KOSC VR1

Achterste rij v.l.n.r.:
Juliët oude Avenhuis, Marlou Peters, Britt Scholte Lubberink, Romy Bodde, Chantal van der Aa, Kirsten Everink.

Middelste rij v.l.n.r.:
Elles Wijdenes, Jet Mulders, Annelie Bonke, Juliët de Witte, Emma Schutte, Melissa Kuiphuis, Vera Kamphuis, Nicole Schulte, Marleen Nijmeijer.

Onderste rij v.l.n.r.:
Jolijn Vennegoor, Bram Luft (leider), Remco Schulte (trainer), Loes Hemme, Anne Hemme (leidster), Bas Ekkelboom (trainer), Carmen Everink.

# Team G W GL V P DPV DPT
1 Den Ham VR1 7 7 0 0 21 33 7
2 Oranje Nassau VR1 6 5 0 1 15 25 7
3 DES VR1 7 4 1 2 13 20 14
4 Vogido VR2 6 4 0 2 12 18 10
5 SVZW VR2 6 4 0 2 12 15 10
6 KOSC VR1 5 3 0 2 9 27 6
7 Hulzense Boys VR1 7 2 1 4 7 12 26
8 ST: SVV '56/Kloosterhaar VR1 5 2 0 3 6 13 20
9 Marienberg VR1 6 2 0 4 6 17 24
10 MVV '69 VR1 7 2 0 5 6 22 29
11 Achilles '12 VR1 7 2 0 5 6 10 22
12 ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1 7 0 0 7 0 6 43
Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag
03-11-2018 ST: FC Berghuizen/De Lutte VR 1 KOSC VR1 0-14
27-10-2018 KOSC VR1 Oranje Nassau VR1 -
20-10-2018 KOSC VR1 Den Ham VR1 2-0
13-10-2018 Achilles '12 VR1 KOSC VR1 1-5
06-10-2018 KOSC VR1 SVZW VR2 0-1
29-09-2018 KOSC VR1 Marienberg VR1 6-1
24-09-2018 Achilles E VR1 KOSC VR1 0-3
22-09-2018 Vogido VR2 KOSC VR1 3-2
08-09-2018 Bergentheim VR2 KOSC VR1 2-0
01-09-2018 KOSC VR1 Hardenberg '85 VR1 6-1
Datum Thuisploeg Klk. Uitploeg Klk. Aanvang Veld Scheidsrechter
17-11-2018 MVV '69 VR1 - KOSC VR1 - 14:30 -
24-11-2018 DES VR1 - KOSC VR1 - 12:00 -
01-12-2018 KOSC VR1 5 Den Ham VR1 6 15:00 2 Jos Oortman
# Team G W GL V P DPV DPT
1 ST: Lemelerveld/Lemele VR1 1 1 0 0 3 11 2
2 SP Rekken VR1 1 1 0 0 3 8 0
3 Beuningse Boys VR1 1 1 0 0 3 7 0
4 Go Ahead Kampen VR1 1 1 0 0 3 8 2
5 Gramsbergen VR1 1 1 0 0 3 8 2
6 SDV Barneveld VR2 1 1 0 0 3 8 3
7 Bennekom VR1 1 1 0 0 3 7 2
8 Keijenburgse Boys VR1 1 1 0 0 3 5 0
9 Witkampers VR2 1 1 0 0 3 5 0
10 Terschuurse Boys VR1 1 1 0 0 3 5 1
11 Gendringen VR1 1 1 0 0 3 4 0
12 Activia VR1 1 1 0 0 3 5 2
13 Orion VR2 1 1 0 0 3 5 2
14 VIOS V. VR1 1 1 0 0 3 3 0
15 ESA VR1 1 1 0 0 3 5 3
16 Kilder VR1 1 1 0 0 3 5 3
17 DSV '61 VR1 1 1 0 0 3 4 2
18 FC Eibergen VR1 1 1 0 0 3 3 1
19 MVV '69 VR1 1 1 0 0 3 3 1
20 SKV VR2 1 1 0 0 3 3 1
21 KOSC VR1 1 1 0 0 3 2 0
22 HHC Hardenberg VR2 1 1 0 0 3 5 4
23 DIO '30 VR1 1 1 0 0 3 3 2
24 ST: Erix/KSV VR1 1 1 0 0 3 3 2
25 ST: Vios B/Grol VR2 1 1 0 0 3 3 2
26 WVF VR1 1 1 0 0 3 3 2
27 Fortissimo VR1 1 1 0 0 3 2 1
28 Quick '20 VR1 1 1 0 0 3 2 1
29 FC Zutphen VR1 1 1 0 0 3 2 1
30 Leones VR1 1 1 0 0 3 3 3
31 Warnsveldse Boys VR1 1 1 0 0 3 2 2
32 DCS VR2 0 0 0 0 0 0 0
33 RVW VR1 1 0 0 1 0 3 3
34 NEO VR1 1 0 0 1 0 2 2
35 SV CCW '16 VR2 1 0 0 1 0 4 5
36 Achilles '12 VR1 1 0 0 1 0 2 3
37 vv Ewijk VR1 1 0 0 1 0 2 3
38 Markelo VR1 1 0 0 1 0 2 3
39 Sp. Neede VR1 1 0 0 1 0 2 3
40 Quick 1888 VR1 1 0 0 1 0 1 2
41 Wilhelminaschool VR1 1 0 0 1 0 1 2
42 FC Winterswijk VR1 1 0 0 1 0 1 2
43 Alverna VR1 1 0 0 1 0 3 5
44 GVA VR1 1 0 0 1 0 3 5
45 VVOP VR2 1 0 0 1 0 2 4
46 DCS VR1 1 0 0 1 0 1 3
47 FC Horst VR1 1 0 0 1 0 1 3
48 Vogido VR2 1 0 0 1 0 1 3
49 Den Ham VR1 1 0 0 1 0 0 2
50 Lochuizen VR1 1 0 0 1 0 2 5
51 Spero VR2 1 0 0 1 0 2 5
52 SV Zwolle VR1 1 0 0 1 0 0 3
53 Kesteren VR1 1 0 0 1 0 1 5
54 Zeddam-Sint Joris VR1 1 0 0 1 0 0 4
55 SVO FC Maas en Waal VR1 1 0 0 1 0 3 8
56 Apeldoornse Boys VR1 1 0 0 1 0 2 7
57 AZSV VR3 1 0 0 1 0 0 5
58 Sc. Overwetering VR1 1 0 0 1 0 0 5
59 ST: EMMS/SC Lutten VR1 1 0 0 1 0 2 8
60 SEH VR1 1 0 0 1 0 2 8
61 sv DFS VR1 1 0 0 1 0 0 7
62 De Zweef VR2 1 0 0 1 0 0 8
63 ST: AZC/Sp. Eefde VR 1 1 0 0 1 0 2 11