KOSC JO8-Instroom

Trainers: Stijn Borggreve en Ruud Heerink

Staand (v.l.n.r.):
Jort Heerink, Guus Leussink, Xander Beekvelt, Jasmijn Windmulder, Sam Kreuwel en Mees Heerink

Gehurkt (v.l.n.r.):
Kevin Buras, Lauren Volkerink en Sayed Alkafri

Niet op de foto (nieuwe instroom):
Ruben Keijzer, Thijs Kreuwel, Teun Rekers, Lisz Voshaar, Wessel Kienhuis, Janne oude Kotte, Maurits Deterink en Tijn Pijnacker en trainer Maarten Deterink.

# Team G W GL V P DPV DPT
Geen competitie gevonden
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
23-03-2019 Fleringen JO17-2 KOSC JO17-3 -
23-03-2019 FC Berghuizen 3 KOSC 2 (zat) -
23-03-2019 NEO MO17-2 KOSC MO17-1 -
23-03-2019 KOSC VR1 DES VR1 -
23-03-2019 De Esch JO17-2 KOSC JO17-2 -
23-03-2019 KOSC JO19-2 Borne JO19-1G -
23-03-2019 KOSC JO17-1 LSV JO17-1 -
23-03-2019 avc Heracles JO19-1 KOSC JO19-1 -
23-03-2019 KOSC JO15-1 UD W. JO15-1 -
23-03-2019 KOSC MO15-1 Rigtersbleek MO15-1 -
23-03-2019 KOSC JO15-3 VMC JO15-2G -
23-03-2019 KOSC JO13-3 BZSV de Blauwwitters JO13-1G -
23-03-2019 KOSC JO9-1 RSC JO9-1 -
23-03-2019 KOSC JO9-2 SDC '12 JO9-4 -
23-03-2019 KOSC JO15-2 ATC '65 JO15-3 -
23-03-2019 KOSC JO9-3M ATC'65 JO9-7M -
23-03-2019 Oldenzaal JO11-1G KOSC JO11-3 -
23-03-2019 UD W. JO11-2G KOSC JO11-2 -
23-03-2019 Vogido JO13-2 KOSC JO13-1 -
23-03-2019 Rood Zwart JO13-2 KOSC JO13-2 -
23-03-2019 KOSC JO11-1 NEO JO11-4 -
23-03-2019 Luctor Et Emergo JO8-2 KOSC JO8-2 -
23-03-2019 Oranje Nassau JO8-2 KOSC JO8-1 -
23-03-2019 PH JO8-4 KOSC JO8-3 -
18-03-2019 KOSC 1 EBZV '85 8 10-2
18-03-2019 DZVV 5 KOSC 2 6-10
17-03-2019 KOSC 1 UD W. 1 4-2
17-03-2019 KOSC 4 UD W. 4 Afgelast
17-03-2019 KOSC 2 ATC '65 2 1-6
17-03-2019 DSVD 4 KOSC 6 Afgelast
17-03-2019 KOSC 8 SDC '12 6 12-1
17-03-2019 UD W. 5 KOSC 5 5-4
17-03-2019 UD W. 7 KOSC 7 1-2
16-03-2019 Quick '20 9 KOSC 2 9-0
16-03-2019 KOSC VR1 MVV '69 VR1 Afgelast
16-03-2019 KOSC JO19-1 De Tubanters 1897 JO19-1 3-1
16-03-2019 RSC JO19-2 KOSC JO19-2 Afgelast
16-03-2019 KOSC JO15-1 NEO JO15-2 1-4
16-03-2019 Rigtersbleek JO17-3 KOSC JO17-3 Afgelast
16-03-2019 KOSC JO17-2 FC Berghuizen JO17-1 Afgelast
16-03-2019 Achilles '12 MO15-1 KOSC MO15-1 0-0
16-03-2019 KOSC JO13-2 DTC '07 JO13-1 3-1
16-03-2019 Wilhelminaschool JO13-1 KOSC JO13-1 Afgelast
16-03-2019 UD W. JO13-2G KOSC JO13-3 6-0
16-03-2019 KOSC JO11-3 Tubantia JO11-4 2-7
16-03-2019 KOSC JO11-2 Quick '20 JO11-6 12-4
16-03-2019 KOSC JO9-1 Saasveldia JO9-1 Afgelast
16-03-2019 KOSC JO15-2 NEO JO15-3 Afgelast
16-03-2019 Losser JO11-2 KOSC JO11-1 7-5
16-03-2019 KOSC JO8-2 Oranje Nassau JO8-6 -
16-03-2019 Avanti W. JO9-6M KOSC JO9-3M -
16-03-2019 BWO JO9-3 KOSC JO9-2 Afgelast
16-03-2019 v.v. Hellendoorn JO8-1 KOSC JO8-1 -
15-03-2019 EBZV '85 6 KOSC 1 7-8
11-03-2019 KOSC 2 DSVD 3 7-0
10-03-2019 RSC 1 KOSC 1 1-2
10-03-2019 KOSC 7 SDC '12 7 4-0
10-03-2019 MVV '29 3 KOSC 3 1-1
10-03-2019 EMOS 2 KOSC 2 1-2
10-03-2019 Langeveen 2 KOSC 4 1-3
10-03-2019 KOSC 5 De Tukkers 5 Afgelast
10-03-2019 KOSC 6 KOSC 8 3-1
09-03-2019 Avanti W. JO19-1 KOSC JO19-1 0-6
09-03-2019 KOSC 2 SDC '12 9 0-1
09-03-2019 KOSC JO19-2 Quick '20 JO19-7 3-4
09-03-2019 KOSC JO17-1 De Zweef JO17-1 3-2
09-03-2019 TVC '28 JO17-2 KOSC JO17-2 1-3
09-03-2019 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 FC Berghuizen MO15-2 2-2
09-03-2019 KOSC JO17-3 Tubantia JO17-3 1-1
09-03-2019 De Tukkers JO15-1 KOSC JO15-1 0-5
09-03-2019 Stevo JO15-3G KOSC JO15-3 1-11
09-03-2019 KOSC JO13-1 De Tukkers JO13-1 0-0
09-03-2019 Quick '20 JO15-5 KOSC JO15-2 3-1
09-03-2019 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 KOSC VR1 0-3
09-03-2019 PH JO13-2G KOSC JO13-2 4-3
09-03-2019 KOSC JO13-3 MVV'29 JO13-3G 2-0
09-03-2019 ATC '65 JO11-4 KOSC JO11-3 15-2
09-03-2019 Avanti W. JO11-5 KOSC JO11-2 0-2
09-03-2019 KOSC JO9-3M Enter JO9-3M -
09-03-2019 KOSC JO9-2 UD W. JO9-2 -
09-03-2019 KOSC MO17-1 Bon Boys MO17-1 3-0
09-03-2019 KOSC JO11-1 LSV JO11-1 3-2
09-03-2019 De Tukkers JO8-3 KOSC JO8-2 -
09-03-2019 KOSC JO8-1 SDC '12 JO8-1 -
09-03-2019 BWO JO9-1 KOSC JO9-1 -
28-02-2019 KOSC 1 Berghuizen 1 Afgelast
28-02-2019 O.N. Almelo 2 KOSC 2 -
26-02-2019 ST: Emos/Achilles E. MO15-1 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 0-2
25-02-2019 KOSC 1 KOSC 2 5-4
24-02-2019 DSVD 2 KOSC 2 2-2
23-02-2019 KOSC VR1 Oranje Nassau VR1 -
23-02-2019 KOSC JO17-1 Markelo JO17-1 0-7
23-02-2019 KOSC JO15-1 Rood Zwart JO15-1 0-3
23-02-2019 Avanti W. JO8-1 KOSC JO8-1 -
17-02-2019 Rood Zwart 1 KOSC 1 1-1
17-02-2019 De Tukkers 6 KOSC 7 0-2
17-02-2019 KOSC 2 SDC '12 2 1-3
17-02-2019 KOSC 3 Quick '20 2 1-3
17-02-2019 KOSC 8 Langeveen 3 4-0
17-02-2019 Almelo 4 KOSC 5 8-1
17-02-2019 KOSC 6 SDC '12 6 12-0
17-02-2019 RSC 4 KOSC 4 1-3
16-02-2019 KOSC 2 (zat) AJC '96 3 1-2
16-02-2019 Rood Zwart JO19-1 KOSC JO19-1 0-4
16-02-2019 Reutum JO17-1 KOSC JO17-2 2-2
16-02-2019 KOSC MO15-1 BWO MO15-2 9-0
16-02-2019 De Esch JO19-2 KOSC JO19-2 1-1
16-02-2019 Marienberg VR1 KOSC VR1 1-2
16-02-2019 KOSC JO13-2 DETO JO13-2G 4-0
16-02-2019 Stevo JO13-3 KOSC JO13-3 0-2
16-02-2019 KOSC JO11-3 Sparta E. JO11-10 0-10
16-02-2019 Avanti W. JO11-2 KOSC JO11-1 6-4
16-02-2019 KOSC MO17-1 Zenderen Vooruit MO17-1 2-2
16-02-2019 Achilles '12 JO9-3 KOSC JO9-2 -
16-02-2019 PH JO8-1 KOSC JO8-1 -
11-02-2019 KOSC 2 RSC 3 7-2
10-02-2019 KOSC 1 Almelo 1 2-1
10-02-2019 KOSC 7 Reutum 3 Afgelast
10-02-2019 KOSC 5 La Première 3 1-5
10-02-2019 Losser 2 KOSC 3 2-4
10-02-2019 Langeveen 3 KOSC 6 0-4
10-02-2019 WVV '34 2 KOSC 2 0-0
10-02-2019 KOSC 4 UD W. 6 9-1
09-02-2019 Losser 3 KOSC 2 (zat) 3-2
09-02-2019 KOSC VR1 Vogido VR2 Afgelast
09-02-2019 KOSC JO19-1 SDC '12 JO19-2 2-1
09-02-2019 KOSC JO17-2 BWO JO17-3 1-2
09-02-2019 Juventa '12 JO15-1 KOSC JO15-1 2-1
09-02-2019 KOSC JO15-3 SDC '12 JO15-4 2-6
09-02-2019 De Esch JO17-1 KOSC JO17-1 2-2
09-02-2019 Sparta E. JO17-5 KOSC JO17-3 1-9
09-02-2019 KOSC JO13-3 TVC'28 JO13-3G Afgelast
09-02-2019 KOSC JO9-1 Tubantia JO9-1 -
09-02-2019 Sportclub Overdinkel JO11-4 KOSC JO11-3 2-3
09-02-2019 KOSC JO15-2 BWO JO15-3 3-1
