KOSC JO19-1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Stan Kaptijn, Mats Brons, Lars Onland, Pieter Harink, Bram Reekers, Max Weustink

Middelste rij v.l.n.r.:
Oscar Hoogeslag (leider), Niels Wessels, Thijs Masselink (trainer), Job  Oude Roelink, Stefan Bonke (vlagger)

Onderste rij v.l.n.r.:
Bas Nijhuis, Dries Arends, Wout Veldhuis, Dirk Huusken, Ramon  Nijhuis, Jim Velthuis

Niet aanwezig op de foto:
Ruud Bossink (ass. trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 KOSC JO19-1 10 8 2 0 26 30 6
2 Sportlust Glanerbrug JO19-1 9 6 3 0 21 29 7
3 Avanti W. JO19-1 10 6 1 3 19 25 23
4 Losser JO19-1 10 4 4 2 16 26 17
5 avc Heracles JO19-1 10 5 1 4 16 32 24
6 Wilhelminaschool JO19-1 10 5 0 5 15 25 25
7 Rood Zwart JO19-1 10 4 1 5 13 23 23
8 SV De Lutte JO19-1 10 3 3 4 12 15 18
9 UD W. JO19-1 10 3 2 5 11 18 19
10 De Tubanters 1897 JO19-1 9 3 1 5 10 21 27
11 SDC '12 JO19-2 10 1 2 7 5 13 35
12 BWO JO19-1 10 0 2 8 2 5 38
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
18-05-2019 KOSC JO19-1 SV De Lutte JO19-1 1-1
11-05-2019 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 1-2
20-04-2019 KOSC JO19-1 Sportlust Glanerbrug JO19-1 1-1
13-04-2019 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 1-4
06-04-2019 KOSC JO19-1 Losser JO19-1 4-0
23-03-2019 avc Heracles JO19-1 KOSC JO19-1 0-3
16-03-2019 KOSC JO19-1 De Tubanters 1897 JO19-1 3-1
09-03-2019 Avanti W. JO19-1 KOSC JO19-1 0-6
16-02-2019 Rood Zwart JO19-1 KOSC JO19-1 0-4
09-02-2019 KOSC JO19-1 SDC '12 JO19-2 2-1
02-02-2019 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 Afgelast
30-01-2019 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 KOSC JO19-1 -
19-01-2019 KOSC JO19-1 Zwart Wit '63 JO19-1 Afgelast
12-01-2019 De Tukkers JO19-1 KOSC JO19-1 -
08-12-2018 Bentelo JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
01-12-2018 KOSC JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 6-2
24-11-2018 KOSC JO19-1 Rood Zwart JO19-1 2-0
17-11-2018 NEO JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
10-11-2018 KOSC JO19-1 avc Heracles JO19-1 4-1
03-11-2018 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 2-3
27-10-2018 KOSC JO19-1 ATC '65 JO19-2 1-0
13-10-2018 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 0-11
06-10-2018 KOSC JO19-1 Wilhelminaschool JO19-1 7-1
29-09-2018 Luctor Et Emergo JO19-1 KOSC JO19-1 5-4
22-09-2018 KOSC JO19-1 Achilles '12 JO19-1 1-5
18-09-2018 KOSC JO19-1 Hardenberg '85 JO19-1 3-5
15-09-2018 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
01-09-2018 SDC '12 JO19-1 KOSC JO19-1 6-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
25-05-2019 Wilhelminaschool JO19-1 - KOSC JO19-1 - 12:30 - F. Kano-Tarah
# Team G W GL V P DPV DPT
1 SDC '12 JO19-1 3 3 0 0 9 14 2
2 Hardenberg '85 JO19-1 3 2 0 1 6 9 7
3 KOSC JO19-1 3 1 0 2 3 7 13
4 SV De Lutte JO19-1 3 0 0 3 0 2 10