KOSC 1

Bovenste rij v.l.n.r.:
Rob Oolderink (teammanager), Daan Aarnink, Oscar Hoogeslag, Nick Hagedoorn, Stijn Brunninkhuis, Rogier Busscher, Wouter Engbers, Koen Rekers (assistent-scheidsrechter)

Middelste rij v.l.n.r.:
Tim Bruns (verzorger), Gijs Oortman, Hugo Kotterman, Rick Brunninkhuis, Lars Telgenhof Oude Koehorst, Coen Vennegoor, Wouter Sleiderink, Rens Oortman, Edwin Metz (keepertrainer)

Onderste rij v.l.n.r.:
Peter de Vries (hoofdtrainer), Timo Bonke, Fabian Harperink, Joost Peters, Ralph Muller, Jorrit Weierink, Teun Bossink, Ruud Bruns (assistent-trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Barbaros 1 26 22 2 2 68 76 32
2 FC Suryoye-Mediterraneo 1 26 21 3 2 66 96 43
3 NEO 1 26 13 10 3 49 59 30
4 SC Enschede 1 26 13 5 8 44 57 47
5 De Tukkers 1 26 10 8 8 38 50 40
6 Avanti W. 1 26 10 5 11 35 50 53
7 Reutum 1 26 10 2 14 32 53 47
8 GVV Eilermark 1 26 9 4 13 31 42 48
9 DSVD 1 26 8 5 13 29 34 43
10 Saasveldia 1 26 8 4 14 28 53 70
11 Losser 1 26 8 3 15 27 41 54
12 Oldenzaal 1 26 8 3 15 27 47 70
13 Juventa '12 1 26 5 7 14 22 35 76
14 KOSC 1 26 4 5 17 17 28 68
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
27-05-2018 FC Suryoye-Mediterraneo 1 KOSC 1 5-3
20-05-2018 KOSC 1 Juventa '12 1 2-2
13-05-2018 NEO 1 KOSC 1 7-0
06-05-2018 DSVD 1 KOSC 1 0-0
29-04-2018 KOSC 1 Saasveldia 1 1-2
22-04-2018 KOSC 1 De Tukkers 1 0-4
15-04-2018 KOSC 1 Barbaros 1 0-6
08-04-2018 GVV Eilermark 1 KOSC 1 2-0
31-03-2018 KOSC 1 SC Enschede 1 3-0
25-03-2018 Oldenzaal 1 KOSC 1 3-0
18-03-2018 KOSC 1 Avanti W. 1 1-2
11-03-2018 Reutum 1 KOSC 1 0-1
25-02-2018 KOSC 1 FC Suryoye-Mediterraneo 1 0-3
18-02-2018 KOSC 1 Losser 1 2-1
28-01-2018 Barbaros 1 KOSC 1 3-0
20-01-2018 KOSC 1 Zenderen Vooruit 1 -
14-01-2018 KOSC 1 ATC '65 1 3-2
17-12-2017 Juventa '12 1 KOSC 1 2-5
03-12-2017 De Tukkers 1 KOSC 1 4-0
26-11-2017 KOSC 1 NEO 1 0-2
19-11-2017 SC Enschede 1 KOSC 1 2-2
05-11-2017 KOSC 1 Reutum 1 2-5
29-10-2017 Avanti W. 1 KOSC 1 0-0
22-10-2017 KOSC 1 Oldenzaal 1 3-4
15-10-2017 KOSC 1 DSVD 1 0-2
08-10-2017 Losser 1 KOSC 1 1-1
01-10-2017 KOSC 1 GVV Eilermark 1 1-2
24-09-2017 Saasveldia 1 KOSC 1 4-1
17-09-2017 DTC '07 1 KOSC 1 0-3
09-09-2017 KOSC 1 RSC 1 4-0
05-09-2017 Quick '20 2 KOSC 1 5-0
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Quick '20 2 3 2 0 1 6 12 3
2 KOSC 1 3 2 0 1 6 7 5
3 RSC 1 3 1 0 2 3 2 5
4 DTC '07 1 3 1 0 2 3 2 10