09-02-2019 KOSC JO9-2 TVC'28 JO9-3G -
09-02-2019 KOSC JO11-1 Rigtersbleek JO11-3 7-0
09-02-2019 KOSC JO8-1 Achilles '12 JO8-1 -
09-02-2019 UD W. JO13-1G KOSC JO13-1 0-1
09-02-2019 KOSC JO8-2 TVC '28 JO8-2 -
09-02-2019 Excelsior '31 JO13-3 KOSC JO13-2 2-2
09-02-2019 De Esch JO11-3 KOSC JO11-2 2-8
04-02-2019 RSC 3 KOSC 2 6-8
04-02-2019 KOSC 1 EBZV '85 7 11-3
04-02-2019 Stevo JO17-1 KOSC JO17-1 -
03-02-2019 Juventa '12 1 KOSC 1 2-1
03-02-2019 KOSC 2 Stevo 3 Afgelast
03-02-2019 RSC 7 KOSC 6 4-4
02-02-2019 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 Afgelast
02-02-2019 KOSC JO17-2 Stevo JO17-2 Afgelast
02-02-2019 KOSC JO17-3 Stevo JO17-3 Afgelast
02-02-2019 Stevo JO17-1 KOSC JO17-1 Afgelast
02-02-2019 KOSC JO15-2 Stevo JO15-2 Afgelast
02-02-2019 Stevo JO13-1 KOSC JO13-1 Afgelast
02-02-2019 Stevo JO13-3 KOSC JO13-3 Afgelast
02-02-2019 KOSC JO13-2 Stevo JO13-2 Afgelast
02-02-2019 Stevo JO11-2 KOSC JO11-2 -
02-02-2019 KOSC JO15-3 Stevo JO15-3 -
02-02-2019 SV De Lutte JO11-1 KOSC JO11-1 Afgelast
02-02-2019 Stevo JO8-2 KOSC JO8-2 -
02-02-2019 Stevo JO8-1 KOSC JO8-1 -
02-02-2019 KOSC JO11-3 KOSC JO9-1 -
02-02-2019 KOSC JO9-2 Stevo JO9-2 Afgelast
30-01-2019 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 KOSC JO19-1 -
28-01-2019 KOSC 2 Zalvo '89 3 5-2
26-01-2019 Zenderen Vooruit JO17-1 KOSC JO17-2 Afgelast
26-01-2019 DETO JO19-1 KOSC JO19-1 Afgelast
26-01-2019 Zenderen Vooruit MO17-1 KOSC MO17-1 Afgelast
26-01-2019 KOSC JO17-1 SV De Lutte JO17-1 Afgelast
26-01-2019 LSV JO15-1 KOSC JO15-1 Afgelast
26-01-2019 Zenderen Vooruit JO15-1 KOSC JO15-2 Afgelast
26-01-2019 HVV Tubantia MO15-1 KOSC MO15-1 Afgelast
26-01-2019 KOSC JO11-1 De Tukkers JO11-1 Afgelast
26-01-2019 Quick '20 JO8-1 KOSC JO8-1 Afgelast
23-01-2019 RSC 3 KOSC 1 (zaal) -
21-01-2019 KOSC 2 EBZV '85 6 9-3
20-01-2019 Hengelo 1 KOSC 1 Afgelast
20-01-2019 KOSC 2 Tubantia 2 Afgelast
19-01-2019 FC Eibergen VR1 KOSC VR1 5-1
19-01-2019 KOSC JO19-1 Zwart Wit '63 JO19-1 Afgelast
19-01-2019 KOSC JO13-1 SV De Lutte JO13-1 Afgelast
19-01-2019 KOSC JO11-1 SDC '12 JO11-2 Afgelast
14-01-2019 KOSC 1 UD W. 1 12-5
13-01-2019 SDC '12 2 KOSC 2 -
12-01-2019 De Tukkers JO19-1 KOSC JO19-1 -
12-01-2019 KOSC JO15-1 DETO JO15-2 -
08-01-2019 UD Weerselo KOSC 2 -
17-12-2018 KOSC 2 EBZV '85 8 12-2
16-12-2018 KOSC 1 Borne 1 4-2
16-12-2018 KOSC 3 Avanti W. 3 5-1
16-12-2018 KOSC 4 DSVD 4 1-5
16-12-2018 KOSC 6 Sportlust Vroomshoop 2 8-1
15-12-2018 SDC '12 9 KOSC 2 1-0
15-12-2018 KOSC VR1 Witkampers VR2 4-0
15-12-2018 Quick '20 JO19-4 KOSC JO19-2 3-5
15-12-2018 KOSC JO17-3 Quick '20 JO17-8 3-2
15-12-2018 KOSC MO15-1 Avanti W. MO15-3 Afgelast
15-12-2018 KOSC JO13-1 Stevo JO13-1G 1-0
15-12-2018 BWO MO17-1 KOSC MO17-1 0-10
15-12-2018 Quick '20 JO15-4 KOSC JO15-2 5-0
15-12-2018 KOSC JO11-2 DTC '07 JO11-1 1-13
15-12-2018 KOSC JO8-2 Rood Zwart JO8-2 -
15-12-2018 KOSC JO8-1 PH JO8-1 -
13-12-2018 Zalvo '89 3 KOSC 1 3-8
10-12-2018 KOSC 2 EBZV '85 7 18-2
09-12-2018 Zenderen Vooruit 1 KOSC 1 0-3
09-12-2018 RSC 6 KOSC 7 1-3
09-12-2018 KOSC 2 Saasveldia 2 1-2
09-12-2018 Saasveldia 7 KOSC 8 1-5
09-12-2018 KOSC 4 Manderveen 2 4-0
08-12-2018 KOSC 2 Sportclub Overdinkel 2 1-1
08-12-2018 Bentelo JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
08-12-2018 Hulzense Boys VR1 KOSC VR1 1-5
08-12-2018 KOSC JO19-2 Losser JO19-2 1-4
08-12-2018 Achilles '12 JO17-1 KOSC JO17-1 0-4
08-12-2018 ATC '65 MO17-1 KOSC MO17-1 3-2
08-12-2018 KOSC JO15-1 Achilles '12 JO15-1G 1-4
08-12-2018 Losser JO17-5 KOSC JO17-3 2-6
08-12-2018 KOSC JO15-3 Quick '20 JO15-7 1-4
08-12-2018 HHC Hardenberg JO13-3 KOSC JO13-2 Afgelast
08-12-2018 KOSC JO13-3 SV De Lutte JO13-2 Afgelast
08-12-2018 KOSC JO15-2 MVV '29 JO15-2 Afgelast
08-12-2018 FC Eibergen MO15-2 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 1-2
08-12-2018 VMC JO9-1G KOSC JO9-1 -
08-12-2018 KOSC JO11-2 Sparta E. JO11-4 2-8
08-12-2018 KOSC JO9-2 UD W. JO9-3M -
08-12-2018 Avanti W. JO9-6M KOSC JO9-3M -
08-12-2018 KOSC JO11-3 Avanti W. JO11-4 5-12
08-12-2018 TVC JO13-1G KOSC JO13-1 0-2
08-12-2018 Saasveldia JO11-1G KOSC JO11-1 3-3
08-12-2018 SVV '56 JO8-1 KOSC JO8-2 -
08-12-2018 Lemelerveld JO8-1G KOSC JO8-1 -
07-12-2018 EBZV '85 6 KOSC 2 5-4
02-12-2018 KOSC 1 Delden 1 7-1
02-12-2018 KOSC 7 SDC '12 5 3-0
02-12-2018 KOSC 8 RSC 5 5-0
02-12-2018 Saasveldia 6 KOSC 5 0-1
02-12-2018 SDC '12 4 KOSC 4 3-2
02-12-2018 UDI 2 KOSC 2 4-0
02-12-2018 Sportclub Overdinkel 2 KOSC 3 3-3
02-12-2018 KOSC 6 Saasveldia 7 4-3
01-12-2018 Fleringen JO19-1 KOSC JO19-2 3-0
01-12-2018 Quick '20 10 KOSC 2 1-8
01-12-2018 KOSC VR1 Den Ham VR1 7-4
01-12-2018 VMC JO17-1 KOSC JO17-2 0-4
01-12-2018 KOSC JO19-1 Enter Vooruit JO19-1 6-2
01-12-2018 KOSC JO17-1 Fleringen JO17-1 7-1
01-12-2018 BZSV de Blauwwitters JO15-1 KOSC JO15-3 3-3
01-12-2018 KOSC JO17-3 RSC JO17-2G 1-4
01-12-2018 KOSC MO15-1 Hengelo MO15-1 1-1
01-12-2018 De Tukkers JO15-1 KOSC JO15-1 2-0
01-12-2018 Oranje Nassau JO15-2 KOSC JO15-2 9-0
01-12-2018 KOSC JO13-1 Gramsbergen JO13-1 2-1
01-12-2018 KOSC JO13-2 Langeveen JO13-1 1-0
01-12-2018 UD W. JO13-2G KOSC JO13-3 1-2
01-12-2018 KOSC JO9-1 De Tubanters 1897 JO9-3 -
01-12-2018 KOSC MO17-1 ST: Emos/Achilles E. MO17-1 1-3
01-12-2018 UD W. JO11-2G KOSC JO11-2 4-6
01-12-2018 Tubantia JO11-3 KOSC JO11-3 20-0
01-12-2018 KOSC JO8-1 Blauw Wit'66 JO8-1G -
01-12-2018 KOSC JO8-2 Hardenberg '85 JO8-2 -
01-12-2018 KOSC JO11-1 NEO JO11-3 5-7
01-12-2018 SDC '12 JO9-4 KOSC JO9-2 -
29-11-2018 KOSC 1 Barbaros 1 2-3
29-11-2018 NEO MO17-2 KOSC MO17-1 0-6
25-11-2018 Sportlust Vroomshoop 1 KOSC 1 0-2
25-11-2018 UD W. 8 KOSC 6 3-1
25-11-2018 KOSC 2 Vogido 2 0-1
25-11-2018 KOSC 3 RSC 2 1-3
25-11-2018 KOSC 4 TVC '28 9 -
25-11-2018 MVV '29 5 KOSC 5 4-0
25-11-2018 KOSC 8 DSVD 4 1-7
25-11-2018 Vasse 3 KOSC 7 0-2
24-11-2018 KOSC 2 FC Berghuizen 3 1-4
24-11-2018 FC Berghuizen JO19-1 KOSC JO19-2 3-2
24-11-2018 Rood Zwart JO17-1 KOSC JO17-1 2-7
24-11-2018 KOSC JO19-1 Rood Zwart JO19-1 2-0
24-11-2018 Tubantia JO17-5 KOSC JO17-3 1-8
