KOSC JO15-2

Bovenste rij vlnr:
Christian Brons (leider), Willem Brons (trainer), Rens Weierink, Guus van Wanrooij, Rens Luttikhuis, Mart Scholten, Kars ter Braak, Boudewijn van Merksteijn, Benthe Scholten Linde, Martin Kaptein (trainer)

Onderste rij vlnr:
Jasper Brons, Stef Brons, Chris van Merksteijn, Hugo aan de Stegge, Ingmar aan de Stegge, Thijs Kaptein, Martijn Morsink (leider)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Borne JO15-1 4 4 0 0 12 22 7
2 Zenderen Vooruit JO15-1 3 2 1 0 7 11 2
3 NEO JO15-3 2 2 0 0 6 14 1
4 SDC '12 JO15-2 2 1 1 0 4 4 1
5 Quick '20 JO15-5 3 1 1 1 4 6 6
6 KOSC JO15-2 2 1 0 1 3 4 4
7 Victoria '28 JO15-3 2 1 0 1 3 6 7
8 BWO JO15-3 2 0 1 1 1 1 3
9 DSVD JO15-1 3 0 1 2 1 2 7
10 TVC'28 JO15-3G 3 0 1 2 1 4 13
11 De Esch JO15-2 2 0 0 2 0 1 12
12 ATC '65 JO15-3 2 0 0 2 0 2 14
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
23-03-2019 KOSC JO15-2 ATC '65 JO15-3 -
16-03-2019 KOSC JO15-2 NEO JO15-3 Afgelast
09-03-2019 Quick '20 JO15-5 KOSC JO15-2 3-1
09-02-2019 KOSC JO15-2 BWO JO15-3 3-1
02-02-2019 KOSC JO15-2 Stevo JO15-2 Afgelast
26-01-2019 Zenderen Vooruit JO15-1 KOSC JO15-2 Afgelast
15-12-2018 Quick '20 JO15-4 KOSC JO15-2 5-0
08-12-2018 KOSC JO15-2 MVV '29 JO15-2 Afgelast
01-12-2018 Oranje Nassau JO15-2 KOSC JO15-2 9-0
24-11-2018 KOSC JO15-2 Fleringen JO15-1 1-1
10-11-2018 KOSC JO15-2 TVC'28 JO15-2G 1-0
03-11-2018 KOSC JO15-2 NEO JO15-3 1-4
27-10-2018 avc Heracles JO15-2 KOSC JO15-2 1-2
13-10-2018 KOSC JO15-2 Zenderen Vooruit JO15-1 1-1
06-10-2018 ATC '65 JO15-2 KOSC JO15-2 11-0
29-09-2018 SDC '12 JO15-2 KOSC JO15-2 1-2
15-09-2018 Sparta E. JO15-3 KOSC JO15-2 5-1
08-09-2018 KOSC JO15-2 PH JO15-2 4-1
01-09-2018 Borne JO15-1 KOSC JO15-2 3-1
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
23-03-2019 KOSC JO15-2 7 ATC '65 JO15-3 8 10:00 1 Afgeschermd
28-03-2019 Zenderen Vooruit JO15-1 - KOSC JO15-2 - 19:00 - -
06-04-2019 TVC'28 JO15-3G - KOSC JO15-2 - 12:30 - -
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Borne JO15-1 3 2 1 0 7 15 8
2 Sparta E. JO15-3 3 1 2 0 5 12 8
3 KOSC JO15-2 3 1 0 2 3 6 9
4 PH JO15-2 3 0 1 2 1 7 15