KOSC JO11-1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Robin Borghuis (trainer), Alan Groeneveld, David Groeneveld, Kaylan van Gemerden, Luuk Eertman, Marcel Onland (trainer/leider)

Onderste rij v.l.n.r.:
Bouw Snoeijink, Tijn Eertman, Mika Smellink, Imke Hulsmeijers, Tijmen Oude Hengel

# Team G W GL V P DPV DPT
1 De Tubanters 1897 JO11-1 6 6 0 0 18 39 15
2 De Esch JO11-2 7 5 2 0 17 30 16
3 Victoria '28 JO11-1 5 4 0 1 12 25 11
4 WVV '34 JO11-1G 7 2 4 1 10 24 17
5 KOSC JO11-1 7 3 1 3 10 22 16
6 Quick '20 JO11-2 6 3 0 3 9 14 21
7 Avanti W. JO11-1 6 2 2 2 8 18 17
8 LSV JO11-1 6 2 2 2 8 14 17
9 Rigtersbleek JO11-1 7 2 0 5 6 18 36
10 EMOS JO11-1G 5 1 0 4 3 16 23
11 Sparta E. JO11-3 6 1 0 5 3 12 25
12 Quick '20 JO11-3 6 0 1 5 1 12 30
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
21-04-2018 Avanti W. JO11-1 KOSC JO11-1 3-2
18-04-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-2 4-0
14-04-2018 De Tubanters 1897 JO11-1 KOSC JO11-1 3-1
07-04-2018 KOSC JO11-1 Victoria '28 JO11-1 0-3
24-03-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-3 5-3
10-03-2018 KOSC JO11-1 WVV '34 JO11-1G 4-4
17-02-2018 Rigtersbleek JO11-1 KOSC JO11-1 0-6
03-02-2018 Stevo JO11-1 KOSC JO11-1 -
27-01-2018 SC Enschede JO11-1 KOSC JO11-1 -
20-01-2018 KOSC JO11-1 SDC '12 JO11-2 -
16-12-2017 De Esch JO11-2 KOSC JO11-1 4-3
09-12-2017 DSVD JO11-1 KOSC JO11-1 -
02-12-2017 KOSC JO11-1 RSC JO11-1 11-1
25-11-2017 Tubantia JO11-2 KOSC JO11-1 1-5
11-11-2017 Quick '20 JO11-4 KOSC JO11-1 2-8
04-11-2017 ATC '65 JO11-4 KOSC JO11-1 0-7
01-11-2017 KOSC JO11-1 De Esch JO11-2 1-3
14-10-2017 NEO JO11-3 KOSC JO11-1 1-4
07-10-2017 KOSC JO11-1 De Tukkers JO11-1 11-1
30-09-2017 De Lutte JO11-1 KOSC JO11-1 1-7
23-09-2017 KOSC JO11-1 Reutum JO11-1 7-0
21-09-2017 Reutum JO11-1 KOSC JO11-1 2-8
09-09-2017 KOSC JO11-1 DTC '07 JO11-1 21-0
02-09-2017 SDC '12 JO11-2 KOSC JO11-1 2-6
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
24-04-2018 De Esch JO11-2 - KOSC JO11-1 - 18:30 - F.H. Gervink
12-05-2018 KOSC JO11-1 - EMOS JO11-1G - 09:00 -
# Team G W GL V P DPV DPT
1 De Esch JO11-2 9 8 1 0 25 50 21
2 KOSC JO11-1 9 8 0 1 24 61 10
3 NEO JO11-3 9 7 1 1 22 51 20
4 Quick '20 JO11-4 9 4 1 4 13 40 35
5 DSVD JO11-1 8 4 0 4 12 38 38
6 Reutum JO11-1 9 4 0 5 12 33 39
7 RSC JO11-1 9 3 1 5 10 31 59
8 ATC '65 JO11-4 9 3 0 6 9 20 34
9 De Tukkers JO11-1 9 2 1 6 7 19 50
10 SV De Lutte JO11-1 9 2 0 7 6 26 43
11 Tubantia JO11-2 9 1 1 7 4 25 45