24-11-2018 KOSC JO15-1 NEO JO15-2 2-4
24-11-2018 KOSC JO17-2 MVV '29 JO17-2 1-2
24-11-2018 DES VR1 KOSC VR1 2-2
24-11-2018 KOSC JO15-3 Tubantia JO15-4 0-3
24-11-2018 BWO MO15-2 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 2-4
24-11-2018 DETO JO13-1G KOSC JO13-1 5-1
24-11-2018 VMC JO13-1G KOSC JO13-2 1-1
24-11-2018 KOSC JO13-3 Avanti W. JO13-3 0-0
24-11-2018 KOSC JO15-2 Fleringen JO15-1 1-1
24-11-2018 KOSC JO9-2 Quick '20 JO9-11G -
24-11-2018 KOSC JO11-3 RSC JO11-2 1-14
24-11-2018 ATC '65 JO11-2 KOSC JO11-1 4-2
24-11-2018 Vogido JO9-4 KOSC JO9-1 -
24-11-2018 Langeveen JO8-1 KOSC JO8-2 -
24-11-2018 Juventa '12 JO9-4M KOSC JO9-3M -
21-11-2018 DSVD 3 KOSC 2 2-2
21-11-2018 Quick '20 MO17-1 KOSC MO17-1 1-2
19-11-2018 KOSC 1 ZVV Beuningen 1 10-3
18-11-2018 KOSC 1 Juventa '12 1 2-0
18-11-2018 SV De Lutte 2 KOSC 3 1-3
18-11-2018 KOSC 7 UD W. 7 2-0
18-11-2018 KOSC 5 UD W. 5 4-0
18-11-2018 Stevo 3 KOSC 2 1-3
18-11-2018 SDC '12 6 KOSC 8 3-2
18-11-2018 KOSC 6 DSVD 4 1-8
18-11-2018 UD W. 4 KOSC 4 4-2
17-11-2018 NEO JO19-1 KOSC JO19-1 3-2
17-11-2018 KOSC 2 Quick '20 9 2-1
17-11-2018 UD W. JO17-2G KOSC JO17-3 2-2
17-11-2018 KOSC JO17-1 Tubantia JO17-2 0-4
17-11-2018 MVV '69 VR1 KOSC VR1 3-7
17-11-2018 KOSC JO19-2 Achilles '12 JO19-4 2-3
17-11-2018 KOSC JO17-2 SDC '12 JO17-3 5-0
17-11-2018 Rood Zwart JO15-1 KOSC JO15-1 2-2
17-11-2018 KOSC JO13-2 Gramsbergen JO13-2G 2-0
17-11-2018 KOSC JO13-1 Luctor Et Emergo JO13-1 1-1
17-11-2018 KOSC JO13-3 Sparta E. JO13-6 2-7
17-11-2018 KOSC JO9-3M Hoeve Vooruit JO9-1G -
17-11-2018 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-5 -
17-11-2018 KOSC MO17-1 Bon Boys MO17-1 1-0
17-11-2018 Luctor Et Emergo JO11-1G KOSC JO11-1 2-4
17-11-2018 KOSC JO11-2 Vogido JO11-3G 1-4
17-11-2018 ST: Achilles E/EMOS JO15-4 KOSC JO15-3 2-1
17-11-2018 Quick '20 JO11-7 KOSC JO11-3 14-2
17-11-2018 KOSC JO8-2 Reutum JO8-1G -
17-11-2018 Sparta E. JO9-9 KOSC JO9-2 -
17-11-2018 DETO JO8-1G KOSC JO8-1 -
15-11-2018 De Tukkers 5 KOSC 5 2-3
12-11-2018 KOSC 2 (zaal) DZVV 5 5-2
11-11-2018 KOSC 3 MVV '29 3 2-3
10-11-2018 Wilhelminaschool JO17-1 KOSC JO17-1 0-1
10-11-2018 Stevo JO17-2 KOSC JO17-2 3-2
10-11-2018 KOSC JO19-1 avc Heracles JO19-1 4-1
10-11-2018 KOSC JO17-3 ATC '65 JO17-9 3-1
10-11-2018 KOSC JO15-1 Luctor Et Emergo JO15-1 1-1
10-11-2018 KOSC JO15-3 UD W. JO15-3G 7-0
10-11-2018 Losser JO13-3 KOSC JO13-3 2-9
10-11-2018 DOS '37 JO13-1G KOSC JO13-1 3-1
10-11-2018 Fleringen JO13-1 KOSC JO13-2 2-1
10-11-2018 KOSC JO15-2 TVC'28 JO15-2G 1-0
10-11-2018 KOSC JO9-2 TVC'28 JO9-4M -
10-11-2018 KOSC JO8-1 Holten JO8-1 -
10-11-2018 KOSC JO11-1 Almelo JO11-1 3-6
10-11-2018 KOSC JO11-3 Achilles'12 JO11-4G 2-16
10-11-2018 Sportlust Glanerbrug MO15-1 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 0-3
10-11-2018 VMC JO11-1 KOSC JO11-2 4-2
10-11-2018 FC Berghuizen JO9-1 KOSC JO9-1 -
10-11-2018 Luctor Et Emergo JO8-3 KOSC JO8-2 -
10-11-2018 Vogido JO9-7M KOSC JO9-3M -
08-11-2018 KOSC 1 De Esch 1 2-0
05-11-2018 KOSC 1 EBZV '85 6 6-2
04-11-2018 Vasse 1 KOSC 1 1-0
04-11-2018 KOSC 4 Saasveldia 5 9-1
04-11-2018 KOSC 3 Oldenzaal 3 5-1
04-11-2018 KOSC 2 TVC '28 3 0-0
04-11-2018 TVC '28 10 KOSC 6 2-1
04-11-2018 MVV '29 9 KOSC 7 1-4
04-11-2018 RSC 7 KOSC 8 2-4
04-11-2018 KOSC 5 TVC '28 7 1-3
03-11-2018 KOSC 2 Vogido 3 3-2
03-11-2018 SV De Lutte JO17-2 KOSC JO17-3 3-0
03-11-2018 KOSC JO19-2 TVC '28 JO19-2 0-7
03-11-2018 UD W. JO19-1 KOSC JO19-1 2-3
03-11-2018 ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1 KOSC VR1 0-14
03-11-2018 KOSC JO15-1 UD W. JO15-1 0-2
03-11-2018 KOSC JO17-2 Reutum JO17-1 5-0
03-11-2018 MVV '29 JO13-1 KOSC JO13-1 2-1
03-11-2018 SDC '12 JO13-3 KOSC JO13-2 1-4
03-11-2018 SDC '12 MO15-2 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 1-3
03-11-2018 KOSC JO13-3 FC Berghuizen JO13-2 9-1
03-11-2018 KOSC JO9-2 UD W. JO9-2 -
03-11-2018 KOSC JO8-2 Stevo JO8-2G -
03-11-2018 FC Berghuizen JO9-3M KOSC JO9-3M -
03-11-2018 KOSC JO15-2 NEO JO15-3 1-4
03-11-2018 KOSC JO11-2 Quick '20 JO11-4 2-6
03-11-2018 KOSC JO11-3 ATC '65 JO11-4 4-7
03-11-2018 De Esch JO9-2 KOSC JO9-1 -
02-11-2018 KOSC 45+1 RSC 45+1 0-1
02-11-2018 De Tukkers 35+1 KOSC 35+1 0-2
02-11-2018 ATC '65 45+2 KOSC 45+1 0-0
02-11-2018 KOSC 35+1 Hardenberg '85 35+1 2-0
02-11-2018 KOSC 45+1 Oranje Nassau 45+3 0-1
02-11-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 0-1
29-10-2018 KOSC 2 KOSC 1 5-4
28-10-2018 UD W. 1 KOSC 1 2-2
28-10-2018 De Tubanters 1897 2 KOSC 3 1-1
28-10-2018 KOSC 8 UD W. 8 1-1
28-10-2018 De Tukkers 4 KOSC 4 2-4
28-10-2018 KOSC 7 Stevo 8 3-2
28-10-2018 Quick '20 4 KOSC 5 3-3
28-10-2018 ATC '65 2 KOSC 2 6-1
28-10-2018 KOSC 6 Stevo 9 3-2
27-10-2018 SDC '12 8 KOSC 2 3-1
27-10-2018 ATC '65 JO19-5 KOSC JO19-2 3-4
27-10-2018 KOSC JO19-1 ATC '65 JO19-2 1-0
27-10-2018 KOSC JO17-1 avc Heracles JO17-1 9-2
27-10-2018 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 Tubantia MO15-1 10-1
27-10-2018 avc Heracles JO15-2 KOSC JO15-2 1-2
27-10-2018 TVC '28 JO17-2 KOSC JO17-2 0-1
27-10-2018 KOSC JO13-2 Hardenberg '85 JO13-1 4-0
27-10-2018 Achilles '12 JO15-2 KOSC JO15-3 10-0
27-10-2018 avc Heracles JO15-1 KOSC JO15-1 2-2
27-10-2018 SDC '12 JO13-5 KOSC JO13-3 0-10
27-10-2018 KOSC JO9-3M ATC'65 JO9-7M -
27-10-2018 KOSC JO9-1 SDC '12 JO9-2 -
27-10-2018 FC Berghuizen JO11-2 KOSC JO11-3 6-5
27-10-2018 KOSC MO17-1 SVO Twickel MO17-1 6-0
27-10-2018 SC Enschede JO9-2G KOSC JO9-2 -
27-10-2018 KOSC JO11-1 PH JO11-2 6-3
27-10-2018 KOSC JO8-1 SVZW JO8-1 -
27-10-2018 Bergentheim JO8-1G KOSC JO8-2 -
27-10-2018 TVC '28 JO11-2 KOSC JO11-2 10-6
26-10-2018 EBZV '85 7 KOSC 1 3-15
21-10-2018 KOSC 1 RSC 1 1-1
21-10-2018 KOSC 2 EMOS 2 6-0
21-10-2018 RSC 6 KOSC 4 2-3
21-10-2018 KOSC 7 De Tukkers 6 2-1
21-10-2018 KOSC 8 KOSC 6 4-3
20-10-2018 KOSC VR1 Den Ham VR1 2-0
20-10-2018 FC Berghuizen MO17-2 KOSC MO17-1 1-4
20-10-2018 KOSC JO17-3 DTC '07 JO17-2 4-2
20-10-2018 TVC '28 JO8-2 KOSC JO8-2 -
20-10-2018 KOSC JO13-3 De Tukkers JO13-2 3-1
20-10-2018 KOSC JO9-2 Juventa '12 JO9-4M 13-3
20-10-2018 KOSC JO8-1 Markelo JO8-1 -
