KOSC JO19-1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Tim Meijer (leider),Lars Onland, Stijn Teders, Ralph Brandehof, Daan Holsink, Stan Zeevat, Dirk Huusken, Mats Brons, Thijs Hulskotte, Stan Kaptein, Jos Oortman (leider)

Middelste rij v.l.n.r.:
Dennis Kreuwel, Jari Leussink, Ruud Bossink (ass. trainer), Niek Busscher, Thijs Masselink (trainer), Mart Busscher, Bram Rekers

Niet aanwezig op de foto:
Frans Holsink (ass scheidsrechter)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 UD W. JO19-1 7 5 0 2 15 15 16
2 KOSC JO19-1 6 4 1 1 13 17 8
3 Oldenzaal JO19-1 7 4 1 2 13 23 13
4 SDC '12 JO19-2 7 4 1 2 13 17 13
5 DSVD JO19-1 6 4 0 2 12 17 13
6 BWO JO19-1 7 3 2 2 11 12 12
7 Vogido JO19-2 6 3 1 2 10 16 14
8 Avanti W. JO19-1 6 3 0 3 9 10 10
9 Sportclub Overdinkel JO19-1 7 2 1 4 7 14 11
10 SV De Lutte JO19-1 5 1 1 3 4 9 14
11 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 7 1 0 6 3 13 27
12 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 5 0 0 5 -3 7 19
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
21-04-2018 KOSC JO19-1 Vogido JO19-2 -
14-04-2018 KOSC JO19-1 UD W. JO19-1 4-1
07-04-2018 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
24-03-2018 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
17-03-2018 KOSC JO19-1 Sportclub Overdinkel JO19-1 4-0
10-03-2018 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 0-0
17-02-2018 KOSC JO19-1 Avanti W. JO19-1 1-3
03-02-2018 De Esch JO19-1 KOSC JO19-1 -
27-01-2018 MVV '29 JO19-1 KOSC JO19-1 -
20-01-2018 KOSC JO19-1 PH JO19-1 -
16-12-2017 KOSC JO19-1 Achilles '12 JO19-1 0-3
09-12-2017 KOSC JO19-1 Luctor Et Emergo JO19-1 -
02-12-2017 De Esch JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
18-11-2017 KOSC JO19-1 BWO JO19-1 4-1
11-11-2017 De Tukkers JO19-1 KOSC JO19-1 1-0
04-11-2017 KOSC JO19-1 Oldenzaal JO19-1 1-4
28-10-2017 NEO JO19-1 KOSC JO19-1 5-1
21-10-2017 SV de Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 -
14-10-2017 KOSC JO19-1 Hardenberg '85 JO19-1 2-4
07-10-2017 DSVD JO19-1 KOSC JO19-1 2-3
27-09-2017 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 3-3
23-09-2017 KOSC JO19-1 avc Heracles JO19-1 4-1
18-09-2017 PH JO19-1 KOSC JO19-1 -
16-09-2017 KOSC JO19-1 SDC '12 JO19-1 1-6
09-09-2017 KOSC JO19-1 TVC '28 JO19-1 0-6
06-09-2017 Losser JO19-1 KOSC JO19-1 3-1
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
28-04-2018 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 - KOSC JO19-1 - 14:30 - P.V. Waanders
12-05-2018 SDC '12 JO19-2 - KOSC JO19-1 - 16:30 -
# Team G W GL V P DPV DPT
1 NEO JO19-1 10 9 0 1 27 39 10
2 Achilles '12 JO19-1 10 8 1 1 25 56 16
3 De Esch JO19-1 11 7 1 3 22 36 25
4 De Tukkers JO19-1 10 7 0 3 21 27 16
5 Hardenberg '85 JO19-1 10 6 1 3 19 30 28
6 Luctor Et Emergo JO19-1 10 5 1 4 16 37 27
7 KOSC JO19-1 10 4 1 5 13 22 26
8 UD W. JO19-1 10 3 4 3 13 20 24
9 Oldenzaal JO19-1 9 2 1 6 7 19 25
10 avc Heracles JO19-1 10 2 0 8 6 23 44
11 DSVD JO19-1 10 1 0 9 3 17 44
12 BWO JO19-1 10 1 0 9 3 13 54