KOSC JO19-2

Bovenste rij v.l.n.r.: 
Stijn Busscher, Douwe Poelsma, Tjerk Baasdam, Wouter Blokhuis, Stijn Borgreve, Jurgen Baasdam (Trainer)

Middelste rij v.l.n.r.:
Wim Blokhuis (Leider), Marc oude Luttikhuis (Leider), Teun Veelers, Joep Alink, Gijs Hesselink, Teun Swennenhuis, Bram Steghuis, Bart Ten Buuren, Ralf Kruse,  Norbert Hesselink (Leider)

Onderste rij v.l.n.r.:
Luca Lammers, Teun Van Wanrooij, Jarmo Veenhuis, Chiel Bekhuis, Mart Koldemeule, Detlef Rorink, Nick Veldhuis.

Niet aanwezig op de foto:
Niek Busscher

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Fleringen JO19-1 4 3 1 0 10 23 6
2 RSC JO19-2 2 2 0 0 6 9 2
3 Luctor Et Emergo JO19-3 3 2 0 1 6 12 10
4 Quick '20 JO19-7 2 1 0 1 3 6 6
5 Achilles '12 JO19-4 2 1 0 1 3 5 10
6 KOSC JO19-2 2 0 1 1 1 4 5
7 De Esch JO19-2 2 0 1 1 1 2 13
8 ATC '65 JO19-5 3 0 1 2 1 9 11
9 Borne JO19-1G 1 0 0 1 0 1 2
10 ATC '65 JO19-7 1 0 0 1 0 0 6
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
23-03-2019 KOSC JO19-2 Borne JO19-1G -
16-03-2019 RSC JO19-2 KOSC JO19-2 Afgelast
09-03-2019 KOSC JO19-2 Quick '20 JO19-7 3-4
16-02-2019 De Esch JO19-2 KOSC JO19-2 1-1
15-12-2018 Quick '20 JO19-4 KOSC JO19-2 3-5
08-12-2018 KOSC JO19-2 Losser JO19-2 1-4
01-12-2018 Fleringen JO19-1 KOSC JO19-2 3-0
24-11-2018 FC Berghuizen JO19-1 KOSC JO19-2 3-2
17-11-2018 KOSC JO19-2 Achilles '12 JO19-4 2-3
03-11-2018 KOSC JO19-2 TVC '28 JO19-2 0-7
27-10-2018 ATC '65 JO19-5 KOSC JO19-2 3-4
13-10-2018 KOSC JO19-2 RSC JO19-2 4-0
06-10-2018 Rigtersbleek JO19-2 KOSC JO19-2 2-2
29-09-2018 KOSC JO19-2 BWO JO19-3 9-0
22-09-2018 Sparta E. JO19-2 KOSC JO19-2 1-1
15-09-2018 KOSC JO19-2 Fleringen JO19-1 1-2
08-09-2018 Delden JO19-1 KOSC JO19-2 3-1
01-09-2018 KOSC JO19-2 GFC JO19-2 10-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
23-03-2019 KOSC JO19-2 2 Borne JO19-1G 4 14:30 KG J.H.G. Oortman
30-03-2019 KOSC JO19-2 1 Achilles '12 JO19-4 3 14:30 2 Koen Kaptein
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Fleringen JO19-1 3 3 0 0 9 17 4
2 Delden JO19-1 3 2 0 1 6 7 5
3 KOSC JO19-2 3 1 0 2 3 12 5
4 GFC JO19-2 3 0 0 3 0 2 24