20-10-2018 FC Berghuizen JO9-1 KOSC JO9-1 8-2
18-10-2018 DZVV 5 KOSC 1 5-5
15-10-2018 KOSC 1 DZVV 5 7-1
14-10-2018 KOSC 3 LSV 2 3-3
14-10-2018 KOSC 5 TVC '28 8 1-3
14-10-2018 Sportlust Vroomshoop 2 KOSC 8 1-4
14-10-2018 KOSC 2 MVV '29 2 0-0
14-10-2018 RSC 5 KOSC 6 1-0
14-10-2018 Fleringen 3 KOSC 7 1-2
14-10-2018 KOSC 4 DTC '07 3 3-0
13-10-2018 KOSC 2 ATC '65 4 5-4
13-10-2018 BWO JO19-1 KOSC JO19-1 0-11
13-10-2018 BWO JO17-1 KOSC JO17-1 5-1
13-10-2018 De Esch JO17-3 KOSC JO17-3 0-4
13-10-2018 KOSC JO19-2 RSC JO19-2 4-0
13-10-2018 KOSC JO17-2 DETO JO17-2 2-2
13-10-2018 Sparta E. MO17-1 KOSC MO17-1 2-0
13-10-2018 Stevo JO15-1G KOSC JO15-1 0-1
13-10-2018 Achilles '12 VR1 KOSC VR1 1-5
13-10-2018 Juventa '12 JO13-1G KOSC JO13-1 2-0
13-10-2018 KOSC JO15-3 SDC '12 JO15-5 15-0
13-10-2018 Stevo JO13-2 KOSC JO13-2 2-3
13-10-2018 KOSC JO13-3 Sparta E. JO13-7 1-2
13-10-2018 Hengelo JO9-1 KOSC JO9-1 -
13-10-2018 KOSC JO11-3 Sportclub Overdinkel JO11-3 3-3
13-10-2018 KOSC JO15-2 Zenderen Vooruit JO15-1 1-1
13-10-2018 De Tukkers JO11-1 KOSC JO11-1 4-4
13-10-2018 KOSC JO9-2 Avanti W. JO9-5 -
13-10-2018 KOSC JO11-2 Reutum JO11-1 6-7
13-10-2018 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 ST: Emos/Achilles E. MO15-1 1-2
13-10-2018 Luctor Et Emergo JO8-1 KOSC JO8-1 -
13-10-2018 BWO JO9-4M KOSC JO9-3M -
13-10-2018 Oranje Nassau JO8-5 KOSC JO8-2 -
12-10-2018 TVC '28 35+1 KOSC 35+1 2-2
12-10-2018 KOSC 45+1 Oranje Nassau 45+3 1-0
12-10-2018 RSC 45+1 KOSC 45+1 3-0
12-10-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 4-1
12-10-2018 KOSC 35+1 Hardenberg '85 35+1 -
12-10-2018 ATC '65 45+2 KOSC 45+1 0-0
10-10-2018 DSVD 3 KOSC 1 1-3
10-10-2018 KOSC 5 RSC 7 1-0
08-10-2018 KOSC 2 UD W. 1 6-3
07-10-2018 KOSC 1 Oldenzaal 1 0-1
07-10-2018 KOSC 7 Vasse 4 1-1
07-10-2018 UD W. 2 KOSC 3 4-2
07-10-2018 KOSC 8 Stevo 9 1-1
07-10-2018 Achilles '12 3 KOSC 2 4-3
07-10-2018 PH 3 KOSC 5 4-3
07-10-2018 Stevo 7 KOSC 4 0-6
06-10-2018 Oldenzaal 2 KOSC 2 2-7
06-10-2018 KOSC VR1 SVZW VR2 0-1
06-10-2018 Rigtersbleek JO19-2 KOSC JO19-2 2-2
06-10-2018 KOSC JO17-3 SDC '12 JO17-5 6-1
06-10-2018 KOSC JO15-1 Saasveldia JO15-1G 0-3
06-10-2018 Oranje Nassau JO17-4 KOSC JO17-2 2-1
06-10-2018 KOSC JO17-1 v.v. Hellendoorn JO17-1 3-5
06-10-2018 KOSC JO19-1 Wilhelminaschool JO19-1 7-1
06-10-2018 KOSC MO17-1 Achilles '12 MO17-2 10-0
06-10-2018 KOSC JO13-2 Marienberg JO13-1G 2-3
06-10-2018 KOSC JO13-1 De Tukkers JO13-1 5-1
06-10-2018 ATC '65 JO15-2 KOSC JO15-2 11-0
06-10-2018 Avanti W. JO15-5 KOSC JO15-3 8-0
06-10-2018 RSC JO13-2 KOSC JO13-3 6-1
06-10-2018 KOSC JO9-1 ST: Achilles E/EMOS JO9-2 -
06-10-2018 KOSC JO9-3M Excelsior'31 JO9-3M -
06-10-2018 avc Heracles JO11-2 KOSC JO11-2 9-5
06-10-2018 De Tubanters 1897 MO15-1 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 10-1
06-10-2018 LSV JO11-4 KOSC JO11-3 16-0
06-10-2018 KOSC JO8-1 Avanti W. JO8-1 -
06-10-2018 KOSC JO11-1 DETO JO11-2 -
06-10-2018 SDC '12 JO9-5 KOSC JO9-2 -
05-10-2018 KOSC JO8-2 VMC JO8-2 -
04-10-2018 Zalvo '89 3 KOSC 2 6-8
01-10-2018 KOSC 2 ZVV Beuningen 2 19-2
01-10-2018 Stevo JO15-3G KOSC JO15-3 1-2
30-09-2018 KOSC 1 Rood Zwart 1 2-1
30-09-2018 Quick '20 2 KOSC 3 3-0
30-09-2018 KOSC 4 RSC 4 7-2
30-09-2018 Langeveen 3 KOSC 8 2-5
30-09-2018 SDC '12 2 KOSC 2 2-2
30-09-2018 SDC '12 6 KOSC 6 0-7
30-09-2018 KOSC 5 Almelo 4 4-0
29-09-2018 KOSC VR1 Marienberg VR1 6-1
29-09-2018 Luctor Et Emergo JO19-1 KOSC JO19-1 5-4
29-09-2018 KOSC JO19-2 BWO JO19-3 9-0
29-09-2018 AJC '96 3 KOSC 2 1-1
29-09-2018 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 Losser MO15-2 1-1
29-09-2018 SDC '12 JO15-2 KOSC JO15-2 1-2
29-09-2018 ATC '65 JO17-2 KOSC JO17-1 0-2
29-09-2018 KOSC JO13-2 Reutum JO13-1G 1-5
29-09-2018 Wilhelminaschool JO15-1 KOSC JO15-1 6-0
29-09-2018 KOSC JO8-2 VMC JO8-1G -
29-09-2018 DOS '37 JO17-2G KOSC JO17-2 2-2
29-09-2018 Sparta E. JO15-7 KOSC JO15-3 7-1
29-09-2018 KOSC JO11-1 RSC JO11-1 8-2
29-09-2018 KOSC JO9-1 UD W. JO9-1 -
29-09-2018 KOSC JO9-3M Vogido JO9-6M -
29-09-2018 PH JO13-1G KOSC JO13-1 3-0
29-09-2018 MVV '29 JO8-1 KOSC JO8-1 -
29-09-2018 KOSC MO17-1 Sportclub Overdinkel MO17-1 5-0
29-09-2018 De Esch JO11-2 KOSC JO11-2 6-6
29-09-2018 VMC JO9-2G KOSC JO9-2 -
29-09-2018 ST: EMOS/Achilles E. JO11-4 KOSC JO11-3 15-2
29-09-2018 DETO JO8-2G KOSC JO8-1 -
28-09-2018 KOSC 45+1 ATC '65 45+2 1-2
28-09-2018 KOSC 35+1 Hardenberg '85 35+1 5-0
28-09-2018 Oranje Nassau 45+3 KOSC 45+1 2-1
28-09-2018 TVC '28 35+1 KOSC 35+1 1-2
28-09-2018 RSC 45+1 KOSC 45+1 1-1
28-09-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 3-2
24-09-2018 KOSC 1 Zalvo '89 3 3-2
24-09-2018 Achilles E VR1 KOSC VR1 0-3
23-09-2018 Almelo 1 KOSC 1 3-2
23-09-2018 La Première 3 KOSC 5 2-1
23-09-2018 Reutum 3 KOSC 7 0-1
23-09-2018 KOSC 2 WVV '34 2 1-5
23-09-2018 UD W. 6 KOSC 4 2-2
23-09-2018 KOSC 8 TVC '28 10 2-3
23-09-2018 KOSC 3 Losser 2 1-0
23-09-2018 KOSC 6 Langeveen 3 15-0
22-09-2018 KOSC 2 Losser 3 10-1
22-09-2018 KOSC JO19-1 Achilles '12 JO19-1 1-5
22-09-2018 KOSC JO17-1 NEO JO17-2 2-2
22-09-2018 Sparta E. JO19-2 KOSC JO19-2 1-1
22-09-2018 Vogido VR2 KOSC VR1 3-2
22-09-2018 Fleringen JO17-2 KOSC JO17-3 0-3
22-09-2018 KOSC JO17-2 Zenderen Vooruit JO17-1 3-4
22-09-2018 KOSC JO15-1 Victoria '28 JO15-2G 2-1
22-09-2018 KOSC JO15-3 RSC JO15-2 1-4
22-09-2018 KOSC JO13-1 Bergentheim JO13-1 5-1
22-09-2018 Rigtersbleek MO15-1 ST: KOSC/DTC'07 MO15-1 0-2
22-09-2018 KOSC JO8-1 DETO JO8-2G -
22-09-2018 KOSC JO13-3 Sportclub Overdinkel JO13-2 1-3
22-09-2018 KOSC JO9-2 Avanti W. JO9-7 -
22-09-2018 KOSC JO11-2 SVZW JO11-1 4-9
22-09-2018 DTC '07 JO13-1 KOSC JO13-2 4-2
22-09-2018 KOSC JO11-3 Sparta E. JO11-8 0-19
22-09-2018 Losser JO9-3 KOSC JO9-1 -
22-09-2018 Achilles '12 JO11-3 KOSC JO11-1 8-4
22-09-2018 ATC '65 JO9-8M KOSC JO9-3M -
22-09-2018 Sportlust Vroomshoop JO8-1 KOSC JO8-2 -
20-09-2018 ZVV Beuningen 1 KOSC 2 (zaal) 1-11
20-09-2018 UD W. 6 KOSC 5 2-2
19-09-2018 KOSC JO15-3 SDC '12 JO15-4 3-0
18-09-2018 KOSC JO19-1 Hardenberg '85 JO19-1 3-5
