KOSC 1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Rob Oolderink (teammanager), Daan Aarnink, Oscar Hoogeslag, Nick Hagedoorn, Stijn Brunninkhuis, Rogier Busscher, Wouter Engbers, Koen Rekers (assistent-scheidsrechter)

Middelste rij v.l.n.r.:
Tim Bruns (verzorger), Gijs Oortman, Hugo Kotterman, Rick Brunninkhuis, Lars Telgenhof Oude Koehorst, Coen Vennegoor, Wouter Sleiderink, Rens Oortman, Edwin Metz (keepertrainer)

Onderste rij v.l.n.r.:
Peter de Vries (hoofdtrainer), Timo Bonke, Fabian Harperink, Joost Peters, Ralph Muller, Jorrit Weierink, Teun Bossink, Ruud Bruns (assistent-trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Barbaros 1 25 21 2 2 65 74 31
2 FC Suryoye-Mediterraneo 1 25 20 3 2 63 91 40
3 NEO 1 25 12 10 3 46 56 28
4 SC Enschede 1 25 12 5 8 41 55 47
5 De Tukkers 1 25 10 8 7 38 49 38
6 Avanti W. 1 25 9 5 11 32 49 53
7 GVV Eilermark 1 25 9 4 12 31 42 47
8 Reutum 1 25 9 2 14 29 46 47
9 DSVD 1 25 8 5 12 29 34 41
10 Saasveldia 1 25 8 4 13 28 51 67
11 Losser 1 25 8 3 14 27 39 51
12 Oldenzaal 1 25 7 3 15 24 44 68
13 Juventa '12 1 25 5 7 13 22 35 69
14 KOSC 1 25 4 5 16 17 25 63
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
20-05-2018 KOSC 1 Juventa '12 1 2-2
13-05-2018 NEO 1 KOSC 1 7-0
06-05-2018 DSVD 1 KOSC 1 0-0
29-04-2018 KOSC 1 Saasveldia 1 1-2
22-04-2018 KOSC 1 De Tukkers 1 0-4
15-04-2018 KOSC 1 Barbaros 1 0-6
08-04-2018 GVV Eilermark 1 KOSC 1 2-0
31-03-2018 KOSC 1 SC Enschede 1 3-0
25-03-2018 Oldenzaal 1 KOSC 1 3-0
18-03-2018 KOSC 1 Avanti W. 1 1-2
11-03-2018 Reutum 1 KOSC 1 0-1
25-02-2018 KOSC 1 FC Suryoye-Mediterraneo 1 0-3
18-02-2018 KOSC 1 Losser 1 2-1
28-01-2018 Barbaros 1 KOSC 1 3-0
20-01-2018 KOSC 1 Zenderen Vooruit 1 -
14-01-2018 KOSC 1 ATC '65 1 3-2
17-12-2017 Juventa '12 1 KOSC 1 2-5
03-12-2017 De Tukkers 1 KOSC 1 4-0
26-11-2017 KOSC 1 NEO 1 0-2
19-11-2017 SC Enschede 1 KOSC 1 2-2
05-11-2017 KOSC 1 Reutum 1 2-5
29-10-2017 Avanti W. 1 KOSC 1 0-0
22-10-2017 KOSC 1 Oldenzaal 1 3-4
15-10-2017 KOSC 1 DSVD 1 0-2
08-10-2017 Losser 1 KOSC 1 1-1
01-10-2017 KOSC 1 GVV Eilermark 1 1-2
24-09-2017 Saasveldia 1 KOSC 1 4-1
17-09-2017 DTC '07 1 KOSC 1 0-3
09-09-2017 KOSC 1 RSC 1 4-0
05-09-2017 Quick '20 2 KOSC 1 5-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
27-05-2018 FC Suryoye-Mediterraneo 1 - KOSC 1 - 14:00 - L. Hermsen
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Quick '20 2 3 2 0 1 6 12 3
2 KOSC 1 3 2 0 1 6 7 5
3 RSC 1 3 1 0 2 3 2 5
4 DTC '07 1 3 1 0 2 3 2 10