KOSC JO19-2

Bovenste rij v.l.n.r.:
Cor Steghuis (leider), Wim Blokhuis (leider), Dries Arens, Guus Kaptein, Niek van Kuilenburg,  Hidde Eertman, Jelle Kamphuis, Mart Weusthof, Marc Oude Luttikhuis (leider), Ruud Bossink (trainer).

Onderste rij v.l.n.r.:
Stan Veldhuis, Max Weustink, Bart ten Buuren, Cas Busscher, Maarten Timmers, Wouter Blokhuis, Koen Weusthof, Bram Steghuis

Niet aanwezig op de foto:
Bram Wortelboer, David Yap

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Fleringen JO19-1 11 8 3 0 27 58 12
2 Achilles '12 JO19-2 11 7 3 1 24 43 17
3 VMC JO19-1 11 7 1 3 22 27 12
4 KOSC JO19-2 11 7 1 3 22 40 28
5 ATC '65 JO19-6 11 6 1 4 19 45 35
6 Borne JO19-1 11 5 2 4 17 35 35
7 Oranje Nassau JO19-3 11 4 4 3 16 27 30
8 Quick '20 JO19-6 11 4 1 6 13 21 37
9 RSC JO19-2 11 4 0 7 12 34 31
10 Zenderen Vooruit JO19-1 11 3 2 6 11 19 37
11 De Tukkers JO19-2 11 0 2 9 2 16 45
12 NEO JO19-3 11 0 2 9 2 18 64
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
26-05-2018 ATC '65 JO19-6 KOSC JO19-2 8-5
19-05-2018 KOSC JO19-2 Oranje Nassau JO19-3 3-0
12-05-2018 KOSC JO19-2 Zenderen Vooruit JO19-1 6-3
28-04-2018 De Tukkers JO19-2 KOSC JO19-2 0-2
21-04-2018 RSC JO19-2 KOSC JO19-2 2-4
14-04-2018 NEO JO19-3 KOSC JO19-2 2-7
07-04-2018 KOSC JO19-2 Fleringen JO19-1 3-3
24-03-2018 Achilles '12 JO19-2 KOSC JO19-2 5-3
17-03-2018 KOSC JO19-2 Quick '20 JO19-6 2-1
10-03-2018 VMC JO19-1 KOSC JO19-2 2-1
17-02-2018 KOSC JO19-2 Borne JO19-1 4-2
27-01-2018 KOSC JO19-2 DETO JO19-2 -
09-12-2017 De Esch JO19-2 KOSC JO19-2 -
02-12-2017 KOSC JO19-2 Borne JO19-1 2-4
25-11-2017 Oldenzaal JO19-2 KOSC JO19-2 2-7
18-11-2017 KOSC JO19-2 VMC JO19-1 2-2
11-11-2017 Oranje Nassau JO19-3 KOSC JO19-2 6-2
04-11-2017 KOSC JO19-2 Zenderen Vooruit JO19-1 1-1
28-10-2017 De Tukkers JO19-2 KOSC JO19-2 1-6
21-10-2017 KOSC JO19-2 TVC '28 JO19-2 2-3
14-10-2017 KOSC JO19-2 Quick '20 JO19-4 4-2
07-10-2017 Saasveldia JO19-1 KOSC JO19-2 3-1
23-09-2017 Fleringen JO19-1 KOSC JO19-2 2-1
16-09-2017 Saasveldia JO19-1 KOSC JO19-2 6-1
09-09-2017 Quick '20 JO19-4 KOSC JO19-2 4-5
02-09-2017 KOSC JO19-2 Luctor Et Emergo JO19-2 7-1
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Saasveldia JO19-1 11 9 1 1 28 57 16
2 TVC '28 JO19-2 11 9 1 1 28 48 16
3 Quick '20 JO19-4 10 7 0 3 21 40 33
4 De Tukkers JO19-2 9 5 0 4 15 27 24
5 Oranje Nassau JO19-3 10 4 2 4 14 30 31
6 Fleringen JO19-1 10 4 1 5 13 25 35
7 KOSC JO19-2 10 3 2 5 11 28 26
8 Borne JO19-1 7 3 1 3 10 22 20
9 VMC JO19-1 9 2 3 4 9 26 34
10 Zenderen Vooruit JO19-1 9 2 2 5 8 16 19
11 Oldenzaal JO19-2 9 2 1 6 7 15 48
12 De Esch JO19-2 9 0 0 9 0 4 36