18-09-2018 KOSC JO11-3 Bergentheim JO11-2 0-17
17-09-2018 UD W. 1 KOSC 1 1-7
17-09-2018 KOSC 2 ZVV Beuningen 1 17-4
16-09-2018 KOSC 1 Saasveldia 1 1-1
16-09-2018 Reutum 3 KOSC 6 3-3
16-09-2018 De Tukkers 2 KOSC 2 4-0
16-09-2018 KOSC 8 TVC '28 7 1-3
16-09-2018 RSC 5 KOSC 7 2-1
16-09-2018 Stevo 2 KOSC 3 2-0
16-09-2018 RSC 8 KOSC 4 3-5
15-09-2018 Stevo JO17-1 KOSC JO17-1 4-4
15-09-2018 SV De Lutte JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
15-09-2018 KOSC JO19-2 Fleringen JO19-1 1-2
15-09-2018 ATC '65 6 KOSC 2 (zat) 2-3
15-09-2018 KOSC JO15-1 SV De Lutte JO15-1 3-5
15-09-2018 KOSC JO17-2 ATC '65 JO17-4 1-3
15-09-2018 KOSC JO13-2 avc Heracles JO13-1 1-9
15-09-2018 KOSC JO15-3 Hardenberg '85 JO15-2 0-12
15-09-2018 SDC '12 JO13-1 KOSC JO13-1 3-1
15-09-2018 KOSC JO8-2 Oranje Nassau JO8-3 3-7
15-09-2018 Gramsbergen JO17-3 KOSC JO17-3 0-3
15-09-2018 Stevo JO13-3 KOSC JO13-3 1-9
15-09-2018 KOSC JO9-2 Kloosterhaar JO9-2 10-5
15-09-2018 KOSC MO17-1 ST: SVV '56/Kloosterhaar MO17-1 4-4
15-09-2018 KOSC JO11-2 UD W. JO11-2G 5-6
15-09-2018 Sparta E. JO15-3 KOSC JO15-2 5-1
15-09-2018 Berghuizen JO11-1G KOSC JO11-1 14-3
15-09-2018 UD W. JO9-4G KOSC JO9-3M 3-10
15-09-2018 NEO JO8-3 KOSC JO8-1 6-8
14-09-2018 KOSC 45+1 ATC '65 45+2 0-2
14-09-2018 Hardenberg '85 35+1 KOSC 35+1 3-1
14-09-2018 RSC 45+1 KOSC 45+1 1-2
14-09-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 0-0
14-09-2018 ZVV Beuningen 2 KOSC 2 1-9
14-09-2018 Oranje Nassau 45+3 KOSC 45+1 0-0
14-09-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 0-2
13-09-2018 Hector 1 KOSC 1 -
12-09-2018 KOSC JO17-2 Quick '20 JO17-5 5-0
11-09-2018 KOSC 1 EMOS 1 -
11-09-2018 Gramsbergen JO13-3G KOSC JO13-3 0-6
11-09-2018 KOSC JO11-1 Stevo JO11-2 -
10-09-2018 KOSC 1 RSC 3 5-4
10-09-2018 KOSC JO9-1 UD W. JO9-1 9-4
09-09-2018 RSC 2 KOSC 2 2-5
09-09-2018 KOSC 4 SDC '12 6 18-1
09-09-2018 KOSC 3 Dedemsvaart 2 2-2
09-09-2018 SDC '12 4 KOSC 7 2-2
09-09-2018 Vasse 3 KOSC 8 3-3
09-09-2018 KOSC 6 SDC '12 5 4-1
08-09-2018 SDC '12 9 KOSC 2 1-0
08-09-2018 Delden JO19-1 KOSC JO19-2 3-1
08-09-2018 Bergentheim VR2 KOSC VR1 2-0
08-09-2018 Juventa '12 JO17-2 KOSC JO17-2 0-5
08-09-2018 KOSC JO15-1 SDC '12 JO15-1 0-6
08-09-2018 KOSC JO13-1 BWO JO13-1 0-4
08-09-2018 Juventa '12 MO15-1 KOSC MO15-1 6-4
08-09-2018 KOSC JO13-3 Vroomshoopse Boys JO13-4G 3-7
08-09-2018 La Première JO13-1 KOSC JO13-2 6-0
08-09-2018 KOSC JO8-2 VMC JO8-1G 1-1
08-09-2018 JVC Dedemsvaart JO17-4 KOSC JO17-3 3-4
08-09-2018 KOSC JO11-2 SDC '12 JO11-4 13-1
08-09-2018 KOSC JO9-2 VMC JO9-2G 6-4
08-09-2018 KOSC JO15-2 PH JO15-2 4-1
08-09-2018 KOSC JO11-3 DOS '37 JO11-2G 4-9
08-09-2018 KOSC MO17-1 Olympia'28 MO17-1 7-2
08-09-2018 SDC '12 JO11-2 KOSC JO11-1 2-3
08-09-2018 MVV '29 JO8-1 KOSC JO8-1 0-20
08-09-2018 RSC JO9-2 KOSC JO9-3M 20-1
08-09-2018 SDC '12 JO9-2 KOSC JO9-1 2-15
06-09-2018 Hardenberg '85 MO17-1 KOSC MO17-1 1-3
06-09-2018 KOSC JO17-1 SDC '12 JO17-1 5-0
04-09-2018 KOSC 1 DEO 1 5-0
04-09-2018 TVC '28 JO19-1 KOSC JO19-1 -
03-09-2018 KOSC 1 (zaal) FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 6 4-7
02-09-2018 Fleringen 1 KOSC 1 1-5
02-09-2018 KOSC 7 DTC '07 3 1-0
02-09-2018 TVC '28 3 KOSC 3 3-0
02-09-2018 KOSC 2 TVC '28 2 0-1
02-09-2018 UD W. 7 KOSC 4 0-4
02-09-2018 KOSC 8 Manderveen 2 0-1
02-09-2018 UD W. 5 KOSC 6 3-3
01-09-2018 KOSC VR1 Hardenberg '85 VR1 6-1
01-09-2018 KOSC 2 (zat) Oranje Nassau 6 Afgelast
01-09-2018 KOSC JO19-2 GFC JO19-2 10-0
01-09-2018 SDC '12 JO19-1 KOSC JO19-1 6-0
01-09-2018 KOSC MO15-1 Wilhelminaschool MO15-1 0-7
01-09-2018 KOSC JO17-3 Langeveen JO17-1 2-5
01-09-2018 RSC JO17-1 KOSC JO17-1 4-4
01-09-2018 Borne JO15-1 KOSC JO15-2 3-1
01-09-2018 KOSC JO13-2 Langeveen JO13-1 0-1
01-09-2018 Quick '20 JO15-2 KOSC JO15-1 1-1
01-09-2018 TVC'28 JO9-4M KOSC JO9-2 5-8
01-09-2018 KOSC JO8-1 DETO JO8-2G 11-3
01-09-2018 KOSC JO9-3M SDC '12 JO9-5 1-1
01-09-2018 RSC JO11-1 KOSC JO11-2 15-1
01-09-2018 VMC JO11-2G KOSC JO11-3 10-3
01-09-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-3 2-2
01-09-2018 Reutum JO8-1G KOSC JO8-2 9-7
25-08-2018 O.N. Almelo 2 KOSC 2 -
21-08-2018 Quick '20 1 (zat) KOSC 1 -
15-06-2018 KOSC 35+2 MVV '29 35+1 -
15-06-2018 TVC '28 35+2 KOSC 35+2 1-0
15-06-2018 KOSC 35+2 De Tukkers 35+2 -
11-06-2018 KOSC JO19-1 UD W. JO19-1 -
09-06-2018 JVC Dedemsvaart JO13-7 KOSC JO13-3 3-2
06-06-2018 KOSC JO9-2 Tubantia JO9-4 -
04-06-2018 avc Heracles JO8-2 KOSC JO8-1 -
03-06-2018 Borne 3 KOSC 4 0-0
03-06-2018 KOSC 6 Stevo 8 7-1
03-06-2018 UD W. 7 KOSC 7 2-6
02-06-2018 FC Berghuizen MO15-2 KOSC MO15-1 2-1
02-06-2018 Avanti W. JO19-3 KOSC JO19-3 0-6
02-06-2018 KOSC JO19-1 SVVN JO19-1 -
02-06-2018 UD W. JO13-1 KOSC JO13-1 3-4
02-06-2018 Borne JO13-1 KOSC JO13-2 4-0
02-06-2018 Luctor Et Emergo JO11-3 KOSC JO11-2 7-3
02-06-2018 KOSC JO9-3M Excelsior '31 JO9-4M -
02-06-2018 KOSC JO13-3 SDOL JO13-2 1-3
02-06-2018 KOSC JO9-1 Sportlust Glanerbrug JO9-1 4-10
02-06-2018 KOSC JO11-4 Quick '20 JO11-16 3-4
02-06-2018 KOSC JO11-3 Achilles '12 JO11-4 7-5
02-06-2018 UD W. JO8-1 KOSC JO8-2 -
01-06-2018 PH 35+2 KOSC 35+1 5-1
01-06-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 1-2
01-06-2018 KOSC 5 Langeveen 2 1-7
01-06-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 1-1
31-05-2018 UD W. 7 KOSC 8 -
31-05-2018 KOSC JO11-1 KOSC JO11-2 -
31-05-2018 KOSC JO11-3 KOSC JO11-4 -
30-05-2018 Kloosterhaar JO11-2 KOSC JO11-2 3-8
30-05-2018 SDC '12 JO13-6 KOSC JO13-3 0-6
30-05-2018 De Tubanters 1897 JO8-3 KOSC JO8-1 -
30-05-2018 KOSC JO13-2 Luctor Et Emergo JO13-2 3-2
28-05-2018 KOSC 1 avc Heracles 1 4-5
27-05-2018 FC Suryoye-Mediterraneo 1 KOSC 1 5-3
27-05-2018 Victoria '28 2 KOSC 2 0-5
27-05-2018 MVV '29 7 KOSC 6 1-15
27-05-2018 Vasse 2 KOSC 3 3-6
27-05-2018 SV De Lutte 6 KOSC 7 0-7
26-05-2018 Oldenzaal JO19-1 KOSC JO19-1 2-1
26-05-2018 KOSC JO19-3 Sparta E. JO19-2 1-4
26-05-2018 ATC '65 JO19-6 KOSC JO19-2 8-5
26-05-2018 KOSC VR1 Oranje Nassau VR1 5-1
26-05-2018 KOSC JO17-2 DTC '07 JO17-1 1-1
26-05-2018 KOSC JO17-1 Losser JO17-1 0-2
