KOSC JO11-2

Bovenste rij v.l.n.r.:
Christian Dijkhof (trainer/leider), Rob Brandehof (trainer/leider)

Middelste rij vl.n.r.:
Constantijn Dijkhof, Xen Brandehof, Job Kaptein, Jorne Brunninkhuis, Cas Roelink,

Onderste rij v.l.n.r.:
Rens Bonke, Stijn Steghuis, Hidde Scholten Linde

Niet aanwezig op de foto:
Teun Lentferink, Matteo Solari, Stan Kaptein (trainer), Guus Kaptein (trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Luctor Et Emergo JO11-3 11 11 0 0 33 88 25
2 PH JO11-4 11 8 1 2 25 69 31
3 ASV '57 JO11-1 11 7 0 4 21 40 28
4 Fleringen JO11-1 11 6 1 4 19 60 26
5 La Première JO11-1 11 6 0 5 18 44 40
6 avc Heracles JO11-2 11 5 1 5 16 42 43
7 Kloosterhaar JO11-2 11 5 0 6 15 30 44
8 MVV '29 JO11-3 11 4 1 6 13 55 52
9 KOSC JO11-2 11 4 1 6 13 41 68
10 Oranje Nassau JO11-3 10 2 1 7 7 35 59
11 TVC '28 JO11-2 11 1 4 6 7 35 50
12 De Tukkers JO11-2 10 1 0 9 3 19 92
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
02-06-2018 Luctor Et Emergo JO11-3 KOSC JO11-2 7-3
31-05-2018 KOSC JO11-1 KOSC JO11-2 -
30-05-2018 Kloosterhaar JO11-2 KOSC JO11-2 3-8
26-05-2018 KOSC JO11-2 PH JO11-4 2-11
19-05-2018 Oranje Nassau JO11-3 KOSC JO11-2 10-3
28-04-2018 KOSC JO11-2 La Première JO11-1 8-4
21-04-2018 KOSC JO11-2 avc Heracles JO11-2 1-7
14-04-2018 KOSC JO11-2 ASV '57 JO11-1 3-2
07-04-2018 MVV '29 JO11-3 KOSC JO11-2 7-4
31-03-2018 Fleringen JO11-1 KOSC JO11-2 10-0
24-03-2018 KOSC JO11-2 De Tukkers JO11-2 5-3
10-03-2018 KOSC JO11-2 TVC '28 JO11-2 4-4
24-02-2018 KOSC JO11-2 Achilles 12 JO11-4. -
10-02-2018 Achilles 12 JO11-4 KOSC JO11-2 -
03-02-2018 Stevo JO11-2 KOSC JO11-2 -
27-01-2018 KOSC JO11-2 LSV JO11-2 -
20-01-2018 Quick '20 JO11-7 KOSC JO11-2 -
09-12-2017 KOSC JO11-2 NEO JO11-4 -
02-12-2017 Oldenzaal JO11-1G KOSC JO11-2 1-2
25-11-2017 KOSC JO11-2 Quick '20 JO11-6 6-3
18-11-2017 Achilles '12 JO11-3 KOSC JO11-2 4-7
11-11-2017 KOSC JO11-2 Losser JO11-3 1-6
04-11-2017 KOSC JO11-2 ATC '65 JO11-5 2-11
21-10-2017 KOSC JO11-2 PH JO11-3 -
14-10-2017 KOSC JO11-2 Quick '20 JO11-5 2-4
05-10-2017 KOSC JO11-2 KOSC JO11-3 -
30-09-2017 KOSC JO11-2 BWO JO11-2 0-14
23-09-2017 Fleringen JO11-1 KOSC JO11-2 7-0
20-09-2017 KOSC JO11-2 ATC '65 JO11-7 -
16-09-2017 KOSC JO11-2 De Esch JO11-2 2-9
09-09-2017 Quick '20 JO11-5 KOSC JO11-2 16-3
02-09-2017 KOSC JO11-2 SDC '12 JO11-4 2-3
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 ATC '65 JO11-5 8 7 0 1 21 59 18
2 BWO JO11-2 8 7 0 1 21 52 12
3 Quick '20 JO11-5 8 7 0 1 21 45 18
4 Fleringen JO11-1 7 5 0 2 15 29 16
5 Losser JO11-3 8 5 0 3 15 44 24
6 NEO JO11-4 7 3 0 4 9 20 15
7 KOSC JO11-2 8 3 0 5 9 20 50
8 Achilles '12 JO11-3 9 2 0 7 6 17 37
9 Oldenzaal JO11-1G 8 1 0 7 3 13 36
10 Quick '20 JO11-6 9 0 0 9 0 14 87