KOSC JO13-1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Jorrit Weierink (assistent scheidsrechter), Jorg Smellink, Nigel ten Tije, Kaylan van Gemerden, Alan Groeneveld, Robbie Schulten, Bouw Snoeijink, Luuk Eertman, Peter Geerdink (trainer)

Onderste rij v.l.n.r.:
Tijmen oude Hengel, Leon Heerink, Kay Kamphuis, David Groeneveld, Bill Kottink, Sepp Busscher, Mika Smellink.

Niet aanwezig op de foto:
Rick Engbers (trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 SC Enschede JO13-1 4 4 0 0 12 17 4
2 De Tubanters 1897 JO13-1 4 2 2 0 8 6 4
3 Quick '20 JO13-2 4 2 1 1 7 7 7
4 De Esch JO13-1 3 2 0 1 6 8 4
5 Sparta E. JO13-2 4 2 0 2 6 12 8
6 De Tukkers JO13-1 3 1 2 0 5 2 1
7 KOSC JO13-1 2 1 1 0 4 1 0
8 SV De Lutte JO13-1 2 1 0 1 3 4 1
9 ST: Achilles E/EMOS JO13-1 4 1 0 3 3 6 11
10 Wilhelminaschool JO13-1 2 0 0 2 0 1 9
11 UD W. JO13-1G 3 0 0 3 0 1 6
12 Vogido JO13-2 3 0 0 3 0 4 14
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
23-03-2019 Vogido JO13-2 KOSC JO13-1 -
16-03-2019 Wilhelminaschool JO13-1 KOSC JO13-1 Afgelast
09-03-2019 KOSC JO13-1 De Tukkers JO13-1 0-0
09-02-2019 UD W. JO13-1G KOSC JO13-1 0-1
02-02-2019 Stevo JO13-1 KOSC JO13-1 Afgelast
19-01-2019 KOSC JO13-1 SV De Lutte JO13-1 Afgelast
15-12-2018 KOSC JO13-1 Stevo JO13-1G 1-0
08-12-2018 TVC JO13-1G KOSC JO13-1 0-2
01-12-2018 KOSC JO13-1 Gramsbergen JO13-1 2-1
24-11-2018 DETO JO13-1G KOSC JO13-1 5-1
17-11-2018 KOSC JO13-1 Luctor Et Emergo JO13-1 1-1
10-11-2018 DOS '37 JO13-1G KOSC JO13-1 3-1
03-11-2018 MVV '29 JO13-1 KOSC JO13-1 2-1
13-10-2018 Juventa '12 JO13-1G KOSC JO13-1 2-0
06-10-2018 KOSC JO13-1 De Tukkers JO13-1 5-1
29-09-2018 PH JO13-1G KOSC JO13-1 3-0
22-09-2018 KOSC JO13-1 Bergentheim JO13-1 5-1
15-09-2018 SDC '12 JO13-1 KOSC JO13-1 3-1
08-09-2018 KOSC JO13-1 BWO JO13-1 0-4
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
23-03-2019 Vogido JO13-2 - KOSC JO13-1 - 09:30 - H. de Vos
30-03-2019 KOSC JO13-1 1 SV De Lutte JO13-1 3 11:30 1 Diederik Lohuis
06-04-2019 KOSC JO13-1 2 Quick '20 JO13-2 4 11:30 1 Martijn ten Kate
13-04-2019 ST: Achilles E/EMOS JO13-1 - KOSC JO13-1 - 10:00 - -
# Team G W GL V P DPV DPT
1 BWO JO13-1 2 1 1 0 4 5 1
2 SDC '12 JO13-1 2 1 1 0 4 4 2
3 KOSC JO13-1 2 0 0 2 0 1 7