26-05-2018 SC Enschede 2 KOSC 2 1-2
26-05-2018 KOSC JO17-3 NEO JO17-6 3-5
26-05-2018 Rood Zwart JO15-1 KOSC JO15-1 1-5
26-05-2018 KOSC MO15-1 BWO MO15-2 9-0
26-05-2018 DOS '37 JO15-3 KOSC JO15-3 1-5
26-05-2018 KOSC JO15-2 De Esch JO15-2 4-0
26-05-2018 KOSC JO8-2 FC Berghuizen JO8-3 -
26-05-2018 KOSC JO9-3M BWO JO9-8M -
26-05-2018 KOSC JO11-1 LSV JO11-1 6-4
26-05-2018 KOSC JO9-2 SDC '12 JO9-4 -
26-05-2018 KOSC JO11-2 PH JO11-4 2-11
26-05-2018 KOSC JO9-1 Delden JO9-2 -
26-05-2018 LSV JO11-3G KOSC JO11-4 9-1
26-05-2018 Rigtersbleek JO8-3 KOSC JO8-1 -
26-05-2018 ATC '65 JO11-11 KOSC JO11-3 7-1
26-05-2018 Excelsior '31 JO13-9 KOSC JO13-3 4-2
25-05-2018 KOSC 35+2 De Tukkers 35+2 1-1
25-05-2018 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 1-1
25-05-2018 TVC '28 35+2 KOSC 35+2 4-0
24-05-2018 SDC '12 6 KOSC 6 -
24-05-2018 Stevo 5 KOSC 4 4-2
23-05-2018 KOSC MO15-1 ST: Emos/Achilles E. MO15-2 11-0
23-05-2018 Vogido JO9-9 KOSC JO9-2 -
23-05-2018 BWO JO9-8M KOSC JO9-3M -
23-05-2018 Enter Vooruit JO9-1G KOSC JO9-1 -
22-05-2018 KOSC JO19-3 Vogido JO19-3 6-1
20-05-2018 KOSC 1 Juventa '12 1 2-2
20-05-2018 KOSC 2 Achilles '12 3 1-4
20-05-2018 KOSC 5 Manderveen 2 1-1
20-05-2018 KOSC 7 UD W. 7 4-0
20-05-2018 KOSC 6 MVV '29 9 5-1
20-05-2018 Losser 3 KOSC 3 4-2
19-05-2018 KOSC 2 SDC '12 6 1-1
19-05-2018 KOSC JO19-2 Oranje Nassau JO19-3 3-0
19-05-2018 Losser JO19-2 KOSC JO19-3 4-3
19-05-2018 RKSV Bornerbroek JO17-1 KOSC JO17-3 3-1
19-05-2018 KOSC JO19-1 DSVD JO19-1 4-3
19-05-2018 Rigtersbleek JO17-1 KOSC JO17-1 2-0
19-05-2018 DTC '07 JO15-1 KOSC JO15-2 9-1
19-05-2018 Quick '20 JO17-7 KOSC JO17-2 1-2
19-05-2018 NEO MO15-2 KOSC MO15-1 0-5
19-05-2018 KOSC JO15-1 Sportclub Overdinkel JO15-1 4-1
19-05-2018 KOSC JO15-3 Oranje Nassau JO15-7 5-3
19-05-2018 ENC '09 VR1 KOSC VR1 1-4
19-05-2018 NEO JO13-4 KOSC JO13-2 1-2
19-05-2018 Wilhelminaschool JO9-4M KOSC JO9-3M -
19-05-2018 SV De Lutte JO9-2 KOSC JO9-2 -
19-05-2018 KOSC JO8-1 RSC JO8-2 -
19-05-2018 Sparta E. JO11-3 KOSC JO11-1 5-3
19-05-2018 Oranje Nassau JO11-3 KOSC JO11-2 10-3
19-05-2018 Borne JO8-3G KOSC JO8-2 -
19-05-2018 KOSC JO11-4 De Tubanters 1897 JO11-7 4-10
19-05-2018 KOSC JO11-3 Vogido JO11-4 3-2
19-05-2018 NEO JO9-2 KOSC JO9-1 -
18-05-2018 KOSC 8 SV De Lutte 6 0-3
17-05-2018 KOSC 5 DTC '07 3 2-3
17-05-2018 KOSC JO19-1 Vogido JO19-2 8-3
16-05-2018 KOSC 3 Vasse 2 2-0
15-05-2018 Oranje Nassau VR1 KOSC VR1 6-1
15-05-2018 KOSC JO17-3 DETO JO17-4 1-11
14-05-2018 Zalvo '89 4 KOSC 1 10-3
13-05-2018 NEO 1 KOSC 1 7-0
13-05-2018 KOSC 2 Vogido 2 1-2
13-05-2018 KOSC 7 Vasse 4 7-0
13-05-2018 KOSC 5 TVC '28 8 5-1
13-05-2018 De Tubanters 1897 3 KOSC 3 2-7
13-05-2018 FC Suryoye-Mediterraneo 4 KOSC 4 4-1
13-05-2018 RSC 5 KOSC 8 3-0
13-05-2018 KOSC 6 TVC '28 11 2-4
12-05-2018 SDC '12 JO19-2 KOSC JO19-1 3-3
12-05-2018 Victoria '28 2 KOSC 2 2-1
12-05-2018 KOSC VR1 PH VR1 6-1
12-05-2018 KOSC JO17-2 SV De Lutte JO17-2 8-1
12-05-2018 Achilles '12 JO17-1 KOSC JO17-1 1-3
12-05-2018 KOSC JO19-2 Zenderen Vooruit JO19-1 6-3
12-05-2018 KOSC JO17-3 DOS '37 JO17-3 3-3
12-05-2018 TVC '28 MO15-2 KOSC MO15-1 0-4
12-05-2018 KOSC JO15-3 MVV '29 JO15-4 4-4
12-05-2018 Quick '20 JO15-5 KOSC JO15-1 1-5
12-05-2018 De Zweef JO13-4G KOSC JO13-3 1-2
12-05-2018 SDC '12 JO13-1 KOSC JO13-1 2-1
12-05-2018 KOSC JO13-2 Tubantia JO13-2 1-10
12-05-2018 Sparta E. JO11-11 KOSC JO11-4 7-4
12-05-2018 KOSC JO15-2 TVC'28 JO15-3G 2-4
12-05-2018 KOSC JO8-1 Reutum JO8-2G -
12-05-2018 KOSC JO9-3M FC Berghuizen JO9-3M -
12-05-2018 KOSC JO9-1 De Tubanters 1897 JO9-2 -
12-05-2018 KOSC JO11-1 EMOS JO11-1G 2-7
12-05-2018 KOSC JO11-3 De Tubanters 1897 JO11-3 1-10
11-05-2018 De Tukkers 35+1 KOSC 35+1 4-3
11-05-2018 KOSC 35+1 PH 35+2 0-3
11-05-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 0-3
10-05-2018 KOSC 7 KOSC 8 4-3
09-05-2018 KOSC 5 DSVD 3 2-2
08-05-2018 SDC '12 7 KOSC 2 zat. 0-3
07-05-2018 KOSC JO8-2 NEO JO8-4 -
06-05-2018 DSVD 1 KOSC 1 0-0
06-05-2018 KOSC 8 Vasse 4 3-0
06-05-2018 KOSC 4 BWO 4 2-1
06-05-2018 KOSC 3 FC Berghuizen 2 1-3
06-05-2018 EMOS 5 KOSC 7 2-2
06-05-2018 Stevo 3 KOSC 2 2-1
06-05-2018 Fleringen 3 KOSC 6 3-4
06-05-2018 TVC '28 6 KOSC 5 6-0
05-05-2018 KOSC 2 zat. Juliana '32 5 1-3
05-05-2018 De Esch JO19-2 KOSC JO19-3 1-3
05-05-2018 KOSC JO8-2 De Tubanters 1897 JO8-5 -
05-05-2018 KOSC JO9-1 Quick '20 JO9-5 -
03-05-2018 KOSC 8 EMOS 5 1-1
03-05-2018 Tubantia 6 KOSC 5 3-1
03-05-2018 KOSC 7 SV De Lutte 6 2-2
02-05-2018 DTC '07 2 KOSC 4 1-1
30-04-2018 KOSC 1 Zaal UD W. 1 7-3
29-04-2018 KOSC 1 Saasveldia 1 1-2
29-04-2018 KOSC 7 SDC '12 5 7-1
29-04-2018 KOSC 5 Saasveldia 6 1-6
29-04-2018 KOSC 4 avc Heracles 2 0-2
29-04-2018 SDC '12 6 KOSC 6 -
29-04-2018 KOSC 8 RSC 6 6-1
28-04-2018 KOSC 2 zat. Victoria '28 2 3-4
28-04-2018 De Tukkers JO19-2 KOSC JO19-2 0-2
28-04-2018 KOSC JO17-1 DSVD JO17-1 1-1
28-04-2018 Almelo JO15-2 KOSC JO15-3 6-0
28-04-2018 FC Suryoye-Mediterraneo JO19-1 KOSC JO19-1 1-5
28-04-2018 KOSC JO19-3 SDC '12 JO19-4 3-9
28-04-2018 ATC '65 VR1 KOSC VR1 4-4
28-04-2018 Oldenzaal JO17-1 KOSC JO17-2 4-3
28-04-2018 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-6 3-1
28-04-2018 Luctor Et Emergo JO9-2 KOSC JO9-1 4-5
28-04-2018 KOSC JO9-3M ATC '65 JO9-9M -
28-04-2018 KOSC JO8-1 SDC '12 JO8-1 -
28-04-2018 Quick '20 JO11-8 KOSC JO11-3 14-0
28-04-2018 Tubantia JO8-3 KOSC JO8-2 -
28-04-2018 DOS '37 JO13-3G KOSC JO13-3 0-0
28-04-2018 KOSC JO11-2 La Première JO11-1 8-4
28-04-2018 BWO JO9-6 KOSC JO9-2 -
26-04-2018 KOSC 7 RSC 6 4-1
26-04-2018 Excelsior '31 11 KOSC 1 Zaal -
26-04-2018 ATC '65 JO17-6 KOSC JO17-3 10-0
26-04-2018 KOSC 6 MVV '29 7 2-2
26-04-2018 KOSC 8 UD W. 7 4-2
26-04-2018 Rigtersbleek JO15-1 KOSC JO15-1 3-3
25-04-2018 KOSC JO13-1 Quick '20 JO13-2G 2-1
25-04-2018 Excelsior '31 MO15-1 KOSC MO15-1 1-0
24-04-2018 DES VR1 KOSC VR1 1-2
24-04-2018 De Esch JO11-2 KOSC JO11-1 4-4
23-04-2018 KOSC 2 Zaal DZVV/Fabri.nl 8 7-4
22-04-2018 KOSC 1 De Tukkers 1 0-4
22-04-2018 Quick '20 3 KOSC 2 5-3
22-04-2018 UD W. 8 KOSC 6 6-1
22-04-2018 KOSC 8 Losser 6 1-0
22-04-2018 KOSC 4 UD W. 3 1-3
22-04-2018 KOSC 3 Oldenzaal 3 1-4
22-04-2018 SDC '12 5 KOSC 7 1-5
22-04-2018 Stevo 7 KOSC 5 4-5
21-04-2018 FC Eibergen VR1 KOSC VR1 1-5
21-04-2018 KOSC 2 zat. BWO 3 4-2
21-04-2018 KOSC JO17-1 ATC '65 JO17-2 2-3
21-04-2018 KOSC JO19-1 Vogido JO19-2 -
21-04-2018 RSC JO19-2 KOSC JO19-2 2-4
21-04-2018 ATC '65 JO19-7 KOSC JO19-3 7-5
21-04-2018 KOSC JO15-1 Achilles '12 JO15-1 1-4
21-04-2018 Stevo JO15-4G KOSC JO15-3 2-1
21-04-2018 Vogido JO17-3 KOSC JO17-2 1-4
21-04-2018 Fleringen JO15-1 KOSC JO15-2 1-0
21-04-2018 KOSC JO13-1 SV De Lutte JO13-1 3-1
21-04-2018 KOSC MO15-1 Oranje Nassau MO15-2 5-0
21-04-2018 Achilles '12 JO13-3 KOSC JO13-2 1-1
21-04-2018 KOSC JO13-3 Bergentheim JO13-3 7-0
21-04-2018 Avanti W. JO11-1 KOSC JO11-1 3-2
21-04-2018 BWO JO11-4 KOSC JO11-3 13-3
21-04-2018 Achilles '12 JO9-4 KOSC JO9-2 -
21-04-2018 DSVD JO8-1 KOSC JO8-1 -
21-04-2018 Excelsior '31 JO9-4M KOSC JO9-3M -
21-04-2018 KOSC JO11-2 avc Heracles JO11-2 1-7
21-04-2018 KOSC JO11-4 Wilhelminaschool JO11-5G 8-0
21-04-2018 TVC '28 JO9-2 KOSC JO9-1 -
21-04-2018 De Esch JO8-3 KOSC JO8-2 -
20-04-2018 KOSC 35+1 TVC '28 35+1 1-6
20-04-2018 KOSC 35+2 TVC '28 35+2 0-1
20-04-2018 De Tukkers 35+2 KOSC 35+2 1-2
20-04-2018 De Tukkers 35+1 KOSC 35+1 1-2
20-04-2018 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 0-0
20-04-2018 KOSC 35+1 PH 35+2 1-2
19-04-2018 KOSC 4 FC Suryoye-Mediterraneo 4 3-0
19-04-2018 KOSC 5 Stevo 7 4-0
18-04-2018 KOSC 8 KOSC 7 1-3
18-04-2018 PH JO17-4 KOSC JO17-3 3-3
18-04-2018 KOSC JO13-2 Rood Zwart JO13-2 2-1
18-04-2018 Luctor Et Emergo MO15-1 KOSC MO15-1 2-5
18-04-2018 KOSC JO11-1 Quick '20 JO11-2 4-0
16-04-2018 KOSC 2 Excelsior '31 9 6-7
16-04-2018 Excelsior '31 10 KOSC 1 4-2
16-04-2018 KOSC JO19-3 Oldenzaal JO19-2 7-1
16-04-2018 Saasveldia MO15-1 KOSC MO15-1 0-4
15-04-2018 KOSC 1 Barbaros 1 0-6
15-04-2018 KOSC 2 EMOS 2 1-1
15-04-2018 KOSC 5 Sportlust Vroomshoop 3 2-0
15-04-2018 KOSC 4 ATC '65 3 7-1
15-04-2018 Losser 6 KOSC 7 1-1
15-04-2018 DSVD 5 KOSC 8 1-1
15-04-2018 Barbaros 4 KOSC 3 2-4
15-04-2018 KOSC 6 Vasse 3 0-2
14-04-2018 Quick '20 7 KOSC 2 7-2
14-04-2018 NEO JO19-3 KOSC JO19-2 2-7
14-04-2018 KOSC VR1 Quick '20 VR1 4-1
14-04-2018 KOSC JO19-1 UD W. JO19-1 4-1
14-04-2018 UD W. JO19-2G KOSC JO19-3 3-9
14-04-2018 KOSC JO17-3 Enter Vooruit JO17-3 4-3
14-04-2018 KOSC JO15-1 WVV '34 JO15-1 3-2
14-04-2018 KOSC JO17-1 Rood Zwart JO17-1 1-1
14-04-2018 NEO JO15-4 KOSC JO15-2 3-2
14-04-2018 KOSC JO15-3 De Tukkers JO15-3 2-3
14-04-2018 DSVD JO13-1 KOSC JO13-1 1-4
14-04-2018 KOSC JO17-2 De Tukkers JO17-2 5-0
14-04-2018 Colmschate '33 JO13-5 KOSC JO13-3 1-3
14-04-2018 KOSC JO13-2 TVC '28 JO13-2 4-1
14-04-2018 SV De Lutte JO9-1 KOSC JO9-1 -
14-04-2018 KOSC JO8-2 Oranje Nassau JO8-3 -
14-04-2018 De Tubanters 1897 JO11-1 KOSC JO11-1 3-1
14-04-2018 KOSC JO11-2 ASV '57 JO11-1 3-2
14-04-2018 KOSC JO9-2 Hengelo JO9-2 -
14-04-2018 KOSC JO11-4 Losser JO11-6 1-4
14-04-2018 FC Berghuizen JO11-1 KOSC JO11-3 15-2
14-04-2018 Avanti W. JO8-2 KOSC JO8-1 -
14-04-2018 ATC '65 JO9-9M KOSC JO9-3M -
12-04-2018 DTC '07 3 KOSC 5 2-4
12-04-2018 Vasse 4 KOSC 7 0-1
12-04-2018 KOSC 3 De Tubanters 1897 3 7-2
12-04-2018 KOSC 4 NEO 4 1-2
11-04-2018 BWO JO9-9M KOSC JO9-3M -
11-04-2018 KOSC JO15-3 NEO JO15-6 11-1
11-04-2018 Achilles '12 JO11-8 KOSC JO11-4 5-1
09-04-2018 KOSC 1 DZVV/Fabri.nl 8 6-2
09-04-2018 KOSC JO15-2 SDC '12 JO15-2 1-3
08-04-2018 GVV Eilermark 1 KOSC 1 2-0
08-04-2018 UD W. 2 KOSC 2 1-2
08-04-2018 KOSC 7 DSVD 5 0-0
08-04-2018 KOSC 3 Stevo 4 4-0
08-04-2018 Saasveldia 6 KOSC 5 3-2
08-04-2018 avc Heracles 2 KOSC 4 4-3
08-04-2018 Luctor Et Emergo 4 KOSC 6 1-4
08-04-2018 KOSC 8 SDC '12 5 4-0
07-04-2018 KOSC 2 ATC '65 4 6-2
07-04-2018 KOSC JO19-2 Fleringen JO19-1 3-3
07-04-2018 RSC JO15-1 KOSC JO15-1 3-1
07-04-2018 ST: EMOS/Achilles E. JO19-1 KOSC JO19-1 2-4
07-04-2018 ATC '65 JO17-7 KOSC JO17-2 1-3
07-04-2018 RSC JO17-1 KOSC JO17-1 2-1
07-04-2018 DETO VR1 KOSC VR1 4-3
07-04-2018 KOSC MO15-1 avc Heracles MO15-2 8-0
07-04-2018 TVC '28 JO15-4 KOSC JO15-3 1-6
07-04-2018 KOSC JO13-1 TVC'28 JO13-1G 2-1
07-04-2018 KOSC JO8-2 Tubantia JO8-2 -
07-04-2018 KOSC JO9-3M FC Berghuizen JO9-2M -
07-04-2018 KOSC JO13-3 MVV '29 J013-4G 4-1
07-04-2018 KOSC JO15-2 PH JO15-3 2-0
07-04-2018 KOSC JO8-1 Avanti W. JO8-4 -
07-04-2018 MVV '29 JO11-3 KOSC JO11-2 7-4
07-04-2018 ATC '65 JO13-5 KOSC JO13-2 6-2
07-04-2018 DSVD JO11-2G KOSC JO11-4 6-3
07-04-2018 KOSC JO11-1 Victoria '28 JO11-1 0-3
07-04-2018 KOSC JO11-3 Losser JO11-2 5-9
07-04-2018 KOSC JO9-1 Reutum JO9-1 -
07-04-2018 De Esch JO9-5 KOSC JO9-2 -
06-04-2018 TVC '28 35+1 KOSC 35+1 0-1
06-04-2018 KOSC 35+2 TVC '28 35+2 0-2
06-04-2018 MVV '29 35+1 KOSC 35+2 -
06-04-2018 KOSC 35+1 PH 35+2 0-3
06-04-2018 De Tukkers 35+2 KOSC 35+2 0-2
06-04-2018 KOSC 35+1 De Tukkers 35+1 6-1
05-04-2018 Zalvo '89 4 KOSC 2 7-3
31-03-2018 AZSV VR2 KOSC VR1 4-1
31-03-2018 KOSC 1 SC Enschede 1 3-0
31-03-2018 KOSC 2 zat. SC Enschede 2 7-2
31-03-2018 Keijenburgse Boys MO15-1 KOSC MO15-1 0-0
31-03-2018 Quick '20 JO15-8 KOSC JO15-2 1-1
31-03-2018 SDC '12 JO13-3 KOSC JO13-2 2-1
31-03-2018 TVC '28 JO8-1 KOSC JO8-1 -
31-03-2018 Reunie JO17-1 KOSC JO17-1 2-1
31-03-2018 KOSC JO13-3 Stevo JO13-3 3-1
31-03-2018 FC Berghuizen JO9-2M KOSC JO9-3M -
31-03-2018 Fleringen JO11-1 KOSC JO11-2 10-0
31-03-2018 BWO JO8-2 KOSC JO8-2 -
26-03-2018 KOSC 2 Zaal avc Heracles 1 5-3
25-03-2018 Oldenzaal 1 KOSC 1 3-0
25-03-2018 RSC 6 KOSC 8 0-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Oranje Nassau JO8-2 - KOSC JO8-1 - 08:30 - -
23-03-2019 PH JO8-4 - KOSC JO8-3 - 08:30 - -
23-03-2019 Luctor Et Emergo JO8-2 - KOSC JO8-2 - 08:30 - -
23-03-2019 KOSC JO11-1 1R NEO JO11-4 3R 09:00 KG A Afgeschermd
23-03-2019 Rood Zwart JO13-2 - KOSC JO13-2 - 09:00 - -
23-03-2019 Vogido JO13-2 - KOSC JO13-1 - 09:30 - H. de Vos
23-03-2019 UD W. JO11-2G - KOSC JO11-2 - 09:45 - NA Roelofs
23-03-2019 KOSC JO15-2 7 ATC '65 JO15-3 8 10:00 1 Afgeschermd
