KOSC JO19-1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Stan Kaptijn, Mats Brons, Lars Onland, Pieter Harink, Bram Reekers, Max Weustink

Middelste rij v.l.n.r.:
Oscar Hoogeslag (leider), Niels Wessels, Thijs Masselink (trainer), Job  Oude Roelink, Stefan Bonke (vlagger)

Onderste rij v.l.n.r.:
Bas Nijhuis, Dries Arends, Wout Veldhuis, Dirk Huusken, Ramon  Nijhuis, Jim Velthuis

Niet aanwezig op de foto:
Ruud Bossink (ass. trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
Geen competitie gevonden
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
25-05-2019 Wilhelminaschool JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
18-05-2019 KOSC JO19-1 SV De Lutte JO19-1 1-1
11-05-2019 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 1-2
20-04-2019 KOSC JO19-1 Sportlust Glanerbrug JO19-1 1-1
13-04-2019 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 1-4
06-04-2019 KOSC JO19-1 Losser JO19-1 4-0
23-03-2019 avc Heracles JO19-1 KOSC JO19-1 0-3
16-03-2019 KOSC JO19-1 De Tubanters 1897 JO19-1 3-1
09-03-2019 Avanti W. JO19-1 KOSC JO19-1 0-6
16-02-2019 Rood Zwart JO19-1 KOSC JO19-1 0-4
09-02-2019 KOSC JO19-1 SDC '12 JO19-2 2-1
02-02-2019 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 Afgelast
30-01-2019 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 KOSC JO19-1 -
19-01-2019 KOSC JO19-1 Zwart Wit '63 JO19-1 Afgelast
12-01-2019 De Tukkers JO19-1 KOSC JO19-1 -
08-12-2018 Bentelo JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
01-12-2018 KOSC JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 6-2
24-11-2018 KOSC JO19-1 Rood Zwart JO19-1 2-0
17-11-2018 NEO JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
10-11-2018 KOSC JO19-1 avc Heracles JO19-1 4-1
03-11-2018 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 2-3
27-10-2018 KOSC JO19-1 ATC '65 JO19-2 1-0
13-10-2018 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 0-11
06-10-2018 KOSC JO19-1 Wilhelminaschool JO19-1 7-1
29-09-2018 Luctor Et Emergo JO19-1 KOSC JO19-1 5-4
22-09-2018 KOSC JO19-1 Achilles '12 JO19-1 1-5
18-09-2018 KOSC JO19-1 Hardenberg '85 JO19-1 3-5
15-09-2018 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
01-09-2018 SDC '12 JO19-1 KOSC JO19-1 6-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
24-08-2019 Dos'37 JO19-1 - KOSC JO19-1 - 14:30 - -
29-08-2019 KOSC JO19-1 1 SVZW JO19-1 3 19:15 1 Mark Smit