KOSC JO13-2

Bovenste rij v.l.n.r.:
Herald Meijer (leider), Luuk Steghuis, Wessel Broekhuis, Cisse Luft, Steijn Broer, Ingmar aan de Stegge, Jasper Brons, Kars ter Braak, Benthe Scholten Linde, Rob Bodde (leider)

Onderste rij v.l.n.r.:
Sep Busscher, Ferran Meijer, Niels Bodde, Hugo aan de Stegge, Dani Leussink, Stef Brons, Rens Luttikhuis

Niet aanwezig op de foto:
Koen Kaptein (trainer), Rens Oortman (trainer)

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Borne JO13-1 13 12 0 1 36 63 17
2 Tubantia JO13-2 13 11 1 1 34 83 11
3 Achilles '12 JO13-3 13 9 1 3 28 32 22
4 Rood Zwart JO13-2 12 6 2 4 20 34 19
5 Reutum JO13-2G 13 6 2 5 20 40 38
6 BWO JO13-4 13 6 2 5 20 41 41
7 KOSC JO13-2 13 6 2 5 20 28 35
8 Luctor Et Emergo JO13-2 13 5 3 5 18 37 30
9 SDC '12 JO13-3 13 5 2 6 17 30 29
10 TVC '28 JO13-2 13 5 1 7 16 32 54
11 Quick '20 JO13-6 13 3 1 9 10 27 48
12 NEO JO13-4 13 3 0 10 9 19 43
13 ATC '65 JO13-5 13 2 1 10 7 16 51
14 FC Berghuizen JO13-3 12 2 0 10 6 25 69
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
02-06-2018 Borne JO13-1 KOSC JO13-2 4-0
30-05-2018 KOSC JO13-2 Luctor Et Emergo JO13-2 3-2
19-05-2018 NEO JO13-4 KOSC JO13-2 1-2
12-05-2018 KOSC JO13-2 Tubantia JO13-2 1-10
28-04-2018 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-6 3-1
21-04-2018 Achilles '12 JO13-3 KOSC JO13-2 1-1
18-04-2018 KOSC JO13-2 Rood Zwart JO13-2 2-1
14-04-2018 KOSC JO13-2 TVC '28 JO13-2 4-1
07-04-2018 ATC '65 JO13-5 KOSC JO13-2 6-2
31-03-2018 SDC '12 JO13-3 KOSC JO13-2 2-1
24-03-2018 KOSC JO13-2 FC Berghuizen JO13-3 7-2
10-03-2018 KOSC JO13-2 BWO JO13-4 1-1
17-02-2018 Reutum JO13-2G KOSC JO13-2 3-1
20-01-2018 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-6 -
09-12-2017 De Esch JO13-2 KOSC JO13-2 -
02-12-2017 KOSC JO13-2 TVC '28 JO13-2 1-1
25-11-2017 Fleringen JO13-1 KOSC JO13-2 5-1
18-11-2017 KOSC JO13-2 Quick '20 JO13-5 0-0
11-11-2017 DTC '07 JO13-1 KOSC JO13-2 0-0
04-11-2017 Quick '20 JO13-4 KOSC JO13-2 4-2
28-10-2017 KOSC JO13-2 Reutum JO13-1G 4-2
21-10-2017 KOSC JO13-2 Fleringen JO13-1 1-5
14-10-2017 FC Berghuizen JO13-2M KOSC JO13-2 4-0
07-10-2017 KOSC JO13-2 BWO JO13-4 3-0
30-09-2017 KOSC JO13-2 Saasveldia JO13-1 2-4
23-09-2017 RSC JO13-2 KOSC JO13-2 0-4
09-09-2017 Reutum JO13-1G KOSC JO13-2 1-1
02-09-2017 KOSC JO13-2 DTC '07 JO13-1 2-1
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
Geen programma gevonden
# Team G W GL V P DPV DPT
1 Fleringen JO13-1 11 9 1 1 28 52 13
2 Quick '20 JO13-4 10 8 0 2 24 34 13
3 Saasveldia JO13-1 10 7 1 2 22 49 30
4 De Esch JO13-2 10 7 0 3 21 35 22
5 FC Berghuizen JO13-2M 9 5 1 3 16 23 23
6 TVC '28 JO13-2 10 4 2 4 14 33 30
7 Quick '20 JO13-5 9 3 4 2 13 24 26
8 BWO JO13-4 10 4 1 5 13 30 23
9 KOSC JO13-2 10 3 3 4 12 17 20
10 DTC '07 JO13-1 9 1 1 7 4 12 34
11 Reutum JO13-1G 10 1 0 9 3 17 39
12 RSC JO13-2 10 0 0 10 0 8 61