 Fleringen JO9-1 1-13
02-09-2017 KOSC JO11-2 SDC '12 JO11-4 2-3
02-09-2017 Tukkers De JO8-2G KOSC JO8-2 8-3
03-06-2017 Losser 5 ZO KOSC 6 ZO 4-4
28-05-2017 Vogido 5 ZO KOSC 6 ZO 2-2
27-05-2017 KOSC JO17-1 ZA Stevo JO17-1 ZA 1-4
24-05-2017 Losser JO11-5 ZA KOSC JO11-4 ZA 13-0
21-05-2017 KOSC 9 ZO PW 4 ZO 8-2
21-05-2017 UD W. 5 ZO KOSC 6 ZO 1-1
20-05-2017 TVC '28 JO19-2 ZA KOSC JO19-2 ZA 3-2
20-05-2017 Reutum JO17-1 ZA KOSC JO17-2 ZA 0-1
20-05-2017 KOSC JO17-1 ZA VVG '25 JO17-1 ZA -
20-05-2017 KOSC JO19-1 ZA Vroomshoopse Boys JO19-1 ZA 0-1
20-05-2017 KOSC JO17-3 ZA SDC '12 JO17-6 ZA 7-1
20-05-2017 KOSC JO13-4G ZA SDC '12 JO13-6d ZA 9-2
20-05-2017 KOSC JO13-3 ZA BWO JO13-7 ZA 2-2
20-05-2017 SDC '12 JO11-6 ZA KOSC JO11-3 ZA 3-2
20-05-2017 KOSC JO9-1 ZA Quick'20 JO9-11G ZA 15-1
18-05-2017 Saasveldia 5 ZO KOSC 6 ZO 5-3
18-05-2017 KOSC JO13-4G ZA Quick '20 JO13-11d ZA 15-0
18-05-2017 KOSC JO9-3 ZA BWO JO9-4 ZA 6-2
17-05-2017 Avanti W. JO19-3 ZA KOSC JO19-3 ZA 6-0
17-05-2017 Tubantia JO9-7 ZA KOSC JO9-4 ZA 3-2
16-05-2017 NEO JO13-7 ZA KOSC JO13-3 ZA 3-2
16-05-2017 PH JO17-2 ZA KOSC JO17-2 ZA 2-0
16-05-2017 KOSC JO15-4 ZA Fleringen JO15-2d ZA 1-7
16-05-2017 Lutte De JO15-1 ZA KOSC JO15-2 ZA 5-0
14-05-2017 KOSC 1 ZO ATC'65 1 ZO 0-2
14-05-2017 RSC 6 ZO KOSC 7 ZO 3-4
14-05-2017 ST: KOSC/Reutum VR1 ZO PH VR1 ZO 1-5
14-05-2017 KOSC 5 ZO Saasveldia 6 ZO 4-6
14-05-2017 KOSC 4 ZO Tukkers De 4 ZO 1-3
14-05-2017 LSV 5 ZO KOSC 9 ZO 0-11
14-05-2017 KOSC 8 ZO SDC '12 5 ZO 0-7
14-05-2017 KOSC 6 ZO Suryoye-Mediterraneo 6 ZO 10-0
13-05-2017 De Esch 5 ZA KOSC 2 ZA 0-6
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden