Wedstrijdprogramma

29-02-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
LSV JO11-1 k3 KOSC JO11-1 k5 09:00
KOSC JO8-1 2 KOSC JO9-2 4 09:00 KG A
ST: KOSC/DTC'07 MO17-1 5 SDC '12 MO17-2 6 10:00 Veld 2 J.R.M. (Justin) Geerdink
KOSC JO9-3 1 De Esch JO9-3 3 10:00 KG B
ST: SVV '56/Kloosterhaar JO15-1 KOSC JO15-2 12:00
SV De Lutte JO13-1 KOSC JO13-1 13:00
KOSC JO15-1 2 EMOS JO15-1 4 14:00 Veld 1 D.H. (Diederik) Lohuis
Achilles '12 JO19-2 08 KOSC JO19-3 07 14:15 M. (Mark) Kremer
Excelsior '31 10 - KOSC 2 - 14:30 R. (Rob) De Nooy

01-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 7 5 s.v. Rijssen 2 7 09:00 Veld 2 D. (Damir) Sehovic
KOSC 3 1 EMOS 2 3 11:00 KG J.C.C. (Carll) Sijpkes
KOSC 2 2 UDI 2 4 11:00 Veld 1 F. (Fikret) Ucuncu
Sportclub Overdinkel 1 1 KOSC 1 3 14:00 A.G.N. (Alex) Bos

02-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 1 DETO 2 20:00 Schalm de (C) (Ootmarsum) veld 1 G. (Gert) Ekkel
PH 1 KOSC 2 21:30 B. (Bert) Looms

07-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Quick '20 JO9-8 KOSC JO9-3 08:30
BWO JO11-4 KOSC JO11-3 08:30
KOSC JO9-1 Achilles '12 JO9-1 09:00 Veld 1
KOSC JO11-1 - Enter JO11-1 - 09:00 Veld 5 Afgeschermd
KOSC JO8-3 DTC '07 JO8-1 09:00 Veld 1
KOSC JO8-2 TVC '28 JO8-3 09:00 Veld 1
Enter Vooruit MO11-1 KOSC MO11-1 09:30
KOSC JO15-2 - BWO JO15-4 - 10:00 Veld 1 K.T. (Koen) Kaptein
KOSC JO9-2 Quick '20 JO9-5G 10:00 Veld 2
Bon Boys JO9-6G 12r KOSC JO9-4 06r 10:00
Sportclub Overdinkel JO11-1G KOSC JO11-2 10:00
BSC Unisson JO13-3 KOSC JO13-2 10:00
FC Berghuizen MO17-2 ST: KOSC/DTC'07 MO17-1 10:00
TVC '28 JO8-2 KOSC JO8-1 11:00
KOSC JO13-1 - ATC '65 JO13-2 - 11:30 Veld 2 G.G. (Guus) Kaptein
KOSC JO15-3 - Achilles '12 JO15-4 - 11:30 Veld 1 W.G. (Willem) Brons
SJO JCHW VR1 KOSC VR1 11:30 Afgeschermd
KOSC JO17-2 - ATC '65 JO17-4 - 13:00 Veld 1 M.B.J. (Martin) Schulte
Avanti W. JO17-1 KOSC JO17-1 13:00 M.P. (Mart) Keizers
Achilles '12 JO15-2 KOSC JO15-1 14:15
KOSC JO19-2 - Quick '20 JO19-3 - 14:30 Veld 2 J.H.G. (Jos) Oortman
Juventa '12 3 KOSC 2 15:15
Vogido JO19-1 3 KOSC JO19-1 7 15:15 D. (Dyon) Reinshagen
Bentelo JO19-2 - KOSC JO19-3 - 16:00 R. (Richard) de Brouwer

08-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 6 5 Hengelo 3 7 09:00 KG D. (Damir) Sehovic
KOSC 5 6 TVC '28 9 8 09:00 Veld 2 M.P. (Mark Patrick) Smit
DTC '07 2 - KOSC 4 - 09:30 G. (Gijs) Groeneveld
KOSC 2 2 Stevo 3 4 11:00 Veld 1 J. (Jan) Eijer
KOSC 3 1 Losser 2 3 11:00 KG
Borne 5 KOSC 8 11:00
S.V. Vasse 1 KOSC 1 14:00 N.J. (Nick) Lammers

09-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 1 Almelo Futsal Combinatie 15 20:00 Schalm de (C) (Ootmarsum) veld 1 F.A. (Franc) Geerdink
De Zweef 1 KOSC 2 21:00 D. (Dick) Wessels

14-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
SDC '12 JO9-3 KOSC JO9-2 08:30
Juventa '12 JO8-1 KOSC JO8-2 08:45
KOSC JO8-1 NEO JO8-3 09:00 Veld 1
KOSC JO9-4 Lochuizen JO9-2G 09:00 Veld 1
KOSC JO11-1 Oranje Nassau JO11-1 09:00 Veld 5 Afgeschermd
KOSC JO11-2 - Tubantia JO11-6 - 09:00 Veld 2 B. (Boet) Hagedoorn
DTC '07 JO8-2 KOSC JO8-3 09:00
De Zweef JO9-2 KOSC JO9-1 09:30
KOSC MO11-1 - FC Berghuizen MO11-4 - 10:00 Veld 1 Afgeschermd
ST: KOSC/DTC'07 MO17-1 Avanti W. MO17-1 10:00 3-veld 3
KOSC JO9-3 UD W. JO9-2 10:30 Veld 1
KOSC JO13-2 - LSV JO13-2 - 10:30 Veld 2 D.G. (Daan) Hulsmeijers
Oranje Nassau JO15-3 KOSC JO15-2 10:45
UD W. JO13-1G KOSC JO13-1 11:00 P. (Peter) Vreeswijk
De Esch JO17-2 KOSC JO17-2 11:45
KOSC JO17-1 Luctor Et Emergo JO17-1 12:30 Veld 1
Borne JO15-2 KOSC JO15-3 12:45
KOSC JO19-3 - TVC '28 JO19-3 - 14:30 Veld 2 H.A. (Hans) Huiskes
SVZW 10 KOSC 2 14:30
Vosta JO19-1 KOSC JO19-1 14:30
KOSC VR1 DETO VR1 15:00 Veld 1
RKSV Bornerbroek JO19-1 KOSC JO19-2 15:00

15-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 6 5 RSC 7 7 09:00 KG M.P. (Mark Patrick) Smit
KOSC 4 1 Stevo 5 3 09:00 Veld 2 Afgeschermd
RSC 4 KOSC 5 09:00
Reutum 2 KOSC 3 09:30
KOSC 8 6 Tubantia 4 8 11:15 Veld 2 D. (Damir) Sehovic
TVC '28 3 KOSC 2 11:15
KOSC 1 2 Almelo 1 4 14:00 Veld 1

16-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 2 KOSC 1 20:00 Schalm de (C) (Ootmarsum) veld 1 H.J. (Henkjan) Pastink

20-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 45+1 UD W. 45+1 19:30 veld 2
SDC '12 35+1 KOSC 35+1 19:30
Hardenberg '85 VR30+1 KOSC VR30+1 19:30
KOSC 35+1 RSC 35+1 20:00 veld 1
KOSC VR30+1 NEO VR30+1 20:00 veld 1
Quick '20 35+4 KOSC 35+1 20:30
MVV '29 45+1 KOSC 45+1 20:30
UD W. VR30+1 KOSC VR30+1 20:30
KOSC 35+1 TVC '28 35+1 21:00 veld 1
KOSC 45+1 Oranje Nassau 45+3 21:00 veld 2
KOSC VR30+1 Tubantia VR30+1 21:00 veld 1
RSC 45+1 KOSC 45+1 21:30

21-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
PH JO11-1 - KOSC JO11-1 - 08:30 S. (Stijn) Jager
ST: KOSC/DTC'07 MO17-1 - BWO MO17-1 - 10:00 Veld 1
KOSC JO19-3 - Wilhelminaschool JO19-3 - 13:00 Veld 2 J.H.G. (Jos) Oortman
KOSC JO15-1 DSVD JO15-1 13:00 Veld 2
Haaksbergen JO19-2 KOSC JO19-2 14:30
KOSC VR1 Bruchterveld VR1 15:00 Veld 1

22-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 7 1 Stevo 8 3 10:00 Veld 2
TVC '28 5 KOSC 4 11:00
Rood Zwart 1 KOSC 1 14:00

23-03-2020

Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
KOSC 1 SVVN 1 20:00 Schalm de (C) (Ootmarsum) veld 1