KOSC JO11-1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Robin Borghuis (trainer), Alan Groeneveld, David Groeneveld, Kaylan van Gemerden, Luuk Eertman, Marcel Onland (trainer/leider)

Onderste rij v.l.n.r.:
Bouw Snoeijink, Tijn Eertman, Mika Smellink, Imke Hulsmeijers, Tijmen Oude Hengel

# Team G W GL V P DPV DPT
1 De Tubanters 1897 JO11-1 11 11 0 0 33 76 28
2 Victoria '28 JO11-1 11 8 0 3 24 64 29
3 De Esch JO11-2 11 6 3 2 21 41 39
4 Avanti W. JO11-1 11 6 2 3 20 39 31
5 Quick '20 JO11-2 11 5 1 5 16 34 38
6 KOSC JO11-1 11 4 2 5 14 37 36
7 LSV JO11-1 11 4 2 5 14 32 34
8 Rigtersbleek JO11-1 11 3 2 6 11 35 54
9 WVV '34 JO11-1G 11 2 4 5 10 32 44
10 Sparta E. JO11-3 11 3 1 7 10 28 41
11 EMOS JO11-1G 11 3 1 7 10 35 52
12 Quick '20 JO11-3 11 1 2 8 5 22 49
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
31-05-2018 KOSC JO11-1 KOSC JO11-2 -
26-05-2018 KOSC JO11-1 LSV JO11-1 6-4
19-05-2018 Sparta E. JO11-3 KOSC JO11-1 5-3
12-05-2018 KOSC JO11-1 EMOS JO11-1G 2-7
24-04-2018 De Esch JO11-2 KOSC JO11-1 4-4
21-04-2018 Avanti W. JO11-1 KOSC JO11-1 3-2
18-04-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-2 4-0
14-04-2018 De Tubanters 1897 JO11-1 KOSC JO11-1 3-1
07-04-2018 KOSC JO11-1 Victoria '28 JO11-1 0-3
24-03-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-3 5-3
10-03-2018 KOSC JO11-1 WVV '34 JO11-1G 4-4
17-02-2018 Rigtersbleek JO11-1 KOSC JO11-1 0-6
03-02-2018 Stevo JO11-1 KOSC JO11-1 -
27-01-2018 SC Enschede JO11-1 KOSC JO11-1 -
20-01-2018 KOSC JO11-1 SDC '12 JO11-2 -
16-12-2017 De Esch JO11-2 KOSC JO11-1 4-3
09-12-2017 DSVD JO11-1 KOSC JO11-1 -
02-12-2017 KOSC JO11-1 RSC JO11-1 11-1
25-11-2017 Tubantia JO11-2 KOSC JO11-1 1-5
11-11-2017 Quick '20 JO11-4 KOSC JO11-1 2-8
04-11-2017 ATC '65 JO11-4 KOSC JO11-1 0-7
01-11-2017 KOSC JO11-1 De Esch JO11-2 1-3
14-10-2017 NEO JO11-3 KOSC JO11-1 1-4
07-10-2017 KOSC JO11-1 De Tukkers JO11-1 11-1
30-09-2017 De Lutte JO11-1 KOSC JO11-1 1-7
23-09-2017 KOSC JO11-1 Reutum JO11-1 7-0
21-09-2017 Reutum JO11-1 KOSC JO11-1 2-8
09-09-2017 KOSC JO11-1 DTC '07 JO11-1 21-0
02-09-2017 SDC '12 JO11-2 KOSC JO11-1 2-6
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 De Esch JO11-2 9 8 1 0 25 50 21
2 KOSC JO11-1 9 8 0 1 24 61 10
3 NEO JO11-3 9 7 1 1 22 51 20
4 Quick '20 JO11-4 9 4 1 4 13 40 35
5 DSVD JO11-1 8 4 0 4 12 38 38
6 Reutum JO11-1 9 4 0 5 12 33 39
7 RSC JO11-1 9 3 1 5 10 31 59
8 ATC '65 JO11-4 9 3 0 6 9 20 34
9 De Tukkers JO11-1 9 2 1 6 7 19 50
10 SV De Lutte JO11-1 9 2 0 7 6 26 43
11 Tubantia JO11-2 9 1 1 7 4 25 45