23-03-2019 KOSC JO9-1 2R RSC JO9-1 4R 10:00 PA Leider JO9-1
23-03-2019 KOSC JO9-2 2L SDC '12 JO9-4 4L 10:00 KG B Leider JO9-2
23-03-2019 Oldenzaal JO11-1G - KOSC JO11-3 - 10:00 - Afgeschermd
23-03-2019 KOSC JO9-3M 5L ATC'65 JO9-7M 6L 10:00 KG A Leider JO9-3M
23-03-2019 KOSC JO13-3 1 BZSV de Blauwwitters JO13-1G 3 10:15 2 Hans Scheffer
23-03-2019 KOSC JO15-3 2 VMC JO15-2G 4 11:30 KG D.H. Lohuis
23-03-2019 KOSC JO15-1 7 UD W. JO15-1 8 13:00 1 P.G.H. Damhuis
23-03-2019 KOSC MO15-1 5 Rigtersbleek MO15-1 6 13:00 2 J.R.M. Geerdink
23-03-2019 avc Heracles JO19-1 - KOSC JO19-1 - 14:00 - H. Fokkert
23-03-2019 KOSC JO19-2 2 Borne JO19-1G 4 14:30 KG J.H.G. Oortman
23-03-2019 KOSC JO17-1 1 LSV JO17-1 3 14:30 1 L.J. Bosch
23-03-2019 De Esch JO17-2 - KOSC JO17-2 - 14:45 - B.J.H. Ankone
23-03-2019 KOSC VR1 5 DES VR1 6 15:00 2 A. de Krosse
23-03-2019 NEO MO17-2 - KOSC MO17-1 - 15:30 - -
23-03-2019 FC Berghuizen 3 - KOSC 2 (zat) - 16:30 - A Kip
23-03-2019 Fleringen JO17-2 - KOSC JO17-3 - 17:00 - J.H. van der Kamp
24-03-2019 TVC '28 9 - KOSC 4 - 09:00 - -
24-03-2019 KOSC 6 1 UD W. 8 3 09:00 KG R. Warmes
24-03-2019 DSVD 4 - KOSC 8 - 10:00 - T Kerkhof Jonkman
24-03-2019 RSC 2 - KOSC 3 - 11:00 - J. Eijer
24-03-2019 KOSC 5 5 MVV '29 5 7 11:00 2 Fatih Capar
24-03-2019 KOSC 7 6 S.V. Vasse 3 8 11:00 KG M.P. Smit
24-03-2019 Tubantia 2 - KOSC 2 - 12:00 - H.H. Schippers
24-03-2019 KOSC 1 2 Hengelo 1 4 14:00 1 F. te Nijenhuis
25-03-2019 KOSC 1 (zaal) - DSVD 3 - 20:00 - K. Lahdo
25-03-2019 UD W. 1 - KOSC 2 (zaal) - 21:15 - J. Teekema
28-03-2019 Zenderen Vooruit JO15-1 - KOSC JO15-2 - 19:00 - -
30-03-2019 Luctor Et Emergo JO8-1 - KOSC JO8-1 - 08:30 - -
30-03-2019 KOSC JO8-2 5L NEO JO8-6 7L 09:00 PA Leider JO8-2
30-03-2019 VMC JO9-2G - KOSC JO9-2 - 09:00 - -
30-03-2019 KOSC JO11-2 6L DSVD JO11-1G 8L 10:00 2 A Rogier Timmers
30-03-2019 FC Berghuizen JO9-3M - KOSC JO9-3M - 10:00 - -
30-03-2019 ATC '65 JO9-2 - KOSC JO9-1 - 10:30 - -
30-03-2019 NEO JO13-6 - KOSC JO13-3 - 11:00 - -
30-03-2019 KOSC JO15-3 2 TVC '28 JO15-4 4 11:30 2 Remco Schulte
30-03-2019 KOSC JO13-1 1 SV De Lutte JO13-1 3 11:30 1 Diederik Lohuis
30-03-2019 BSC Unisson MO15-1 - KOSC MO15-1 - 11:30 - A. Roozeboom
30-03-2019 KOSC JO19-2 1 Achilles '12 JO19-4 3 14:30 2 Koen Kaptein
30-03-2019 ST: Emos/Achilles E. MO17-1 - KOSC MO17-1 - 14:30 - -
30-03-2019 KOSC VR1 5 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 6 15:00 KG Martin Schulte
31-03-2019 KOSC 4 5 Langeveen 2 7 09:00 2 Remko Doup
31-03-2019 SDC '12 7 - KOSC 7 - 10:45 - -
31-03-2019 TVC '28 10 - KOSC 8 - 10:45 - -
31-03-2019 KOSC 5 6 Zenderen Vooruit 3 8 11:00 KG M.P. Smit
31-03-2019 KOSC 3 - SV De Lutte 2 - 11:00 - -
31-03-2019 TVC '28 3 - KOSC 2 - 11:15 - E. Moes
31-03-2019 KOSC 1 2 S.V. Vasse 1 4 14:00 1 M.J.M. Besselink
05-04-2019 ZVV Beuningen 2 - KOSC 1 (zaal) - 20:00 - -
05-04-2019 EBZV '85 7 - KOSC 2 (zaal) - 21:00 - K. Kalayci
06-04-2019 Excelsior'31 JO9-3M - KOSC JO9-3M - 08:30 - -
06-04-2019 SDC '12 JO9-5 - KOSC JO9-2 - 08:30 - -
06-04-2019 KOSC JO8-2 2L Fleringen JO8-1 4L 09:00 PB Leider JO8-2
06-04-2019 W.V.V.'34 JO9-1 - KOSC JO9-1 - 09:00 - -
06-04-2019 KOSC JO8-1 1L LSV JO8-1 3L 09:00 PA Leider JO8-1
06-04-2019 KOSC JO8-3 - PH JO8-4 - 09:00 - -
06-04-2019 KOSC MO17-1 5 FC Berghuizen MO17-2 6 10:00 2 Justin Geerdink
06-04-2019 KOSC JO11-3 7L Sportclub Overdinkel JO11-4 8L 10:00 KG A Gijs Broekhuis
06-04-2019 DTC '07 JO11-1 - KOSC JO11-1 - 10:00 - S. Fox
06-04-2019 SDC '12 JO13-3 - KOSC JO13-3 - 11:00 - -
06-04-2019 KOSC JO13-2 1 HHC Hardenberg JO13-4 3 11:30 KG Daan Hulsmeijers
06-04-2019 KOSC JO13-1 2 Quick '20 JO13-2 4 11:30 1 Martijn ten Kate
06-04-2019 TVC'28 JO15-3G - KOSC JO15-2 - 12:30 - -
06-04-2019 KOSC JO17-3 6 Quick '20 JO17-5 8 13:00 2 Gerke Hagedoorn
06-04-2019 KOSC JO17-2 5 NEO JO17-3 7 13:00 KG Diederik Lohuis
06-04-2019 Langeveen JO15-1 - KOSC JO15-1 - 13:45 - -
06-04-2019 Den Ham VR1 - KOSC VR1 - 14:30 - -
06-04-2019 KOSC JO19-1 2 Losser JO19-1 4 14:30 1
06-04-2019 Vogido JO17-1 - KOSC JO17-1 - 15:00 - -
06-04-2019 KOSC 2 (zat) 1 Quick '20 10 3 15:00 2 Jos Oortman
07-04-2019 KOSC 4 5 SDC '12 4 7 09:00 2 Rob Warmes
07-04-2019 Saasveldia 7 - KOSC 6 - 10:00 - -
07-04-2019 SDC '12 5 - KOSC 7 - 10:45 - -
07-04-2019 RSC 5 - KOSC 8 - 10:45 - -
07-04-2019 KOSC 2 2 DSVD 2 4 11:00 1 -
07-04-2019 KOSC 5 6 Saasveldia 6 8 11:00 2 -
07-04-2019 KOSC 3 1 Sportclub Overdinkel 2 3 11:00 KG -
07-04-2019 Borne 1 - KOSC 1 - 14:00 - -
08-04-2019 KOSC 1 (zaal) - ZVV Beuningen 2 - 20:00 - -
10-04-2019 MVV '29 JO17-1 - KOSC JO17-1 - 20:00 - -
12-04-2019 Quick '20 35+2 - KOSC 35+1 - 19:30 - -
12-04-2019 KOSC 45+1 - ATC '65 45+1 - 19:30 - -
12-04-2019 UD W. 35+1 - KOSC 35+1 - 19:50 - -
12-04-2019 Oranje Nassau 45+3 - KOSC 45+1 - 20:00 - -
12-04-2019 KOSC 35+1 - SDC '12 35+1 - 20:10 - -
12-04-2019 KOSC 45+1 - RSC 45+1 - 20:30 - -
13-04-2019 HHC Hardenberg JO8-1 - KOSC JO8-1 - 08:30 - -
13-04-2019 Almelo JO8-1 - KOSC JO8-2 - 09:00 - -
13-04-2019 De Zweef JO13-2 - KOSC JO13-2 - 09:00 - -
13-04-2019 KOSC JO9-2 - VMC JO9-2G - 10:00 - -
13-04-2019 RSC JO11-2 - KOSC JO11-2 - 10:00 - -
13-04-2019 ST: Achilles E/EMOS JO13-1 - KOSC JO13-1 - 10:00 - -
13-04-2019 KOSC JO15-2 - De Esch JO15-2 - 10:00 - -
13-04-2019 Sparta E. JO11-10 - KOSC JO11-3 - 10:00 - -
13-04-2019 KOSC JO9-1 - Reutum JO9-1 - 10:00 - -
13-04-2019 KOSC JO9-3M - ATC '65 JO9-8M - 10:00 - -
13-04-2019 KOSC JO13-3 - Saasveldia JO13-2G - 10:15 - -
13-04-2019 KOSC JO15-3 - SV De Lutte JO15-2 - 11:30 - -
13-04-2019 RSC JO17-2G - KOSC JO17-2 - 12:45 - -
13-04-2019 KOSC JO15-1 - avc Heracles JO15-1 - 13:00 - -
13-04-2019 ATC '65 MO17-1 - KOSC MO17-1 - 13:30 - -
13-04-2019 KOSC JO17-1 - SP Lochem JO17-1 - 14:30 - -
13-04-2019 KOSC JO19-2 - ATC '65 JO19-7 - 14:30 - -
13-04-2019 DTC '07 JO17-2 - KOSC JO17-3 - 14:30 - -
13-04-2019 KOSC VR1 - Hulzense Boys VR1 - 15:00 - -
13-04-2019 BWO JO19-1 - KOSC JO19-1 - 15:00 - -
13-04-2019 KOSC 1 - Zenderen Vooruit 1 - 17:00 - -
13-04-2019 Sportclub Overdinkel 2 - KOSC 2 (zat) - 17:00 - -